''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 311
  • 357
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 590
Ivs ако искаш мога да ти пратя остатъка от моето виалче.  Има за едно , две пръскания, ако не и три даже, достатъчно да си изградиш някакво мнение. Между другото е много траен, от снощи не знам колко пъти си мих и търках китките със сапун и днес още го усещам  Shocked

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 5 942

Нещо не ме влекат големи разфасовки вече. Като знам, че ще ми омръзнат Crossing Arms Наблягам на виалчетата Grinning


Определено 30-тицата е оптималния вариант /но пък излиза на цената на тестер/. Виалчета доста си понакупих, но на мен не са ми достатъчни да се нанося на даден аромат – за парфюмен опит са ОК. И аз наблягам на минитата, но пък това че почти без изключение са без пулверизатор много не ме кефи `щот ми е трудно да дозирам аромата и или не слагам достатъчно или пък леко прекалявам.

# 287
  • Мнения: 214
Tess  L`Instant Magic  в никакъв случай не е лош,но на мен лично Insolence ми е фаворита на марката,а и сега чакам новият Insolence Glacee.Струва ми се обаче доста нетраен.
А от къде се сдобивате с виалчета?

# 288
  • Мнения: 4 204
Не знам за Линстант Меджик, аз съм влюбена в Линстант Меджик Еликсир -нямам представа, колко са сходни или не Simple Smile Миналата година пробвах Май Инсоленс и не ми допадна -стори ми се много нежен и ми замириса на липа, много странно.

# 289
  • Мнения: 2 590
Миши мисля, че се сдобиват с виалчета от fragranceX. Аз не съм поръчвала от там.

# 290
  • Мнения: 13 627
Малко групав въпрос...но да ви питам какво е това виалче?  newsm56

# 291
  • Мнения: 4 204
Жаки, ето ти точно определение - http://en.wikipedia.org/wiki/Vial, иначе виалче е малко количество парфюм в шишенце, но не миниатюра - т.е. истинския флакон, но умален

 

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз не харесвам без пулверизатор, затова предпочитам и мини, и виалче да е със, даже и да е по-скъпо. Наистина не е достатъчно да се наситиш на някой аромат, но ако изпръскам цяло вече поръчвам на сигурно Grinning
От фрагранса ги поръчвах досега  Peace

# 293
  • Мнения: 4 204
- ето ти виалче Simple Smile

- виалче с пулверизатор

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Малко групав въпрос...но да ви питам какво е това виалче?  newsm56
Жаки, Виал или мостра е едно и също, някой мостри са с пулверизатори

# 295
  • Мнения: 13 627
aaaaaaa...това ли било? Значи моя Класик на Готие е виалче с пулверизатор! Simple Smile
Мерси много за отговорите   bouquet

# 296
  • Мнения: 4 204
Разгадахме виалите Grinning И аз не обичам да няма пулверизатор Peace

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
с Тес сме писали заедно  Grinning
аз виалчета поръчвам от Фрагранс, а минита от там и от Саса /където определено са по-евтини, но нямат голямо разнообразие  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 4 204
с Тес сме писали заедно  Grinning
аз виалчета поръчвам от Фрагранс, а минита от там и от Саса /където определено са по-евтини, но нямат голямо разнообразие  Rolling Eyes

Да Grinning, че и по два примера сме дали

Божееее, ще откача по този парфюм, уникален е, просто .............блотера така ухае - чак и джоба на якето ми, целия мирише на Еликсира Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Кога ли ще го имам ooooh!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 16:08 от Tess d`Urberville

# 299
  • Мнения: 214
Tess ,ей това е най-интересното!И аз като извадя някой блотер или ако съм пръснала на китката близо до блузка мирише мнооого дълго,а като се напарфюмирам има моменти,в които не се усещам сама.Дали свикваме с миризмата или има по-нетрайни зони за парфюмиране -незнам ThinkingНапример в разгара на лятото почти нищо не усещам.Само вечер.Една позната така лятото ползва само свежите дезодоранти на Dove,BU...,а се парфюмира само вечер.Аз например бях забравила така за синята Ескада и като извадих блотера,а бяха минали 3-4 дни се размириса много силно.А не дава вид за такава трайност пустата Ескада Grinning

Общи условия

Активация на акаунт