Кардио и силови тренировки в домашни условия

  • 38 830
  • 437
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 678
А писали сме едновременно...
Поци благодаря за подробното разяснение......ще пробвам утре,а днес скачах 35 мин. и забелязвам,че всеки следващ път става по лесно....
..само не мога да рзбера как скачаш 2 пъти..а въжето минава веднъж newsm78
      Ами така:завъртам въжето и го прескачам,докато то минава зад мен и после над мен и стигне отново до доло аз скачам още веднъж на празно така да се каже(без да прескачам въже) Не знам дали обесних правилно....скачам бързо постоянно едно след друго,а въжето явно завъртам по бавно.
..нещо не е в ред...не е нормално това Thinking
..или не мога да разбера..с двата ли крака скачаш едновременно Peace

# 406
  • Мнения: 95
Поци и аз скачам така (като me4ta22) и този междиния скок е полу- скок. Искам да кажа, че не скачам толкова високо, колкото когато прескачам въжето. Поне при мен е така.

# 407
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Да уточня още малко....значи комбинацията крака-ръце ми е малко трудна.. Embarassed незнам защо  newsm78  Като се съсредоточа в едното забавям другото....за това при скачането навъже се съсредоточавам в краката... нали за това е скачане и аз гледам да скачам повече и ръцете ми се бавят... Joy   Малко е смешно,но така съм наистина.Пробвах да скачам само когато въжето минава отдоло,но темпото много се забавя,а аз така съм набрала инерция,че не знам какво да правя с краката докато въжето се върне и за това подскачам още един път,а когато много се изморя само пружинирам с краката докато въжето дойде отново от доло....Пробвах да въртя по бързо въжето,но тогава забравям на време да скачам и това въже така ме удря по пръстите на краката,че... Whistling
Малко досадих с моите премеждия с въжето...
Поци докато се навърташ наоколо в момента така ми се яде сладко,че ще полудея....ако хапна няколко лъжияки мед по това време ще навреди ли много? newsm78
Да с двата крака скачам едновременно

# 408
  • Мнения: 4 678
Поци и аз скачам така (като me4ta22) и този междиния скок е полу- скок. Искам да кажа, че не скачам толкова високо, колкото когато прескачам въжето. Поне при мен е така.
..още повече ме объркахте ooooh!..скока е 1 см..не повече..скачаш когато въжето минава под теб..и не ми казвайте ,че въжето се върти по-бавно от подскоците ви Mr. Green

..не казвам ,че трябва да скачате така...но не мисля ,че има време за втори подскок Peace
http://www.vbox7.com/play:6ac2940f

# 409
  • Мнения: 4 678
Да уточня още малко....значи комбинацията крака-ръце ми е малко трудна.. Embarassed незнам защо  newsm78  Като се съсредоточа в едното забавям другото....за това при скачането навъже се съсредоточавам в краката... нали за това е скачане и аз гледам да скачам повече и ръцете ми се бавят... Joy   Малко е смешно,но така съм наистина.Пробвах да скачам само когато въжето минава отдоло,но темпото много се забавя,а аз така съм набрала инерция,че не знам какво да правя с краката докато въжето се върне и за това подскачам още един път,а когато много се изморя само пружинирам с краката докато въжето дойде отново от доло....Пробвах да въртя по бързо въжето,но тогава забравям на време да скачам и това въже така ме удря по пръстите на краката,че... Whistling
Малко досадих с моите премеждия с въжето...
Поци докато се навърташ наоколо в момента така ми се яде сладко,че ще полудея....ако хапна няколко лъжияки мед по това време ще навреди ли много? newsm78
Да с двата крака скачам едновременно
..значи..проблема ,е че го въртиш бавно..и в това се съмнявах..защото като пишете ..че скачате по 30 мин Crazy..малко спортисти издържат толкова ако се скача правилно Peace..за жалост..някъде бърката Crossing Arms

# 410
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз не скачам високо,отначало да,но после разбрах,че е нужно съвсем малко,но определено не мога да въртя въжето толкова бързо като на клипа.....дори ми се струва невъзможно,той върти въжето по бързо от колкото скача(визуално де..така изглежда),а при мен е обратното и за това има време за 2 подскока.Ако можех да направя клипче щях да го пусна.Та значи още много трябва да се упражнявам...но няма ли ефект и така,нали все пак скачам постоянно.

# 411
  • Мнения: 95
Поци благодаря за видеото! Аз лично скачам малко по-високо от този на клипа, но не знам как да намаля височината.
Смея се с глас! Laughing Ту скачам, ту пиша за да обясня  Laughing

# 412
  • Мнения: 4 678
Мале..ще трябва аз да се снимам и да правя клип Laughing....вижето винаги е по-бързо Peace

# 413
  • Мнения: 4 678
Поци благодаря за видеото! Аз лично скачам малко по-високо от този на клипа, но не знам как да намаля височината.
Смея се с глас! Laughing Ту скачам, ту пиша за да обясня  Laughing
..ще я намалиш..като го въртиш по-бързо..ще усетиш..просто ти трябва 1см Laughing

# 414
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Поци кажи за меда,че не издържам вече  Praynig

# 415
  • Мнения: 4 678
Поци кажи за меда,че не издържам вече  Praynig
...ще го ядеш през деня...вечер не става..кво да кажа
 Laughing

# 416
  • Мнения: 408
момичета, имам въпрос към тези от вас, които правят супер каланетиката. аз правих 13 пъти от една друга, която бях намерила  в интернет и вчера реших да почна със супер каланетикса, на диска имам записани "каланетика", "преди и след" и "супер каланетика". Пуснах супер каланетиката и ми се появиха една по-възрастна жена, която май само обяснява и две момичета, а в последствие и един мъж, които правят упражненията. На открито са, мисля на някаква полянка, едното момиче е по-тъмно, другото е с кърпа на главата.
Моля ви се светнете ме това ли е супер каланетиката, струва ми се , че не  newsm78

# 417
  • Мнения: 2 069
при мен не са на открито  newsm78
ето аз коя правя
http://www.youtube.com/watch?v=x8Vk3Kk8nJw

# 418
  • Мнения: 9
..значи..проблема ,е че го въртиш бавно..и в това се съмнявах..защото като пишете ..че скачате по 30 мин Crazy..малко спортисти издържат толкова ако се скача правилно Peace..за жалост..някъде бърката Crossing Arms
[/quote] ... Peace Радвам се тогава...,защото скачам точно ,както обясняваш,Поци, и издържам 30-35мин.

# 419
  • Мнения: 4
Скача се точно както на клипчето е показано.С всяко завъртане се прави скок.В началото и аз не можех и скачах като me4ta22 и muninka.Но започна да ме боли глезена и разбрах ,че не го правя както трябва.Гледах клипчета в нета и си мислех ,че никога няма да мога така.Започва се много бавно-на всяко завъртане скок.Получава се малко смешно-имах чувството ,че съм малоумна и само аз не мога да го схвана.Но след няколко минути усетих ,че поне вече синхронизирах движението ръце-крака.След като го усвоих бавно по малко засилвах темпото.В началото и аз вдигах много краката и затова не успявах до повече от 100 скока в минута да достигна.Докато дойде един момент ,в който успях да направя няколко бързи завъртания със скок на всяко.Казах си че поне една минута ще издържа.Първите няколко пъти едвам издържах до 1,5-2мин.С всяка следваща тренировка си увеличавах с по една минута бързото скачане и между бързите скоци правя бавно (80/мин).Масимума ми беше вчера-7 минути бързо 130 скока в минута.  animal085 Накрая имах усещането ,че се давя . sport027

Общи условия

Активация на акаунт