www.promod.fr- 30

  • 20 488
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 65
привет,
Теди дали ще се доредим до нещо изобщо като гледам на повечето неща сега цените са двойни имам лошото чувство че тъкмо с такива цени биха ги изпратили само не мога да разбера какво е това отношение към лоялен клиент
извинявам се за въпроса но от това намаление има ли някой с потвърдена и изпратена поръчка

# 76
  • Мнения: 9 095
привет,
Теди дали ще се доредим до нещо изобщо като гледам на повечето неща сега цените са двойни имам лошото чувство че тъкмо с такива цени биха ги изпратили само не мога да разбера какво е това отношение към лоялен клиент
извинявам се за въпроса но от това намаление има ли някой с потвърдена и изпратена поръчка

да, аз имам още 4-5 които тръгнаха и си пътуват, само тази етака Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 1 313
Теди, а другите поръчки за колко време ти ги обработиха и пуснаха насам? Питам, защото се колебая дали да не поръчам жилетката заедно с още няколко неща направо при мен да дойдат. Отивам на почивка след две седмици и си бях решила да се мотам с червена жилетка пък  Crossing Arms Grinning Но ако се бавят седмица както с тази поръчка която са отказали, няма да дойде навреме Confused

# 78
  • Мнения: 9 095
до 15 дни макс след поръчването идват Peace

# 79
  • Русе
  • Мнения: 659
привет,
Теди дали ще се доредим до нещо изобщо като гледам на повечето неща сега цените са двойни имам лошото чувство че тъкмо с такива цени биха ги изпратили само не мога да разбера какво е това отношение към лоялен клиент
извинявам се за въпроса но от това намаление има ли някой с потвърдена и изпратена поръчка

да, аз имам още 4-5 които тръгнаха и си пътуват, само тази етака Rolling Eyes
Дано да имат логично обяснение за ситуацията, странно е наистина

# 80
  • Мнения: 9 095
момичета, поръчката от онази вечер е тръгнала- от новия акаунт и имам доставка безплатна newsm78 само че си мисля че ще дойде по пощата, защото в сайта на юпс ми казва да въведа друг номер newsm78 ще видим какво ще стане в крайна сметка, ако има желаещи за поръчка или да оползотворявате паричките- пишете Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 1 544
Ей супер. Ще чакаме с нетърпение. А само от Promod.FR ли може да се поръчва?

# 82
  • Мнения: 9 095
Ей супер. Ще чакаме с нетърпение. А само от Promod.FR ли може да се поръчва?

и от ЕУ

момичета, много се извинявам, но за да не пропусна някой ще напиша тук никовете на тези, на които има отказана поръчка от 27.03, тъй като подобна голяма имаше и предния ден...та, не са тръгнали нещата на: Tea, Arlina, Ehmea, Argun/обувките/,Mamor,Patelina,cvetence,Lora30,violet пак уточнявам- това е поръчката от 27.03.2009, следващи и предишни поръчки пътуват, където има отказани артикули се свързах директно с момичетата Peace

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 14:48 от tedd

# 83
  • Мнения: 4 916
 ooooh! голям карък съм и това си е. Не ми било писано да имам обувки от промод, ама дано поне дрешите да изпратят.

# 84
  • Мнения: 9 095
ooooh! голям карък съм и това си е. Не ми било писано да имам обувки от промод, ама дано поне дрешите да изпратят.

другите пътуват, само тази поръчка е проблемна, иначе аз днес съм с едни ескарпини с ток от промод пак, ама от зимните намаления ги взех, за пореден път се убеждавам че обувките им са сполучливи, супер удобни са въпреки 9см ток Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 1 544
другите пътуват, само тази поръчка е проблемна, иначе аз днес съм с едни ескарпини с ток от промод пак, ама от зимните намаления ги взех, за пореден път се убеждавам че обувките им са сполучливи, супер удобни са въпреки 9см ток Laughing

Какво е ескарпини ? Embarassed Може ли снимка?  Hug

 

# 86
  • Мнения: 9 095
пролетна обувка с ток, няма вече снимка, защото отдавна ги няма в сайта Peace

# 87
  • Мнения: 4 916
... аз днес съм с едни ескарпини с ток от промод пак, ама от зимните намаления ги взех, за пореден път се убеждавам че обувките им са сполучливи, супер удобни са въпреки 9см ток Laughing

Аз имам само едни боти и много ми се искаше да видя и балеринките им как са... Нещо де, следващия път.

пп Теди, обещах да ти се обадя в края на седмицата, обаче трябваше да пътувам обратно за София и сега съм тук, по тази причина не се обаждам  Embarassed

# 88
  • Мнения: 197
Аз имам едни лачени сандали от миналото лято -много съм доволна.
А сега бях харесала ей тези ботушки http://www.promod.fr/pantalons/pantalon-cargo-droit-raye-kaki-R6 … 033STA19C027.html, и докато се наглася те взели, че свършили.

# 89
  • Мнения: 402
ooooh! голям карък съм и това си е. Не ми било писано да имам обувки от промод, ама дано поне дрешите да изпратят.
И аз съм от каръците, нема се плашиш Simple Smile, и то не за пръв път, ама...какво да се прави.
Ами Теди, аз съм ти пратила линкче, какво искам за моята скромна сумичка Wink. Дано да се оформи скоро нова поръчка, за да може вече да ми изпратиш и старите неща.

Общи условия

Активация на акаунт