Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 977
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 960
Тъжна мама, Hugи аз видях твоята вълшебна лентичка.Дано,дано ,дано тя ти донесе само щастие и прекрасни моменти.
И както са ти пожелали да бъдеш не Тъжна а Весела/Щастлива..или както там си избереш ник ,изпълнен с ведрост и вяра в доброто.  bouquet

# 136
  • Мнения: 212
Когато дойде време да раждам и аз ще си платя този път - на лекар, на когото имам доверие, за хубава стая и мъжа ми да е до мен и детето през целия ми престой в болница. Ще си платя, защото искам този път да имам дете, но истината е че тази система ни принуждава да е така.

Не че искам да се заяждам но все пак сме големи хора и не е хубаво да живеем в заблуда че парите осигуряват здраво и щастливо дете. Когато Господ е рекъл можеш да родиш здраво и щастливо бебенце дори у вас и без стотинка да дадеш на който и да е доктор. Така че вместо да мислиш на кой доктор да пълниш джоба и гушата, ходи в църквата, запали една свещ и се моли всичко с бебето и с теб да е наред и да се роди живо и здраво. Парите и докторите в случая имат най-малко значение. Други са факторите които определят здравето и живота на детето.
Пожелавам ти едно хубаво и здраво дете и всичко да мине безпроблемно този път...

# 137
  • София
  • Мнения: 23 097
Тъжна мама, честита лентичка  Hug Когато си родиш здравото и хубаво бебе, да смениш ника  Praynig
Моля се всичко да е наред и най-вече ти да си спокойна! Но наистина не винаги парите са гарант за едно успешно раждане. Добрият лекар е в основата!

# 138
  • Мнения: 686
Борисе,замълчи моля те!
И предишната си бременност тя е имала здраво бебе почти до самото раждане.
Не слагай повече сол в раните й.Бъди така добър и не пиши глупости.

Тъжна мама,дано този път всичко бъде наред Praynig Praynig Praynig

# 139
  • Мнения: 2 032
От Медиапул, статия на Мартина Бозукова

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=151454&srcpos=11


"Българският пациент е най-онеправдан в Европа. Страната ни е последна на континента по защита правата на болните."

# 140
  • Мнения: 319
С две думи "много сме зле". Чудя се как бихме се класирали сред страните от "Третия свят" newsm78
В определени случаи изплащането на обезщетения мисля, че би свършило някаква работа - когато знаят, че си плащат внимават повече.
Би трябвало да има НЕУТРАЛНА комисия, която да разследва всеки един трагичен случай, без да се налага подаването на сигнал от пострадалите. В такива случаи човек е парализиран от мъката си и не може да мисли за нищо.
Но дори и да искат да ми платят обезщетение пак не бих го приела, защото за мен това е равносилно на - да продам живота на детето си. НЯМА СУМА НА СВЕТА, КОЯТО ДА МЕ ОБЕЗЩЕТИ, НЯМА НАКАЗАНИЕ, КОЕТО ДА МЕ УСПОКОИ!
Истината е , че нищо няма да върне детето ми, но все пак системата ТРЯБВА да бъде променена, за да се избегне нещастието на други хора.

# 141
  • Мнения: 319
НЕКА СЕ СЪБУДИМ И ДА НАПРАВИМ НЕЩО ЗА ДЕЦАТА СИ.
Това, че не ви се е случило най-лошото, не означава, че няма да се случи.
Присъединете се към нас:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393683.0

# 142
  • Мнения: 17
Борисе,може ли да си такъв изрод и тъпанар??????????????? И ще ми говориш за съда-всичко да остане скрито-покрито,нали? Така трябва да се прави,да се дава гласност на тези проблеми. Гласност чрез форумите,пресата и телевизията. Стига вече,много станаха случаите "не по лекарска вина",алчни кожодери. Тъжна мама го каза много точно-дяволи в бели престилки.

Общи условия

Активация на акаунт