''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 280
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 166
Вили, Ескейл А Портофино много ми хареса - имам чувството, че като го душа ме полазват тръпки по гърба Heart Eyes - много цитруси, сякаш лимоненото най -много го усещам, пробвай го Peace И на мен ми стана интересно, че Пюър Пойзън прилича на бялото Дел Позо - не го познавам

# 31
  • София
  • Мнения: 3 797
Вчера получих тестер на някакъв нов парфюм на Gucci Fleur /не съм сигурна как точно се казваше, но нещо такова беше/.Много ми хареса за пролетта и лятото.Много свеж Peace

# 32
  • Мнения: 2 331
Да не ви изпусна...
Да си се похваля с трайността на парфюма!За мен не е менте.
И на мен Диор ми е слабост...Вече знам коя ще е следващата придобивка-Адикт.Отказах се от дезодоранта.Ще почакам и ще си поръчам парфюма.

# 33
  • Мнения: 4 166
DeepRed честито ти парфюмче Simple Smile, Били Адикта е страхотен, няма да сбъркаш Peace Пелагия, аз също много обичам Долче Вита, но не съм го имала и май скоро време, ще приютя едно флаконче, много ми действа горчивата нота в него Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 196
Хайде и аз при вас.
Имала съм Адикт - много ми хареса, имала съм и Pure Poison - не бих повторила, не е мой тип   Peace

# 35
  • Мнения: 338
За съжаление хич ме няма в описанието на парфюми  Embarassed, но Escale a Portofino е приятен цитрусов аромат, според мен изцяло за лято или пролет. Аз също най-осезаемо усещам лимона. От парфюмите, които лесно се харесват на много хора.
Колкото до сравнението между Pure Poison  и In White, наистина има прилика, но Pure poison е в пъти по-добър. Имала съм и двата (Pure Poison Elixir обаче, но достатъчно добре познавам и класическия Pure Poison). Усещам прилика на пръв поглед, но Pure Poison e по-плътен, по-хубав, по-луксозен. In White малко ми бледнее.
Все едно да сравниш Angel с Wish  Mr. Green.

# 36
  • Мнения: 2 002
някой имал ли е този? как мирише се чудя,шише,че е цветен..Ralph Lauren - Pure Turquoise

# 37
  • Мнения: 0

- туберозата е бегония, която образува грудки, това намерих (много романтично Laughing)


Искам да направя малка корекция, защото съм забелязала, че и друг път се прави тази грешка.
Бегония тубероза няма аромат и не тя е растението, което се използва масово в парфюмерията.
Става дума за Полиантес тубероза.
http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=77&t=7572&p … %B5%D1%81#p290878
http://www.fragrantica.com/notes/Tuberose-25.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Tuberose

# 38
  • Мнения: 338
Сега се сетих, че съм имала и Midnight poison ooooh!. Само от едно пръскане се влюбих в него. Поръчах го, но в последствие много много не можахме да се споразумеем (може би заради бременността) и се разделихме. 

# 39
  • Мнения: 4 166
Мориа, приемам забележката - представа нямах за коя тубероза става въпрос Peace Ре и аз отдавна заглеждам Пюър Тюркоаз на Ралф, но не съм го тествала Simple Smile, На Хесус дел Позо от дамските познавам само Хелуин, но нямам спомен много да ме е впечатлил, да не кажа никак - но знам, че много момичета харесват Черния и Белия, Черния какво представлява - може ли описание Peace

Пелагия, обожавам Миднайта, дай му втори шанс Heart Eyes много момичета не обичат камфора в началната нота, но аз пък страшно обичам и точно това ме привлече, като с магнит, после идват едни тъмни сладостни смокини, пракрасен е - ако зависеше от мен, бих го направила мааалко по - горчив, а намекът за ''мъжка'' нота, една идея по -силен, но и така ми е един любимците - струва ми се за винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 11:42 от Tess d`Urberville

# 40
  • Мнения: 2 590
ДийпРед честито и от мен за новата парфюмна придобивка.
Мирама едната Лолита , която е със зелено шишенце и синя кутия е значително по лека и има по-малко сладост, ако не си я пробвала , опитай. Мисля, че се водеше Форбидън флауър. Аз взех другата, която е със синьо шише и зелена кутия, мисля, че е класическата и тя наистина е по-тежка и плътна и има доста сладост. За Промиса знаеш вече мнението ми, така че наистина избора ти е труден. Незнам лимитките на Плежърс, даже съвсем наскоро пробвах класическия и Тес се оказа много права, че е точно жълтото Би Ю, но на мен ми дойде малко по късно това усещане, след като улегна.
Били с Адикта наистина няма да сбъркаш.
Долче Вита не ми е познат, но ще трябва и това да се поправи, само да не стане така да се влюбя в още няколко парфюма и после да се разоря съвсем. Все пак съм безработна  Embarassed все още...
А и вече ме заинтригувахте с това Портофино и то ще трябва да се опознава, че освен сладост и цветя и цитруси харесвам  ooooh!
РЕ не ми е познат този Ралф Лорен, но поне по шишенцето ми изглежда на свежичък  Crazy
Пелагия май ще и се наложи още малко да почака докато му даде втори шанс на Миднайта, понеже разбрах, че в момента чака второ детенце.  Grinning По добре по- късничко, че да не се отврати съвсем от хубавия парфюм  Hug

# 41
  • Мнения: X
Ех, Диор......много малко Диори са "мои".  Чичко Кристиан просто прави много специфични аромати.

Много харесвам Мис Диор Шери. Сладко карамелено-ягодов, прекрасен. Ще го имам съвсем скоро.
От останалите бих допуснала до себе си само J'adore. Адикт ми е много лепкав, другите му разновидности са бледи и невзрачни. Hypnotic poison ме плени с кокосовата си сладост, но пак ми идва в повече като интензитет. Може би него бих взела, след някоя и друга година.
Гласувам за Мис Диор и Ж адор. Но оставам вярна изследователка на Диорите - те са класа.
А, то нямало анкета. Ами защо не си направим? Да видим кой Диор ще спечели форумската любов. Обзалагам се, че адикт.

# 42
  • Мнения: 2 590
Венуш наистина много добра идея е това с анкетата. И аз май мисля, че Адикта ще спечели всеобщата форумска любов  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 4 166
Е, няма да е редно - това си е идея на момичетата в другата тема Peace Абсолютно съм съгласна (то кой ли не е), че Диор са класа, и от каква Grinning

# 44
  • Мнения: 2 002
РЕ не ми е познат този Ралф Лорен, но поне по шишенцето ми изглежда на свежичък  Crazy
Пелагия май ще и се наложи още малко да почака докато му даде втори шанс на Миднайта, понеже разбрах, че в момента чака второ детенце.  Grinning По добре по- късничко, че да не се отврати съвсем от хубавия парфюм  Hug

да,и на мен;)Ще търся Романса тогава Hug

Общи условия

Активация на акаунт