Слънцезащитен крем за бебе на 2м?

  • 33 487
  • 183
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 44 122
ами не съм от варна....
ти казваш, че няма.....така че и това е вариант....ако мн държиш да е точно това кремчето.

# 136
  • Мнения: 666
ами аз търсих в по известните....не ми харесва много мног да поръчвам по нета..но ако се наложи Whistling

# 137
  • Варна
  • Мнения: 632
  Peace Препоръчва се дори при атопичен дерматит  Peace

# 138
  • Мнения: 666
Този на Eucerin лесно ли се размазва?...просто искам защита с колкото се може по малко химикали(ако има такава де Laughing)

# 139
  • Мнения: 1 021
Нашата педиатърка препоръча този

# 140
  • Варна
  • Мнения: 632
Този на Eucerin лесно ли се размазва?...просто искам защита с колкото се може по малко химикали(ако има такава де Laughing)
Лосиончето е с минерален екран, т.е. не съдържа химични филтри, микропигментите по принцип се разнасят малко по бавно, но са по-добрия вариант за малко бебе.

# 141
  • София
  • Мнения: 44 122
dessita_i -  този със сигурност не е за деца под годинка....

# 142
  • Мнения: 170
Добре де, някой консултирал ли се е с дерматолог по този въпрос в крайна сметка? Защото моя бонбон е на почти 2 месеца и вчера питах дерматоложката, при която ходих - от кожната клиника към Александровска болница - и тя ми каза да мажа без да се притеснявам откритите части, включително лицето 20тина минтути преди излизане. Относно марка - споделих, че съм купила Eucerin 50+ и тя каза, че е чудесен избор. А колкото до плаж - след 6тия месец ще имаме удоволствието да видим морето... Simple Smile

# 143
  • София
  • Мнения: 30 142
LA ROCHE - POSAY 50+, попива добре и има добри отзиви. Бебо е на 1,5м., но трябва да го мажа според педито, защото и на сянка топлият въздух може да му "опърли бузките".

# 144
  • Мнения: 11 097
Слънцезащитна козметика НЕ се препоръчва за деца под 6 м. Ама сигурно са ти го написали преди мен де...

# 145
  • Мнения: 252
А-дерма 50+  Без забележки за сега

# 146
  • Мнения: 1 006
чико 50 ф

# 147
  • Мнения: 19 303
Добре де, някой консултирал ли се е с дерматолог по този въпрос в крайна сметка? Защото моя бонбон е на почти 2 месеца и вчера питах дерматоложката, при която ходих - от кожната клиника към Александровска болница - и тя ми каза да мажа без да се притеснявам откритите части, включително лицето 20тина минтути преди излизане. Относно марка - споделих, че съм купила Eucerin 50+ и тя каза, че е чудесен избор. А колкото до плаж - след 6тия месец ще имаме удоволствието да видим морето... Simple Smile
Аз се бях консултирала с педито в Германия, когато дъщеря ми беше малка. Каза, че бебе на 2 месеца не се излага пряко на слънце. Винаги с пелена върху количката, ако слънцето пече вътре и не се маже със слънцезащитен крем.

# 148
  • Мнения: 1 354
И на мен ми казаха да мажа със слънцезащиен крем, взех на Клоран 50ф.

# 149
  • Мнения: 3 932
Не съм ползвала слънцезащитен крем на тази възраст.

Общи условия

Активация на акаунт