ЮНСКИ МАЙКИ 2009! Тема № 47

  • 12 091
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 79
И още нещо да попитам понеже не съм на ясно
Може ли ако ползваш шише на една марка,биберона да бъде на друга по точно дали ще стане,
извинете за "тъпите"въпроси но си нямам на представа,
а и нямам кого да попитам

Между другото имам позната която от раждането на детето до сега го храни с един и същ биберон,(а то е вече на 4 месеца)
аз не съм запозната но те не са ли според месеците на бебчето?

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 17:18 от Fresh_

# 271
  • Мнения: 753
Fate, дупчиците на самия биберон се променят според възрастта на бебо. Сменят се на месец или не знам, ще кажат другите, които са ползвали, че ние не сме пример Wink

# 272
  • Мнения: 27
Тъкмо разглеждам един каталог на Авент,там има графика с различни биберони според месеците.Разликата е в големината на дупката на биберона.Започват от 0м,после 1м,3м,6м. Май се взима една шише,а се сменят само гумените накрайници-бибероните.

# 273
  • Мнения: 199
И аз съм тук, но нещо ме мързи да пиша. Вчера бях на работа и се преработих. Но пък колегите какво изпращане ми устроиха - подариха ми две книги, да си чета лятото в парка, букет, много мила и весела картичка. Абе супер беше и неочаквано.  Simple Smile Много ще ми липсват, добре, че има скайп и фейсбук.

И мен вчера ми станаха само едните пролетни обувки, които вече са се разширили и по принцип мислех да ги хвърлям вече, щото са се поидтъркали. Но точно сега няма смисъл да си купувам май. Иначе кецовете, които си купих зимата излязоха супер идейна и практична покупка в този момент.

# 274
  • Мнения: 3
 Party отново преди малко се прибрах ходих пак до офиса обаче този път не се ядосвах.....а и каква готина разходки си направих сега се прибрах изкъпах се и сега съм се пльоснала по турски пред компа......

За срещата съм ок.....

Утре идва майка ,а сутринта ще ходя на преглед......беба тези дни е доста активна затова не се притеснявам.......само дето още малко си повръщам..ама вече свикнах  Sick

след малко си идва мъжо и се почва с трепането на животни в играта......и няма да мога да пиша...ще се опитам да влезна ама не обещавам.....

Аз един малко странен въпрос да задам.....на някой стърчат ли му зърната на гърдите мойте са станали като антенки стърчат.... Joy

# 275
  • Мнения: 9 814
Може да си купите шише от една марка и да му слагате биберони от друга, стига да съвпадат.
Тези на Авент съм сигурна на 99%, че нямат заместител.
И дупките са според възрастта на бебето, но и според това дали може да пие мляко, вода и т.н. с тях.
Дъщеря ми пропи вода на 8-9 месечна възраст и се давеше от биберона на Авент 3+, за това в редките моменти, когато искаше шише, пиеше с този за новородено.
Племенникът ми пък изкара с този за новородено на Авент до 8-мия месец.

Сега с Иво и Кати си направихме страхотна разходка, обаче доста се уморих... Tired

# 276
# 277
  • София
  • Мнения: 6
 Е най-после и аз да се вредя и да ви кажа, че едната тераса падна в боя/ изчистих я, излизах я / и сега съм доволна, утре ме чака другата и започвам с прозорците мале луда станах днес clean clean clean clean, а сега след малко ще напрявя това prostor и зимните якета ще паднат в боя. Абе много съм доволна от себе си. От НОИ са изплатили болничнте ми, и накрая взех парички, та глътнах малко въздух и утре, айде на пазар. Болничният за март още не са го изплатили целия, но се надявам до средата на април да го направят. Ох мами бебелани днес е Ленински трудов ден с орден " Мама Чистница"-I степен  newsm44.

Общи условия

Активация на акаунт