''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 286
  • 357
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 13 627
Да ....незнам защо, но не ми хареса грам! А аз отидох с нагласата, че ще е нещо уникално хубаво и сладичко.
Но този Фражил наистина е много хубав и бих си го купула...но ме притеснява много шишето. Аз така и не успях да пръсна от него! пълен срам Sad  А тестер на Адикт пак нямаше Grinning

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Жаки наистина ли не ти хареса Линстант Меджик Еликсир, как такааааа, той е супер и не мирише на лекарстваааа

За мен е комбинация от Линстант Меджик  и Шалимар.
Също не ме грабна, предпочитам класическия и ирисовия Линстанат.

# 317
  • Мнения: 4 169
Направо ме изненадвате, аз толкова много го харесах, че имах чувството, че задължително на всички се харесва  Laughing ще гледам пак да душна Линстант Меджик, за да мога да ги сравня Peace

# 318
  • Мнения: 13 627
Интересното е, че и аз не мога да повярвам...ти как хубаво го описа бях убедена ще много ще ми хареса. Но само след едно помирисване метнах веднага блотера! 
Утре като дойде Миднайт дано няма изненади  Thinking Надявам се да ми хареса...поръчвам си за 1ви път на сляпо!

# 319
  • Мнения: 4 169
Дано да те зарадва парфюмът, как бях сигурна, че ще ти хареса Еликсира, а Фражил как го усещащ Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 22:53 от Tess d`Urberville

# 320
  • Мнения: 1 306
Чат-пат проверявам новите неща във Фрагранса и преди малко попаднах на това  Thinking....Аз ли не схващам нещо или наистина има парфюм "мъжки, за жени" newsm78
L'eau Bleue D'issey Pour Homme by Issey Miyake for Women
http://www.fragrancex.com/products/_lid_L-am-pid_60469W-am-cid_P … me__products.html
Упс, освен, че е "за мъже, ама женски", третото доуточнение, че е "свеж" /Eau De Fraiche/... Joy демек:
L'eau Bleue D'issey Pour Homme Eau De Fraiche by Issey Miyake for Women, много искам да чуя как някой пита в магазин за този парфюм Joy

# 321
# 322
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Но само след едно помирисване метнах веднага блотера! 

Ама ти нищо не си направила!  Joy
И ако това едно помирисване е било докато още е мокър блотера...
Усетила си само спирта и връхните нотки.



# 323
  • Мнения: 13 627
Дано да те зарадва парфюмът, леле аз как бях сигурна, че ще ти хареса Еликсира, а Фражил как го усещащ Peace
Ами аз нали не успях да пръсна и само душках шишето...много топъл аромат, пикантен някакси.  Представям си да го нося есента или зимата. Много хубав вечерен аромат...наистина доста ми хареса...само незнам това шише ли беше странно или...?  ooooh!
Имала ли си проблеми с пръскането? Изненадах се също, че имаше пълен тестер на Класик...до сега едвам имаше нещо вътре! Та си пръснах и от него Simple Smile

# 324
  • Мнения: 4 169
Последният път, когато исках да тествам отново Фражил - тестера им беше празен (нямало, ами да го махнат поне Wink), преди нямам спомен да съм имала проблеми с пръскането, защо не помоли някое момиче да ти ''асистира'' Simple Smile

# 325
  • Мнения: 13 627
 Незнайно защо нямаше наоколо...къде ли бяха всичките Simple Smile Ще отида на друго място да го пробвам пак Simple Smile
Ти смяташ ли да си го взимаш?

# 326
  • Мнения: 4 169
В момента имам фаворити малко по - напред в класацията, нетърпящи изчакване Laughing, за това, ще почака малко, но със сигурност ще го имам Peace

# 327
  • Мнения: 13 627
Аз ако се оправя с шишето ще си го взема...но ще почета малко мнения дали не забива пулверизатора...защото наистина е малко странно измислен! Simple Smile

# 328
  • Мнения: 4 169
Супер, няма да сбъркаш - парфюмът е уникален,  Peace

# 329
  • Мнения: 13 627
Наподобява ми на ням филм...например като "Парижанката" на Чарли Чаплин...ето за това се сетих като го помирисах  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт