Великобритания - тема 23, Великденска

  • 19 589
  • 319
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10
МОМИЧЕТА ,ЗДРАВЕЙТЕ!!!
ХАЙДЕ МАЛКО ДА ВИ РАЗВЕСЕЛЯ - КАТО ЗА СЛЕД ВЕЛИК ДЕН...
http://www.kres.com/Easter_card/

# 271
  • Мнения: 66
Момичета, гледам, че се задава националния празник на Англия на 23ти април. Тези, които са по-отдавна тук, могат ли да разкажат какво си заслужава да се види по това време, гледам че има организирани разни паради, концерти и какво ли не.
А нещо специално правят ли - освен да се окичат със знамена, предполагам Laughing И може би да пиянстват в кръчмата Grinning

# 272
  • Мнения: 492
здравейте момичета 

влизам да ви споделя, че открих един сайт, (от където пазарува жената на моя шеф   ) в който се продават маркови стоки, като NIKE, ADOLFO DOMINUEZ, и др. както и детски маркови дрехи, марково бельо, електроуреди и др. с до 75% намаление. стоките се обновяват на всеки 2-3 дена и винаги са различни.  аз  направих поръчка на 2 чифта детски обувки, която ще получа през май, защото малко се бавят с доставките.  може да се правят поръчки само от испания, италия, франция, германия и великобритания. ако някой го интересува, пишете ми на лични, да не спамим темата тук.


# 273
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
здравейте момичета 

влизам да ви споделя, че открих един сайт, (от където пазарува жената на моя шеф   ) в който се продават маркови стоки, като NIKE, ADOLFO DOMINUEZ, и др. както и детски маркови дрехи, марково бельо, електроуреди и др. с до 75% намаление. стоките се обновяват на всеки 2-3 дена и винаги са различни.  аз  направих поръчка на 2 чифта детски обувки, която ще получа през май, защото малко се бавят с доставките.  може да се правят поръчки само от испания, италия, франция, германия и великобритания. ако някой го интересува, пишете ми на лични, да не спамим темата тук.





Няма да спамим..даи го саита тука

# 274
  • Мнения: 87
Христос Воскресе и от мен!

# 275
  • Мнения: 20
здравейте момичета 

влизам да ви споделя, че открих един сайт, (от където пазарува жената на моя шеф   ) в който се продават маркови стоки, като NIKE, ADOLFO DOMINUEZ, и др. както и детски маркови дрехи, марково бельо, електроуреди и др. с до 75% намаление. стоките се обновяват на всеки 2-3 дена и винаги са различни.  аз  направих поръчка на 2 чифта детски обувки, която ще получа през май, защото малко се бавят с доставките.  може да се правят поръчки само от испания, италия, франция, германия и великобритания. ако някой го интересува, пишете ми на лични, да не спамим темата тук.



Е как ще спамим, то това е по същество.

# 276
  • Мнения: 2 032
Честито.

# 277
  • Мнения: 66
Здравейте на всички!
В понеделник се завърнахме от ваканцията в БГ. Едва успях да ви изчета. Починахме си чудесно. Видяхме се почти с всички. Затвърди ми се мнението, че в БГ навсякъде вътре е чудесно (в къщи, на гости, в кафетата, в ресторантите, при фризьора, зъболекаря, козметика, банката, офисите, хотелите) - чисто, луксозно на повечето места, изкарваш си приятно, НО излезеш ли навън... мръсотията, праха, дупките, орязаните дървета, мръсните реки, ужасното движение, направо те удрят и си спомняш защо си напуснал родители и приятели. От всички места на които бях, единствено за Бургас мога да кажа, че си е същия приветлив град. Заредихме се в крайна сметка с много добри емоции от всички хора, с които бяхме.

Много бихме искали да дойдем на срещата в неделя, но ако е на юг от Лондон, ни идва доста далечко.

Цвети, честит имен и рожден ден на патерици. Съжалявам че с документите ти се е получило така и стискам палци детенце скоро да свикне с новата обстановка.

На всички майсторки на козунаци, направо им завиждам за умението. С торти и мъфини се справям, но козунак....

Прах за пране тук не съм намерила такъв който да пере всички петна от училище. И с Vanish и с Dr. Beckmann третирам дори преди пране и пак остават петна. Просто купувам нови бели блузки. Добре че не са скъпи. Вече си мисля че е от водата, защото дори пералнята сменихме.

Аз за добре дошла имах писмо от банката за £50 глоба. Сметката ми по денитната ми карта няколко пъти беше на червено и сега ми стана ясно как така са ми го позволили. Ползвала съм била неформален овърдрафт. Ходих да се разправям, че никога се съм искала или разрешавала по какъвто и да е начин да имам овърдрафт, но това си вървяло автоматично със сметката и дори не мога да го спра. Никой не ми е споменал това при откриването им казвам аз, но те ми казват че го пишело в условията и край. Моя била отговорността да следя да имам пари по сметката. Досега по всички дебитни карти съм имала съм си знаела, че като ме спре картата и трябва да заредя пари, сега трябва да си смятам разходите. В крайна сметка ми дадоха един телефон на който да се обадя и след като и там се разправяхме половин час ми опростиха половината сума.

За това че днес е празник нищо не споменаха сутринта по новините.

Svetlane, давай сайта веднага.

Събирам идеи за ваканцията през май тук в УК подходящо и за деца.

# 278
  • Лондон
  • Мнения: 449
Е, някой най-после се появи Hug
Все едно аз съм разказала впечатленията си от БГ, ако можехме да си стоим по къщите и кафенетата само #Cussing out
При нас нещата се подобряват, въпреки, че и двете с Аннабел сме болни от 10тина дни, както си предполагах, на моя отговорност й давам антибиотик, според лекарката 3 дни висока температура и неядене, неспане и всички екстри, са нищо. Аз за мен въобще не ходих, влача си го докато мога.
Хубавата новина е, че Аннабел свикна с градината, вече въобще не плаче и си има една любима какичка, с която влиза. Играе и с децата вече, което ме прави много щастлива Praynig
На канала си имаме малки патета и ги храним вечер, лебедът още мъти, но предполагам, че скоро ще се появят и малките, като National Geographic сме. Аннабел понеже не яде цял ден от хремата в комбинация с разтящи зъби, вечер изяжда половината хляб за птиците Grinning
Гледам да не се ядосвам, но не винаги успявам.
Хайде, чакам още пътуващи да се появят, какви ли стана с "италиянките", някой да не ги "забърса" на Апенините?

# 279
  • Мнения: 2 032
Сори, няма да мога да дойда в неделя.

# 280
  • Мнения: 1
Хайде Happy Easter и  Христос Воскресе и от мен!

Завърнахме се вчера от БГ - и ние супер си изкарахме с роднини и приятели, но и също се ядосвахме  заради всичко, което butterflyve е споменала. Малката обаче много се забавлява с братовчеда, който заяви, че ако не му я подарим, ще иска да се ожени за нея!  Joy

Момичета, да ви кажа, срам не срам, за първи път в живота си ходих в Търново и мноооого ми хареса. Таткото също остана впечатлен - гледахме и шоуто Звук и Светлина даже. Брейййййй, като истинско. До Шипка отидохме, Етъра - много красиво наиситна, само и ако пътищата до там бяха с по-малко дупки....

За срещата в неделя - остава ли? Времето го дават доста да вали, но то ако чакаме слънцето, може и да сме го изпуснали тази година... Има ли желаещи все пак и ако да, кои сме?

Лека нощ

# 281
  • Мнения: 823
И ние отпадаме от разходката в неделя. Поканиха ни на рожден ден и ще уважим рожденника  Grinning

Лека вечер

# 282
  • Мнения: 818
butterflyve 
 
Аз съм си в Бургас и да кажа съм изумена,вечер се мият улици(и то в краен квартал),
улиците се почистват идеално,ремонти на пътищата  Praynig

# 283
  • Мнения: 56
Здравейте!
Фишка,  днес ти звънках да питам за срещата, но не те открих.Ако е хубаво времето ние ще дойдем.Други желаещи има ли?
Като си помисля и аз за препятствията които ни очаквам в БГ и мен ме втриса, но се надявам че за две седмици няма да задълбочавам.
Търново ми беше любим град и затова само там кандидатствах и ме приеха.Живяхме 2 и половина срещу  Царевец( в старата част на града), от спалнята на 3 етаж си гледахме Звук и Светлина.Ох,  а квартирата ни беше мечта-3 етажна,ново строителство, с малко китно дворче с барбекю ....за 120 лева.Ох, страхотно си живяхме с мъжо там,какви студенти бяхме само.... хазайката беше в Южна Африка, интересуваше я само нямой да живее там.....и като се спука тръба и хич не и пукаше..опитахме се да я поправим, не успяхме, цялата мила  къщичка взе да мухлясва.... и се преместихме в една панелка.. и така ми писна от Търново.И сега имам 1 година да довърша, и трябва да е скоро......отплеснах се, извинете, но ми стана носталгично.А Етъра, на пролет е голяма красота.В ресторантчето една бабка пече на пещ страхотни пърленки (подобни на тукашните пити, но много вкусни).Ще я минем тази дестинация  и ние като си отидем.Пак се отплеснах.
Хайде поздрави за всички бебоци и до скоро

# 284
  • Мнения: 1
Момичета, сега пак погледнах прогнозата за времето и каточе ли ще имаме късмет - дават го разкъсана облачност за неделя в този район. Така че, ако искте да се видим. Кой ще идва и за колко часа да се разберем? Как ви звучи 10-10.30?

Общи условия

Активация на акаунт