Стъклен буркан за бисквити и още нещо

  • 13 433
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 517
Аз чакам от...Хапка май беше, една книга за род, преселение на тракийци или нещо такова. На заем само.
А какво давам - ми никой нищо не си е поискал.

# 166
  • Мнения: 646
Много хубава тема.
Имам в къщи балони с надпис 30. Ако някой има Рожден ден скоро и бих го зарадвала - подарявам ги.

Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning
Може да е сумак. И аз искам.

Да се обърнем към мамите в Тунис май ще е най-добре  Wink
Но по-лесно ще е ако го има тук някъде.

# 167
  • Мнения: 3 521
Искам и някойда ми праща картички със градинското ми джудже- пътешественик Simple Smile

Дай адрес, де Wink.

# 168
  • Мнения: 2 759
...Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning
Може да е сумак. И аз искам.
Да се обърнем към мамите в Тунис май ще е най-добре  Wink Но по-лесно ще е ако го има тук някъде.
                        За това ли става дума?

# 169
  • Мнения: 646
 Embarassed аз така като го гледам , май не е това същото. Това го виждам като черен пипер, а онизе са по-дребни и безформени зрънца.
Написах  мейл до Тунис да питам как се казва,надявам се да ми разберет питането. Като имам отговор ще пиша пак.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 10:38 от Радостина

# 170
  • Мнения: 9 905
сумакът е обикновено тъмнорозов/червен, като едросмлян пипер. И най-вероятно продават край женския пазар, но и оттук може да се донесе.

# 171
  • Мнения: 2 070
Много хубава тема.
Имам в къщи балони с надпис 30. Ако някой има Рожден ден скоро и бих го зарадвала - подарявам ги.

Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning

На 2 юни правя 30  Crazy

# 172
  • Мнения: 3 405
Днес си спомних, че Ео ми е обещала плетен шал  Grinning

# 173
  • Мнения: 27 524
Искаше ли някой татко Барба, филмчетата?  Thinking
Днес ги намерих в един склад, всички епизоди и ги взех, но не сме ги гледали още  Simple Smile

# 174
  • Мнения: 3 034
аз, може ли?
на вилата имаме старите книжки и голямата ги чете. много им се радва.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 783
Рокси ще си получи скумрията в понеделник.

Фрида ми е обещала да ме снима и да ми направи масапани, аз пък съм и обещала масаж. Кога ли, кога....?

# 176
  • София
  • Мнения: 2 623
Искаше ли някой татко Барба, филмчетата?  Thinking
Днес ги намерих в един склад, всички епизоди и ги взех, но не сме ги гледали още  Simple Smile

 bowuu
Имам само 2  Sad
Обърнах нета - не намерих повече Sad

# 177
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Embarassed аз така като го гледам , май не е това същото. Това го виждам като черен пипер, а онизе са по-дребни и безформени зрънца.
Написах  мейл до Тунис да питам как се казва,надявам се да ми разберет питането. Като имам отговор ще пиша пак.

аз я търсих таз подправка 2 години.
случайно я открих.

семена от лук!!!!

жестоки са на плосък хляб.
пробвай Peace

# 178
  • Мнения: 27 524
Момичета, филмчетата са само на френски, да знаете.  Confused
Освен това са повече от 12 часа общо и са защитени за презапис (който евентуално може би може да се прескочи, предполагам).
Значи вариантите са два - или да ви ги купя и да ви ги донеса лятото или да донеса моето и да си ги презапишете, както кажете  Hug

# 179
  • Мнения: 3 521
В ютуб има Татко барба, всички епизоди с много добро качество, но на немски - http://www.youtube.com/profile?user=undine11&view=videos

Общи условия

Активация на акаунт