Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 991
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 356
  Не го гледах, но четох темата. Пожелавам й сила и подкрепа Praynig

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гледах... няма такова издевателство просто.
Тръпки ме побиват.
Как намери сили това майче, да разкаже всичко с такива
подробности, не зная... дано има начин да накажат виновните.

# 17
  • Мнения: 2 374
Търся го в интернет,но не го намирам.Може ли някой,ако има линк към вчерашното предаване да ми даде,че го хванах от средата.

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 2 821
Просто покъртително!
Тъжно е, безсилно, когато осъзнаеш, че всъщност всяко сполучливо раждане най-вероятно е въпрос на късмет.

П.С. Биологичен отпадък! Боже господи!
Нямам думи Cry Потресаващ разказ!

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 13:29 от МамиБлю

# 21
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Просто не знам как да опиша това, което изживях докато гледах предаването ... Стисках детето си в ръце, което е на почти, 5 месеца на колкото е щяло да е и нейното ... и се благославях, че не избрах 2ра градска да го родя там ... Няма такъв ужас !!!! Милото момиче ... Не знам, обаче дали е от болницата или ... Всичко се върти около тези мръсни пари ...  Cry Cry Cry

# 22
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Тук наистина всичко опира до морала. Много добре са знаели за риска, който поемат с бездействието си. Просто са се надявали случайността да ги подмине, както всеки друг път, когато са забравяли за честта си и за дълга си като лекари. Дори и да не им се потърси отговорност, все пак остава надеждата, че са си "научили урока" и няма да допуснат втори такъв случай, станал само поради немарливост, бездействие и алчност. Дано! Макар, че осъзнавам колко утопично звучи това.

# 23
  • Мнения: 985
Направо се потресох  Shocked Не мога да повярвам,че е възможно да съществуват такива изроди в България,нарекли се лекари. #Crazy Кой им ги дава тапиите на тези некадърници,бееее??? #Cussing out Биологичен отпадък???-КРЕТЕНИ И БОКЛУЦИ,не заслужават да живеят! #2gunfire
 А на майчето просто й се възхищавам.Поздравявам те за силата и смелостта ти.   bouquet

# 24
  • Мнения: X
Не,не съм гледала,но видях репортажа от пуснатия линк.За съжеление съм лежала в Патологична бременност/в Пловдив/ и съм се нагледала и наслушала на подобни истории...........
Нямам думи.............немога да намеря каквито и да е думи с които да квалифицирам  "лекарите"допуснали това............мога само да изразя подкрепата си на тази смела жена която все пак даде гласност на случая.Не мога да си представя колко и е тежко/да не дава Господ/,но искам да и дам кураж в битката с некадърните и корумпирани доктори/и дано няма повече случаи като този....дано не се налага да раждаме с/у заплащане,за да сме сигурни ,че децата ни ще оцелеят Praynig/

# 25
  • София
  • Мнения: 1 345
Боже господи,къде си...?Раждах там, при същите тези лекари,мислех,че тази болница някак е подмината от цялата идиотщина на страната ни...и на здравеопазването ни,бях останала с прекрасни впечатления от там...до този момент!
Аз не мога да разбера оттук нататък така ли ще е-трябва да се молим и да благодарим на господ,за това на какъв екип ще попаднем?

# 26
  • Мнения: 200
Току що гледах репортажа в интернет.
Не мога да намеря думи. Нещо което векове наред е било съвсем естествено за жената - раждането го превърнаха в бизнес, скъпо и прескъпо ''удоволствие''. Продажници и некдърници. Не можеш да експериментираш с човешкия живот. А те го правят, недоучили докторчета със самочувствие без покритие, дето са влезнали с протекции - знам не един и двама които първи курс медицина в София формулата на натриева основа и солна киселина не можеха да напишат. Моя съученичка дето беше с успех добър 4.45 от езиковата - и постоянно липсваше от час, завърши стоматология - една година в Македония, после се прехвърли в София.  И преписваше от мен домашните по математика и химия.  А за да те приемат фармация в университета  без изпит - 10000лв.(така приеха най-добрата приятелка на сестра ми - бизнесът трябва да се наследи)
Ето такива са новото поколение докторя - с протекции. И всички мои уважения към кадърните , умните и надарени лекари , ако все още някъде има такива.
И какво ни остава да впрягаме каруците и да търсим бялата лястовица или публично да ги линчуваме за да не посмеят някога да си го помислят отново. БРАВО НА ТАЗИ СМЕЛА ЖЕНА, ТАЗИ ИЗСТРАДАЛА МАЙКА. БРАВО.

# 27
  • Мнения: 1 163
На тези,които мислят,че темата не е за тук,защото има бременни,ще кажа:
Точно тук й е мястото,защото точно това е най-посещаваният и четен форум или подфорум(без значение)
Аз също раждах мъртвото си бебе в тази болница.И мойто бебе беше изхвърлено в контейнера за биологични отпадъци.
Но най-много ме заболя от думите на някаква санитарка може би,която след като родих дойде с една КОФА и каза:
Т,ВА ЛИ Е ЗА ЗИМАНЕ- newsm61
визирайки мойто бебче newsm45
И мене ме гледаха по коридорите и ме сочеха с пръст,и за мене говореше цялата болница
Като изключа тази тъпанарка в интерес на истината всички в родилно отделение се отнасяха много мило към мен.За съжаление мога смело да кажа,че това се случва във всяка болница-навсякъде има по-някой некадърник.Имам чувството,че раждането на мъртви бебета се е превърнало в нещо като епидемия.......... Tired

# 28
  • Мнения: 3 886
болницата е ужасна а лекарката е направо отвратителна знам я аз нея    #2gunfire

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Това, което е най-важното от историята на Тъжна мама е, че не трябва да се мълчи. Трябва да се говори публично, да им се казват имената на тези изроди. Да са известни и да се знае кои са. Ясно е, че няма да може да ги осъди. За съжаление законодателството ни е такова. Но най-малкото е да се говори.

Невена, поклон!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт