Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 995
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 46
Ще се борим! Само с постоянно говорене и натякване,ако искате,но не трябва така да стоим.Вярно е лекарите са подкупни,нека пробудим съвестта им!Признайте колко от вас са заплатили за по-добри грижи.Те така са научени,а са дали клетва Tired

# 121
  • Мнения: 419
Ще се борим! Само с постоянно говорене и натякване,ако искате,но не трябва така да стоим.Вярно е лекарите са подкупни,нека пробудим съвестта им!Признайте колко от вас са заплатили за по-добри грижи.Те така са научени,а са дали клетва Tired

Отчасти съм съгласна с теб, но как да не плащаш като си има ценоразпис? И ако евентуално решиш да раждаш без предварителна уговорка..??

# 122
  • Мнения: 46
Ще се борим! Само с постоянно говорене и натякване,ако искате,но не трябва така да стоим.Вярно е лекарите са подкупни,нека пробудим съвестта им!Признайте колко от вас са заплатили за по-добри грижи.Те така са научени,а са дали клетва Tired

Отчасти съм съгласна с теб, но как да не плащаш като си има ценоразпис? И ако евентуално решиш да раждаш без предварителна уговорка..??
Тук не става въпрос за стандартното плащане.За никого не е тайна,че повечето мами си подсигуряват лекар,който им осигурява ''специално внимание'' и дават пари на ръка.

# 123
  • Мнения: 5 370
Амиииии, да, подсигуряват си. Докато системата е такава - ще си подсигуряват.И аз съм го правила.

Иначе.....се получават често случаи като този, да пази Господ.

# 124
  • Мнения: 319
Когато дойде време да раждам и аз ще си платя този път - на лекар, на когото имам доверие, за хубава стая и мъжа ми да е до мен и детето през целия ми престой в болница. Ще си платя, защото искам този път да имам дете, но истината е че тази система ни принуждава да е така.

# 125
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
тъжна мама, желая ти от все сърце да имаш едно здраво детенце   bouquet

# 126
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Тъжна мама, сега ти видях подписа и се зарадвах много Hug. Пожелавам ти много леко бременеене и накрая едно здраво и пухкаво бебче Hug

# 127
  • Мнения: 595
Досега не съм писала, но тази история ме потресе! Никога няма да я забравя! Всеки ден се сещам и си мисля как е възможно да се случи?!
Тъжна мама, миличка, от все сърце ти пожелавам едно здраво и щастливо бебе!

# 128
  • София
  • Мнения: 1 603
Тъжна мама, сега ти видях подписа и се зарадвах много Hug.

тъжна мама, и аз така  Hug
кураж, късмет и много здраве.
 Hug Hug Hug

# 129
  • София
  • Мнения: 3 099
Когато дойде време да раждам и аз ще си платя този път - на лекар, на когото имам доверие, за хубава стая и мъжа ми да е до мен и детето през целия ми престой в болница. Ще си платя, защото искам този път да имам дете, но истината е че тази система ни принуждава да е така.

Късмет ти желая, а за всичко останало си права!  Hug

# 130
  • Мнения: 389
Тъжна мама, от сърце ти желая да родиш леко и без проблеми и да гушкате със съпруга ти едно прекрасно,здраво бебче Hug Hug Hug

# 131
  • Мнения: 46
Присъединявам се към пожеланията.От все сърце ти желая да се превърнеш във весела мама!

# 132
  • Мнения: 15 619
Радвам се, че се заражда нов живот, за теб, Тъжна мама!

А за плащането, не съм го правила. Мисля, че ние поддържаме системата такава, каквато е. Два пъти лежах за задържане на плода. Благодарна съм на лекарите, които ми помогнаха, но не съм платила и стотинка. Лекарката, която следеше бременността ми, присъства на раждането, помогна ми. Правни го и за всички останали свои пациентки. И дума не се е отворила за пари.

# 133
  • Мнения: 168
Тъжна мама и аз искам  да ти пожелая лека бременност и едно здраво бебче/може и две наведнъж/ на което/които/ да дадете много любов със съпруга ти.

Желая ти здраве, щастие и любов и вече да не си Тъжна мама, а Щастлива мама. hug

 easter easter easter easter easter easter easter

# 134
  • Мнения: X
Тъжна мама,честита ти лентичка  дано този път всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт