Кухни - 21ва тема

  • 40 535
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 724
*sve*,дано твоите столове са по- качествени.
Нашите сме ги купували от Арон преди три- четири години .Дамаската е от еко кожа и се напука на места ,съвсем лекичко личи ,но...
mrancho, и на мен много ми харесват луничките .
Ако се окаже тъмно,може да открадна идейката от теб Wink.
okean ,сигурно зависи от качеството. Наши приятели имат гранитогрес в кухнята ,не са споменали за проблеми.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Сега се оказва, че кошчето за отпадъци (за вграждане) трябва да е макс. 15 см широко, че и правоъгълно. Дали има такива изобщо, някой ако е срещал, можете ли да ми кажете къде?

А кухнята ти, aleks, изглежда много приятно. Моето предложение за столове е възможно светъл цвят, този, предложен от Еva Beva, е много подходящ... но не съм търсила наскоро и не мога да ти дам линк.

# 242
  • Мнения: 52
Аз пък да ви се оплача ,направиха ми кухнята в цвят венге с избелен дъб е ,но не ми намериха место за чекмедженца.Има ли някой такова подобно нещо Sad,къде ще държа посудата ,не ми е ясно.до последно ги питах и натисках ,че трябва да имам такива ,но бяха категорични ,че НЯМАМ място за тях.Дойде после майсторът за спалнята и детската и се изказа ,че според негое можло да се направят ,вече не зная кой крив и кой прав.

# 243
  • Мнения: 2 724
Имам спомен, че някой показваше такова  кошче ,май Тутти беше ,но не съм сигурна.
vania31, не може ли да ти поставят вътрешно чекмедже?

# 244
  • Мнения: 187
Сега се оказва, че кошчето за отпадъци (за вграждане) трябва да е макс. 15 см широко, че и правоъгълно. Дали има такива изобщо, някой ако е срещал, можете ли да ми кажете къде?

Кош за вграждане 15 см широк със сигурност няма !!!

# 245
  • Мнения: 214
Сега се оказва, че кошчето за отпадъци (за вграждане) трябва да е макс. 15 см широко, че и правоъгълно. Дали има такива изобщо, някой ако е срещал, можете ли да ми кажете къде?

А кухнята ти, aleks, изглежда много приятно. Моето предложение за столове е възможно светъл цвят, този, предложен от Еva Beva, е много подходящ... но не съм търсила наскоро и не мога да ти дам линк.
malina_m,погледни тука - http://www.kentimpex.bg/catalog/cat.103
а и vania31, ти също можеш да видиш. Има всякъкви идиотщини и механизми  Grinning

# 246
  • Мнения: 970
Тези кошове са голяма чуденка TiredПод мивката явно ще е змиярник от кабели и маркучи и нашето кошче за боклук решихме да е в чекмедже с ТИП ОН отваряне на Блум-ще видим като е готова куФнята как ще е  ooooh!
http://www.blum.com/bg/bg/03/index.php
http://www.blum.com/bg/bg/01/30/70/index.php

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Eva Beva, не дават размери, но ще се разходя да видя какво имат... а за допълнително "чекмедже" за боклук не се бях сетила Simple Smile

# 248
# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Туити, bouquet, кощчето изглежда достатъчно тясно, но с какви размери е все пак? И откъде може да се намери?

Питам за такова, защото ми пуснаха мухата, че под мивката може да се събере малка миялна. Имате ли впечатление от някоя марка? Чета, че малките били маломощни...

# 250
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Моята е Мидеа.Вече 3 години работи безотказно.Малка,но върши чудесна работа Simple Smile

# 251
  • Варна
  • Мнения: 2 133
rumibumy, какъв модел е и с какви размери?

# 252
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
височина-42см.    дължина-56см.
МоделDW5A=Моята е под кукненския плот,в ниша вградена

# 253
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Благодаря! Ще я потърся.

# 254
  • Мнения: 185
браво aleks ! интересна е кухнята !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт