''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 286
  • 357
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 169
Миши според мен, просто свикваме Simple Smile. Много често са ме питали с какво съм, или пък ми правят комплимент за парфюмът ми, часове след, като аз съм престанала да усещам каквото и да било. Ние вече не се ''надушваме'', но околните очевидно усещат аромата ни и слава богу Laughing

# 301
  • Мнения: 2 590
А къде си пръскате?
Аз например пръсвам зад ушите, китките като с тях разнеса и малко на слепоочията и в косата също.

# 302
  • Мнения: 4 169
Аз пръскам - зад ушите, на слепоочията, на тила, между гърдите, на китките и в свивките на лактите Simple Smile Гаджето ми онзи ден се шегуваше пред приятели ''Тя докато не си напарфюмира и петичките, не мирясва'' Laughing

# 303
  • Мнения: 2 590
Аз пръскам - зад ушите, на слепоочията, на тила, между гърдите, на китките и в свивките на лактите Simple Smile
Ох да забравих и аз слагам на деколтето и на свивките на лактите, но когато съм с нещо по разголенко. Сега не се сетих, че с тези дълги ръкави  ooooh!

# 304
  • Мнения: 4 169
Вили аз дори да съм с дълги ръкави - винаги ги навивам до лактите, иначе не мога да ги търпя, така съм от дете и това няма нищо общо с модата Grinning, за това нямам проблеми и винаги слагам и на свивките Peace

# 305
  • Мнения: 214
Аз основно на вратлето ама обилно и на китките.Лятото и на другите изброени от вас места.

# 306
  • Мнения: 214
Най-после някой да оцени българската красота:

Красавицата Николета Лозанова заминава за Милано на 1 април, където я чака ангажимент за самата Донатела Версаче.Г-ца Лозанова ще се снима за новия й парфюм, а визията на рекламата ще е сдържана и стилна. Тя ще бъде с дълга тясна рокля с цепка. Ликът с аромата на големия дизайнер с нашето момиче ще обиколи света, предаде "Слава", цитирайки "Стандарт
ЧЕСТИТО!

# 307
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Парфюмът, обикновенно се слага на местата, където пулсират най-силно вените. Винаги спазвам това правило, никога не си пръскам безразборно - свиде ми се. От пулсацията, аромата се разнася. Това, естествено не е моя хрумване - чела съм го из списанията.

# 308
  • Мнения: 4 169
Парфюмът, обикновенно се слага на местата, където пулсират най-силно вените. Винаги спазвам това правило, никога не си пръскам безразборно - свиде ми се. От пулсацията, аромата се разнася. Това, естествено не е моя хрумване - чела съм го из списанията.

Точно така, за това и ние се пръскаме на местата на които пулсът се усеща най - силно Peace

Наше момиче, ще рекламира парфюм на Версаче лелеееее, не мога да повярвам, браво! Grinning

# 309
  • Мнения: 2 590
Браво на нашето момиче  Party

# 310
  • Мнения: 4 169
Най - накрая, това е голям пробив Peace

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Браво, това е успех!
Сигурно италианците ще я лустросат малко, че сега излъчва "стил и класа" на фолкзвезда.
Снощи я гледах в  Горещо.  Rolling Eyes

# 312
  • Мнения: 4 169
Да, определено има фолк излъчване  Grinning, но и аз предполагам, че доста ще я облагородят, пък и стила на Версаче е сякаш малко сходен, като тип Peace

# 313
  • Мнения: 13 627
Сега се прибирам от голяма парфюмна разходка Simple Smile
Tess пробвах Герлен...застанах пред рафта и си викам...сега ще усетя магическия сладолед както го каза....Sad но не усетих такива неща...признавам си парфюма не ми хареса ама изобщо! Мирише ми на лекарства Sad
За това пък се сетих да пробвам и Фражил...той ми хареса много Simple Smile Само дето точно като някаква блондинка седях 100 часа и не мога да си пръсна от това странно шишенце. Thrill на Joop също не ми хареса. Jasmin Noir си го пръснах на ръката преди 2 часа някъде...още много силно ухае!

# 314
  • Мнения: 4 169
Жаки наистина ли не ти хареса Линстант Меджик Еликсир, как такааааа, той е супер и не мирише на лекарстваааа, шегувам се  Laughing - вкусове всякакви, радвам се, че поне Фражил ти е харесал - обичам го този аромат Peace

Общи условия

Активация на акаунт