''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 279
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 166
Здравейте момичета  bouquet, Тинкърбел, толкова се радвам, че ти е харесала новата ми тръпка Heart Eyes, знам я тази Ескада много добре - хубав е парфюмът, интересен и доста различен от повечето Ескади - наистина се усеща някаква леееко горчива нишка, ако повечето са адресирани до много млади момичета, този сякаш предполага една зрялост (поне на мен така ми се струва) Ех това бяло Азаро да не го познавам аз ooooh!, Паола и новото Гучи не го знам, трябва да поправя тези досадни грешки Grinning

# 346
  • Мнения: 2 590
Дам и аз трябва да се запозная с това ново Гучи, но за жалост не познавам и Гламър на Ралф Лорен и не мога да направя сравнението.

# 347
  • Мнения: 522
А аз трябва да спра да заобикалям парфюмите на Азаро.  Joy

Тествах и Мадмоазелката - леле каква класа има в нея и какво развитие..... newsm53

# 348
  • Мнения: 4 166
Заобикаляла ли си ги досега Simple Smile, аз бях влюбена в Азура (Адзура)

# 349
  • Мнения: 522
Заобикаляла ли си ги досега Simple Smile, аз бях влюбена в Азура (Адзура)



Да имах чувството че са спортни миризми , а моят стил на обличане е далеч от това..... newsm78
А никога не съм ги душила, просто ги бях нарочила.

# 350
  • Мнения: 74
Здравейте момичета! Hug
Това бяло Азаро и на мен ми е много интересно,като повечето бели парфюми съм сигурна,че ще ми хареса PeaceСлед малко излизам и може да го пробвам.
Полях се обилно с Изобщо не е мой тил,доста уни секс стои,но след един час се превръща в много свежо и леко горчиво ухание,и колкото повече време минава толкова ми е по-осезаема горчилката,която е супер секси.Мъжът ми също с две ръце(да не кажа с друго Mr. Green)откликва на Имиджа Laughing

Мадмозелата е много стилна,невероятен хамелеон с многи силно присъствие.Не знаеш в кой момент на какво ти полъхва,просто цъфти на кожата ти.Даже виждам,че Тес не я е разменила,което означава,че парфюмът трябва да е истинско съкровище LaughingНе беше моят парфюм,обаче,както и друг път съм писала,идваше ми силен и строг,нямаше ми я игривата и невинна нотка Simple Smile

След половин час ще кaжа чао на Цветето на Кензо и ще взема това:
Това цвете много на крем за ръце ми мирише,повдигаше ми се от него.Опитах първоначално да си втълпя,че е мой тип..така прая понякога с непознати за мен парфюми,но с този,а и с повечето,които са на сляпо,не се получи.Здраве да е!Булгарите също не съм го пробвала,но четох коментари,а и няма как да ми се стори по-лошо от Цветето Laughing

Хубав ден,момичета!  bouquet

# 351
  • Мнения: 13 625
Току що ми пристигна парфюма!  Party  
Много съм приятно изненадана Simple Smile Опаковката и всичко е абсолютно оригинално.
Опаковките на нейните парфюми по принцип са много грандиозни (ако така може да се каже) Simple Smile....шишето е тоооолкова сладко  newsm76 ...просто красота! Но да кажа за най-важното, а именно ароматът! Много ми харесва..няма нищо общо с Moon Sparkle както четох! Ухае на някакви много сочни и сладки плодове, но се усеща и много деликатно ванилия. Не е изцяло плодов, комбинация между плодове, цветя и нещо сладко е. Аз като чета описанието на съставките....много много не ги разпознавам...но просто парфюма е жесток. Съдържа и някаква орхидея, която цъфти само през нощта!
Аз нали имам и оригиналния Фентъзи, но нямат нищо общо! Другия ухае много силно на сладки, захарен памук, личи и малко дървесина. Този определено ми харесва много повече  newsm35

# 352
  • Мнения: 2 590
Tynkyrbel Като пробваш балото Азаро да споделиш задължително впечатленията. Но си мисля, че е възможно и да не ти допадне, щом Кензото ти е биело на крем, защото и Азарото е някак креместо -цветен обаче, но не се знае ти го пробвай все пак.
На мен Будоара също ми бие на крем , но това Азаро ме впечатли. За съжаление не мога да кажа нищо за това Булгари, което чакаш.
Жаки честита ти нова придобивка, само приятни емоции с него. Радвам се, че е оригинален и не си разочарована. Предполагам вече може да си позволиш и някой друг път да поръчаш от там и да спестиш някой лев, който например може да отиде  в касичка за следващ аромат  Party 20-30 лв. са си пари, няколко пъти по толкова и ето, че си спестил за още нещичко  Crazy

# 353
  • Мнения: 338
 ooooh!, много сте лоши, така ме зарибихте с този Fragile. По едно време почти го бях поръчала на сляпо и сега непременно ще отида да го пробвам. Има ли разлика в EDT и EDP варианта?
На Готие вкъщи имам Готие 2(май се води унисекс) и много ми допада.
За пръскането с парфюм, за пръскам на китките, свивката на лактите, зад ушите, деколтето, в косата (макар че на някои марки има специални парфюми за коса, но аз нямам такъв Mr. Green). Все пак зависи от парфюма. Ако е някоя термоядрена бомба,не се оливам много, но днес например съм с Нилските градини. Този парфюм е такъв, че колкото и да пръскаш, не можеш да прекалиш.

# 354
  • Мнения: 13 625
Tynkyrbel Като пробваш балото Азаро да споделиш задължително впечатленията. Но си мисля, че е възможно и да не ти допадне, щом Кензото ти е биело на крем, защото и Азарото е някак креместо -цветен обаче, но не се знае ти го пробвай все пак.
На мен Будоара също ми бие на крем , но това Азаро ме впечатли. За съжаление не мога да кажа нищо за това Булгари, което чакаш.
Жаки честита ти нова придобивка, само приятни емоции с него. Радвам се, че е оригинален и не си разочарована. Предполагам вече може да си позволиш и някой друг път да поръчаш от там и да спестиш някой лев, който например може да отиде  в касичка за следващ аромат  Party 20-30 лв. са си пари, няколко пъти по толкова и ето, че си спестил за още нещичко  Crazy

Мерси   bouquet  То си беше наистина страхотна далавера...100мл. за 53 лв... Shocked и доставката беше безплатна

# 355
  • Мнения: 4 166
Момичета, заповядайте в новата тема   bouquet

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Дами, един мейл от фрагранс ме препрати към наградите Tne FIFI`s и техния сайт. Номинираните за тази година парфюми: http://www.fragrance.org/fifi_nominees.php
И победителите по категории от прудишни години: http://www.fragrance.org/fifi_winners.php?year=2008 /от падащото меню в дясно можете да разгледате и за отминалите години

Приятно разглеждане

# 357

Общи условия

Активация на акаунт