Как се справяте с болестта "МАЙЧИНА ТРЕВОГА"

  • 2 373
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 898
Това е за цял живот. Няма свършване. Когато родих ставах нощно време да проверявам дали бебето диша. Сега, 20 год. по-късно, ставам нощно време да видя дали са се прибрали  #2gunfire

# 46
  • Мнения: 1 817
Това е за цял живот. Няма свършване. Когато родих ставах нощно време да проверявам дали бебето диша. Сега, 20 год. по-късно, ставам нощно време да видя дали са се прибрали  #2gunfire
Това много ми харесааа  Peace  Joy

# 47
  • Мнения: 568
Моето момиченце е на пет месеца и я гледам сама.Добре,че ги има вашите форуми,винаги намирам по нещо успокояващо,за което ви благодаря.Особено първите месеци беше страшно.И баща и е един нежен,бетер мама.....ревне момата,ревне бащата.По думите ви ми става ясно,че няма да е лесно......никак не е лесно да си майка. ooooh!

С напредването на месеците параноята ще изчезне,но "майчината тревога" -не.

# 48
  • Мнения: 487
Това е за цял живот. Няма свършване. Когато родих ставах нощно време да проверявам дали бебето диша. Сега, 20год . по-късно, ставам нощно време да видя дали са се прибрали  #2gunfire

 hahaha hahaha hahaha

И аз съм на този хал, да те успокоя.

# 49
  • Мнения: 139
Тревога винаги има.Все се притеснявам за нещо.Забелязвам ,че колкото по-голям става калпазанът толкова по-големи са ми тревогите newsm78 Луда работа Mr. Green

# 50
  • Мнения: 180
С това май няма справяне.....за цял живот  Laughing

# 51
  • Мнения: 32
Е , няма начин - това се превръща в начин на живот ... Щерката е на 6,5 години и на ден по безброй пъти и проверявам челото дали няма температура  Crazy Има си и положителните страни обаче - когато се случи наистина да има темп - веднага се реагира на момента  Laughing Сина ни е на два месеца и редовно го проверявам дали диша ... А мислите ми ...  hahaha Мисли на един луд човек
При мен това е майчинството и явно така ще си остане .  Hug

# 52
  • Мнения: 1 817
Много е вярно това:
"Да не ти се случва, това което ти мисли майка ти"

# 53
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз мисля, че никога няма да се оправя с "Майчината трегвога" Rolling Eyes
Аз винаги и за почти висчко съм била много притеснителна, ама пък сега за детето особено много се тревожа, за какво ли не ooooh!- май за почти всичко.....
А тя е на два месеца, а после...сигурно ще бъде още по-зле Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 2 181
Много е вярно това:
"Да не ти се случва, това което ти мисли майка ти"
И аз винаги се сещам за тази поговорка.Много е вярна.

# 55
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Много е вярно това:
"Да не ти се случва, това което ти мисли майка ти"
И аз често си я повтарям тази фраза, че понякога какви мисли ми минават  ooooh!

# 56
  • Мнения: 1 919
И аз мисля, че никога няма да се оправя с "Майчината трегвога" Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 305
И в моята глава се се въртят едни мисли  Rolling Eyes. А за поговорката и според мен е много вярна
"Да не ти се случва, това което ти мисли майка ти"

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Няма майка, която да не боледува от тази "болест". При едни обаче е по - силно изявена, при други - не чак така. Wink

# 59
  • Мнения: 2 898
Тревога винаги има.Все се притеснявам за нещо.Забелязвам ,че колкото по-голям става калпазанът толкова по-големи са ми тревогите newsm78 Луда работа Mr. Green

 Луда не, ами луда. И все по-зле става  #2gunfire. Така ги чаках да пораснат, а сега вече знам колко  по-хубаво е да гледаш бебета  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт