Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 991
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
тъжна мама, и аз те поздравявам за силата ти. Все пак направи страшно много като застана в ефир и се върна към този страшен момент. Не мога и да си представя колко сила ти е трябвала, за да разкажеш всичко това. А и не мога да си представя как се мъчи душата ти от тази загуба.... Sad Но намери сили, вдигни глава, погледни към небето и се усмихни, защото там е твоето малко ангелче сега, а аз съм сигурна, че е на едно много хубаво място. Болката от такава загуба съм сигурна, че не изчезва никога, но нека ангел бди над теб и я намали. Пожелавам ти един ден да се радваш на нова рожбичка, която да те направи най-силната и щастлива майка на земята и да попаднеш на ЛЕКАРИ в истинския смисъл на думата. И помни, че Господ бави, но не забравя! Ще има възмездие за тях рано или късно.
По-нагоре съм описала и моето раждане в същата тази болница, нашите раждания са много сходни, приличат си в много отношения. Аз родих на 4 см. разкритие, 4 дни адски мъки и болки, бях оставена на произвола на съдбата и моето бебе е късметлия, че не се задуши и не умря при това тежко раждане. Е, роди се с лицево-челюстна малформация и минаваме много операции, но все пак е живо. Аз също бях решила да завеждам дело срещу тях, имах основанието, но сметнах, че няма смисъл. Вчера изгледах записа ти в vbox-7 и цяла нощ съм мислила как може да има толкова жестокост на този свят. А тези лекари са призвани да практикуват най-святата професия на този свят, но уви.... те са убийци! Не знам какво още да напиша, останала съм без думи... пожелавам ти много кураж и сила, мило майче! Ти си силна, ще се справиш!   bouquet Hug

# 91
  • Мнения: 227
Регистрирам се специално, за да изразя възхищението и преклонението си пред теб и твоята сила! Разтърсена съм от историята ти, умирам от ужас пред мисълта какво си преживяла и спомените, които ще останат в теб. Подкрепям те и те прегръщам! Ти си една невероятно борбена жена и имаш пълната ми подкрепа. Свидетели сме на лекарската небрежност постоянно, а не можем нищо да направим. Не едно семейство страдат заради нея.

Имай сили и продължи напред! Много сърца са с теб!

# 92
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Скъпи мои. Аз имам една истина, в която съм се убедила от личен опит - АКО БЯХ ПЛАТИЛА 1600лв, СЕГА ЩЯХ ДА СИ БУТАМ СИНЯТА КОЛИЧКА В НЯКОЙ ПАРК, А НЕ ДА ПИША ТУК.

Заблуждаваш се, мила.
Нали четеш колко хора са изпищели
от оня.
Моята майка е загубила първото си
дете в ИСУЛ по подобен начин преди
повече от 50 години.

# 93
  • Мнения: 2 315
Мило тъжно майче,приеми моите най-искрени съболезнования!

 Flowers Rose Flowers Roseза малкото ангелче

# 94
  • Мнения: 24
Тъжна мама, искам и аз да изразя своето възхищение към теб! Гледах те по телевизията, после отново и отново в интернет и наистина се възхищавам на борбеността и смелостта ти да разкажеш какво си изживяла...Дори не мога да си представя как се чувстваш, само знам, че те подкрепям от сърце! Силно вярвам, че ще има възмездие и тези хора - убийци, нарекли се "лекари" ще получат своето наказание! А на теб, освен че се прекланям пред силата и смелостта, ти пожелавам от сърце да се справиш с този тежък момент и да вярваш, че хубавите моменти наближават. Кураж от мен!

# 95
  • The wild, wild west
  • Мнения: 148
Много съжалявам за станалото... толкова предотвратимо... толкова непростимо... Тези лакари как живеят след това със себе си...

И оше нещо в което вярвам много силно. Не знам как стоят в момента законово нещата в България, но ако не е забранено, бащата трябва да присъства през цялото време... А ако това все още е проблем, ето още нещо за което българските майки трябва да се преборят. Кой друг по-добре ще защити интересите на една родилка с болки или под упойка, ако не съпругът и бащата на бъдещото дете?

# 96
  • Мнения: 319
В крайна сметка всичко, което направих се оказа напълно безсмислено.
КАКТО ВСИЧКО В НАШАТА ДЪРЖАВИЦА - всяко чудо за 3 дни и после се забравя.

# 97
  • Мнения: 686
Тъжна мама на мен още ми държи влага предаването.Все още ми е в главата това,което си преживяла.Незнам какво да ти кажа.Дори една майка да е решила да не ражда при тези убийци-ти си помогнала,живота на твоето ангелче не е отишъл напразно.Бори се,говори за това,кажи на колкото се може повече хора да не правят твоята грешка(която е,че си отишла да раждаш на неподходящо място).

# 98
  • София
  • Мнения: 23 107
Невена, разтърсена съм от това, което си преживяла!
Пиша, а сълзите ми не спират...
За съжаление не винаги парите са определящи за изхода на едно раждане. Аз и детето ми бяхме на косъм от смъртта срещу 2000 лв. в Токуда при д-р Кръстанова. Не мога да спра да си задавам въпроса "ЗАЩО". До ден днешен се обвинявам, че избрах тази лекарка, при положение, че имаше толкова негативни изказвания за нея. Веднага след раждането се консултирахме с адвокат, който ни каза, че просто няма смисъл да заведем дело, защото едва ли ще завърши в наша полза. И все пак голямата ми утеха е, че и аз и дъщеричката ми сме живи и здрави!
Невена, не спирай да се бориш! Знам, че няма да се откажеш, при положение, че си извървяла толкова дълъг и труден път досега. Прегръщам те, защото знам, че правейки го за себе си, го правиш и заради всички останали майки, преживели такава огромна загуба  Hug
Пожелавам ти много щастие занапред, както и на цялото ти семейство. Вярвай в справедливостта и никога не се отказвай от мечтите си!

# 99
Когато майката заплати със  живота си тогава загубата е неописуема. Cry

# 100
  • Мнения: 7 122
Мимоза, а защо мислиш, че на майката й се живее след като загуби детето си? И на каква цена се държи в "живо" състояние?

# 101
  • Мнения: 686
О,Мимоза,тя е платила прескъпо,повярвай!
Всяка майка би дала живота си за тоза на децата си,но когато не е в положение да избира и тъжния факт,че детенце вече го няма е скъпа и прескъпа цена.

# 102
  • Мнения: 37
Мисля, че всеки на който му предстои взимане даване с лекари по някаква причина, трябва първо да си отговори на въпроса къде живее.  От отговора на този въпрос трябва да следва и поведението му.
Ако е българия поведението е едно, ако е Швейцария или САЩ друго.

По    БНТ 1   ежедневно афишират един израз който дава 100% представа какво е това българско здравеопазване.
"Новото българско здравеопазване  -  ДАЛ  БОГ  ЖИВОТ  И  ЗДРАВЕ!"
Да не му се налага на човек да го ползва.

# 103
  • Мнения: 2 821
По    БНТ 1   ежедневно афишират един израз който дава 100% представа какво е това българско здравеопазване.
"Новото българско здравеопазване  -  ДАЛ  БОГ  ЖИВОТ  И  ЗДРАВЕ!"
Да не му се налага на човек да го ползва.

Това не е просто израз. Това е текст на реклама на Здравноосигурително дружество!!! ooooh! Просто нямам думи.

# 104
  • Мнения: 319
Всички ние си плащаме за услуга, която НЕ получаваме в действителност. Не искам да съм задължена да плащам за нещо, което не получавам. В България държавно здравеопазване няма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт