Кухни - 21ва тема

  • 40 546
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
*sve*,аз имам същите столове от 3 години.Нашите излязоха здрави.Дано и твоите са сполучливи

# 256
  • Мнения: 1 418
Ще го премеря и ще ти кажа.

# 257
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз се спрях на производител, но сега се колебая между две кухни  Mr. Green

и
.
Първата е в цвят лакиран бял жасмин, а втората - горски клен. И двете кухни са мултиформинг, а механизмите - Блум. Колебанията идват от там, че не зная в какъв цвят да избера настилките на помещението, защото е дневен тракт - под кухнята ще има гранитогрес и нататък ламинат. Пфууу, много съм нерешителна Thinking!

# 258
  • Мнения: 2 724
ИраМира ,на мен повече ми харесва първата  Peace./за цвета питаш, нали?/
raygram, надявам се да се справим и с проблемчетата, които възникват  Simple Smile.
Ние продължаваме довършителните работи ,които се оказаха повече от основната ooooh!...
*sve*, какво производство са вашите столове, много по- хубави изглеждат от нашите.
Дано нямаш такива проблеми Praynig.
За трапезарната маса решихме да запазим стъклените плотове и поръчахме дървена конструкция .
Със столовете съм до никъде... ooooh!

# 259
  • варна
  • Мнения: 256
То не само настилка, ами и като цялостно обзавеждане на стаята зависи Rolling Eyes
НА мен лично първата ми допада повече /като модел/....по-стилна някак си ми седи....Успех в избора Peace

# 260
  • Мнения: 185
първата е по-практична, ама фурната къде ще е ? Simple Smile

# 261
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Това са модулни кухни и се правят по проект. Еднакви са - разликата е само в цвета и формата на вратичките. При мен ще е П-образна( 2/2,90/1,30). На живо в магазина видях само втората и ми хареса. В понеделник ще попитам дали имат мостра на вратичките, за да видя и първата. Проектантът ще ми направи проекта идната седмица, а до тогава трябва да се спра на цвят. Голяма мъка. Липсва ми цялостна концепция на жилището и това ми бърка работите.  Sad Уморих се от ремонти.

# 262
  • Русе
  • Мнения: 1 859
aleks ,столовете ги харесах по каталога на VALS и ми ги поръчаха в един мебелен магазин,като твърдяха,че са гръцки,но аз имам съмнението че само склада е там,а иначе са китайски / както между другото и огромно количество маси и столове /.Избрах ги,защото търсих с метални крака,за да се вържат с алуминиевия профил на кухнята.Ползваме ги четири месеца и засега нямаме проблеми с тях,дано и занапред е така Praynig

rumibumy,дано излязат издръжливи като твоите  bouquet
ИраМира и на мен ми харесва първата,но по-важно е какво харесва на теб.Успех! Hug

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Ура, ура!
Вече имаме гръб-стъкло на кухнята  Grinning
Мъжът ми се обади да каже, че е станало много хубаво, аз още не съм го видяла, за да снимам  Laughing  Няма да спя цяла нощ от нетърпение  Joy

Ирка, и двете ми харесват (повече първата  Blush), но наистина зависи от останалата част на дневния тракт...
Когато трябваше да ги решавам тези неща имах пред себе си доста време - близо година обмислях нещата, докато се строеше апартамента... Много неща с времето ги отхвърлих и ми "улегнаха" идеите... А за омръзването - напълно те разбирам - аз съм си по природа нетърпелива и това чакане и мотане ме съсипва  Crazy

# 264
  • Мнения: 2 642
Ирка, на мен пък втората ми харесва много по вече. Виждала съм на живо подобни изпълнения и на двете.

# 265
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Момичета къде ги има тези неща от Блум?

# 266
  • Мнения: 187
Официален вносител на БЛУМ за България е РАЛИ-М. Имат представителства в София, Варна, Пловдив и Русе.

# 267
# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Вече мога да покажа половината си кухня  Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=11554503

Горните шкафове трябва да ги монтират тези дни, вратичките им ще са МДФ лак, но самите вратички ще пристигнат след около 2 седмици  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 1 732
макар и на половина завършена,кухнята ти е страхотна змейковица!браво! Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт