Великобритания - тема 23, Великденска

  • 19 570
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5
Биляна специално към теб се обръщам, теб като те е срам да правиш такива неща ами просто не ги прави.
Аз пак казвам не съм единствената повярвай, която прави някакъв опит да вземе някакви помощи от държавата.
Както вече се спомена това е практика  при самите англичани,пък за поляците няма пак да споменавам,и това
,че съм единствена която си позволява да попита в публичното пространство,бях оплюта за това,еми нали затова
 е форума да питаш и да ти се отговори евентуално.
Така де предпочитам също да прекратя този разговор както каза ти, че ще се развихри скандал,пък аз не съм толкова чепата като теб явно!!!

# 316
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Нямам много време за писане. Но някой ще пусне ли нова тема, 4е ще ни заклу4ат тази?
bili_bili не се засягай, но англи4аните са си в собствената страна, а пък българите макар и в ЕУ нямат правата, които имат поляците.

# 317
# 318
  • Мнения: 818
bili_bili 
Такива неща не се питат публично!Няма да срещнеш одобрение и подкрепа.
Ако правиш нещо такова,то се прави без много свидетели и искане на съвет   bouquet

# 319
  • Мнения: 3 480
леле, една седмица бях без нет и колко сте изписали !

първо да се похваля, че сме приети в училището, което написах на 1-о място! не е най-пош училището, но е с най-добрия офстед в радиус от 2 км и ни е на 10 мин. пеша спокойно ходене. едно притеснение отпадна.

не съм изчела още всички странички, но само да кажа за Бургас и В.Търново. след местене първо в Търново и после София установих, че в Бургас ми е най-добре и на мен. все пак съм родена там. с две забележки - не знам какво ви харесва на кафетата в БГ като е така задимено винаги; а за Бургас специално - градът ни много изостава икономически (няма добре платена работа), да не говорим, че остана единствения мутренски град в страната и все още е доста страшно. миналата година изкарах 4 летни месеца там и се случиха доста неприятни неща, които няма да споменавам. нашият квартален парк е доста мръсен, неугледен, имам чувството, че никога не го почистват. За ВТ- учих там 5г. хубаво е да отидеш за 3-4 дни, но за живеене е отврат. в много отношения, структурите са меко казано недоразвити. имах чувството, че сме откъснати от света там 5г., беше ми купон първата година, след това исках да се махам вече. климатът е ужасен - зимата много студено с температури под 20 градуса през деня, лятото - убийствена жега 40 градуса без грам полъх. няма да забравя как една сесия останах на поправка и се върнах 41 кг вкъщи.

аз търся работа момичета. намерих 2 хубави длъжности, но едната на хийтроу, другата в милтон кийнс ... отказах ...

Общи условия

Активация на акаунт