www.promod.fr- 30

  • 20 459
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Че няма - няма намаления
ама и нови неща да няма .... кризата ли ги подгони, нас ли искат да изгонят   newsm78

# 61
  • Мнения: 1 313
Има малко нови неща Peace

И какво сега? Преди два дни като пазарувах си харесах една червена жилетка, но не си я купих, защото съм поръчала от Промод подобна, а пък те анулирали поръчката Twisted Evil Между другото жилетката още я има на сайта в моя размер. Сигурно им е ясно, че Теди не пазарува само за себе си, но ако прави поръчки за по над 100 евро какво им пречи това, по добре ли е да не ги прави и да не взимат тези пари изобщо? Странно е според мен.

# 62
  • Мнения: 9 095
на същата цена ли е жилетката? а те знаят че не пазарувам за мен, ама правя поръчка, кяото идва на моя адрес, кой го интересува друго???

# 63
  • Мнения: 1 313
Не е на същата цена. На цената от преди намалението е, но това значи, че я имат на склад. Виждам, че някой дрехи са остнали с по-ниската цена, но са малко.

# 64
  • Мнения: 9 095
Не е на същата цена. На цената от преди намалението е, но това значи, че я имат на склад. Виждам, че някой дрехи са остнали с по-ниската цена, но са малко.

ся им писах аз Laughing

# 65
  • Мнения: 1 313
Да не ти казвам, че и бялата блуза я има, а от розовата, която ти отказаха още в петък не е спирало да пише, че има XS на сайта. Ако се разбереш с тях за поръчката, съответно моята жилетка ще черпя Laughing Съмняваме обаче Confused

# 66
  • Мнения: 402
Да не ти казвам, че и бялата блуза я има, а от розовата, която ти отказаха още в петък не е спирало да пише, че има XS на сайта. Ако се разбереш с тях за поръчката, съответно моята жилетка ще черпя Laughing Съмняваме обаче Confused
Ми то и мойта блузка я има, при това е само XS, но е на високата цена. Аз си мисля, че търговската логика и морал изискват в такива случаи цените да се свалят или поне да не се дигат, за да се продаде изцяло този артикул, ама е на. Много странно е всичко и вбесяващо #Cussing out

# 67
  • Мнения: 9 095
сега, първо- виждате колко постен е сайта, ако се продаде всичко- кво правят??? второ- никой не купува, следователно едни разпродажби за 5 дни, НО при положение че се продадат стоки за 3000 евро например или разни малки поръчки, колкото да се види кои са лоялните клиенти, трето- в тия икономически условия дето глобализацията се е натресла нищо не би следвало да ви учудва, щото цяла франция е уволнена и стачкува, ние тука с поръчките от по 2-3000 евро на месец едва ли им гарантираме ресурс за новата колекция Laughing

# 68
  • Мнения: 402
Laughing трън в очите съм им аз, като ида у френско че като ги почна една по една всичките там Laughing ма на, ще видим сега какво ще стане Laughing
Теди, тия сигурно си мислят, че имаш нелицензиран магазин и продаваш техни дрехи Laughing, да знаеш, само заради това те режат отвсякъде.

# 69
  • Мнения: 115
Теди, тези хора са те нарочили нещо!  Rolling Eyes
Ама много кофти, що така правят? Като искат пък направо да спрат доставките за БГ, вместо да се чудат какво да измислят всеки път!  #2gunfire

# 70
  • Мнения: 393
И моите неща не само са вече на редвони цени, но имат и всички номера от тях.....  Close

# 71
  • Мнения: 402
Може пък да са решили вече да няма седмични намаления, а само големи сезонни #Crazy, което не е много добре както за нас, така и за тях, си мисля аз.
А наистина, като не им изнася, да спрат доставките за бг., или пък...да намалят таксата за доставка Party, тогава всяка от нас ще си поръчва поотделно, както е в Редута например. Но както и да е, Теди ще каже сега какъв е проблемът, като получи отговор, и какво пак сме им накривили шапката. Thinking

# 72
  • Мнения: 393
Аз ще помоля, ако има някой с голямо желание да пише и да направим обща поръчка от европейския сайт, като си разделим достваката. Там все още има намалени неща.

# 73
  • Мнения: 197
Ама Теди, ти пък защо ги информираш, че не пазаруваш само за теб. Това си е само твоя работа за кого точно пазаруваш. Много объркана работа.

# 74
  • Мнения: 9 095
това за информирането е друга тема и няма общо със случая, ставаше въпрос за доставката на различни адреси, да пусна поръчка за 500евро на моя адрес едва ли ги интересува защо е, явно има някаква причина и ще чакам да ми отговорят

Общи условия

Активация на акаунт