Искам да се влюбя в съпруга си?!

  • 12 897
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
незнам какво ми става, не мога да си намеря място от вълнение, тръпката не може да се опише с думи, не мога да заспя. Преди бях все една такава апатична, а сега съм изпълнена с енергия, имам чувството , че мога всичко да направя и със всичко да се справя. Имам чувството че досега съм проспала живота си, че съм била една скучна тъпа патка, сега искам да наваксам всичко  Crazy
Във еуфория съм

# 61
  • Мнения: 2 013
А по въпроса с влюбването в мъжа ти,отново?  Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 1 825
направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.

Толкова точно си го описала... Но аз пък все се надявам да не е истина. Явно съм от онзи тип, "страдащи по минали вълнения".

Редакция: сега прочетох развръзката. Чак аз се развълнувах. Joy

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 01:28 от Емел

# 63
  • Мнения: 25 808
Мдааам... Де го чукаш, де се пука...  Joy

# 64
  • Мнения: 2 196
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.

# 65
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
с най-хубавото ... що за въпрос.
или е била без бельо ...

# 66
  • Мнения: 2 196
Ти си съседчето?!

# 67
  • Мнения: 152
Сега вече е време да смениш неактуалното "тъжна съм" с "весела съм"!

# 68
  • Мнения: 25 808
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.


А мен - колко пъти, в какви пози, какви са му размерите... Такива неща.  Blush

# 69
  • Мнения: 593
По въпроса за съпруга - отиват ли му рогата?  smile3536

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

хохохо  не се вмествам във възрастовата граница ...

# 71
  • Мнения: 2 196
Мен ме тормози въпросът с какво бельо беше авторката по време на възкресителната процедура със съседчето? Важно е за статистиката, да знаете.


А мен - колко пъти, в какви пози, какви са му размерите... Такива неща.  Blush

Да допълня. Имаше ли райбер и кафе? Винаги ми е било чудно защо тези две неща се свързват със секса. Подозирам, че е някакво извращение. Ми така де, за какво точно се ползва райбера в случая?

# 72
  • Мнения: X
Абе знаех си аз, че сексът е универсално лекарство за тия болежки  Grinning Grinning Grinning

# 73
  • Мнения: 593
Да допълня. Имаше ли райбер и кафе? Винаги ми е било чудно защо тези две неща се свързват със секса. Подозирам, че е някакво извращение. Ми така де, за какво точно се ползва райбера в случая?

Кафето е за предразполагане, а райбера - за да се залости вратата (че да не ги изненада някой), Бианка  Joy
А ти какво си мислиш, че се прави с него?  Joy

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това е специална поза "райбер" ....
тя пие кафе, а той го върти на ляво-дясно но не повече от 95 градуса.
позата се изпълнява в тесни места където не може да се "разкачат" ако той не се завърти докрай в едната посока.

Общи условия

Активация на акаунт