Каква шпионска програма?

  • 8 673
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
Ох, олекна ми!  Laughing

# 16
  • Мнения: 212
Благодаря за предложенията.  bouquet  bouquet  bouquet
Как'Сийка, това което ми харесва в теб е, че си винаги много искрена. Спокойно програмата ми трябва само, за да проверявам какво се прави с моя компютър, когато аз не съм на него Peace

Не е толкова просто колкото си мислиш. А съпруга ти знае ли че ще го шпионираш... Какво мисли той по въпроса

# 17
  • Видин
  • Мнения: 685
Борис, не ме мисли за овца. Имам си причини да искам да знам дали не прави определени неща, когато мен ме няма. Веднъж се опарих много лошо, направо си се изгорих, както се казва и той е предупреден, но не мисля че го взима на сериозно и не мисля че ще дойде и ще ми каже "Аз направих така и така". Но както знаете: "Надеждата умира последна" и тайничо се надявам да съм проверявала напразно Praynig

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 19:04 от Niya_Petrova

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не рови...

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Любопитството убило котката...

# 20
  • Мнения: 335
...тайничо се надявам да съм проверявала напразно...

...и, по възможност, да прочете това.
И след това да се чуди - "Дали вече ми се следи всеки натиснат клавиш?!"
"Дали и на моя комп вече нямам шпионска програма?!"

Ако търсиш камера с микрофон за оная дупчица в ъгъла на монитора, която не се забелязва въобще, мога да ти препоръчам и марка, и указания за употреба  Laughing

Може да ползваш и собствения му джи ес ем - особено за микрофон.




# 21
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

Ако търсиш камера с микрофон за оная дупчица в ъгъла на монитора, която не се забелязва въобще, мога да ти препоръчам и марка, и указания за употреба  Laughing

Може да ползваш и собствения му джи ес ем - особено за микрофон.
Тук ми стана интерсно, може липовече инфо, моля.

# 22
  • Мнения: 161
...тайничо се надявам да съм проверявала напразно...

...и, по възможност, да прочете това.
И след това да се чуди - "Дали вече ми се следи всеки натиснат клавиш?!"
"Дали и на моя комп вече нямам шпионска програма?!"

Ако търсиш камера с микрофон за оная дупчица в ъгъла на монитора, която не се забелязва въобще, мога да ти препоръчам и марка, и указания за употреба  Laughing

Може да ползваш и собствения му джи ес ем - особено за микрофон.


Бреееей, че интересно. Аз се  чудя как милото разбира какво искам да ми купи.  Flutter Всеки път щом изрека на глас желанието си /без той да е до мен/ го отгатва. А аз си мислех, че най-накрая съм намерила принца на бял кон, който отгатва какво искат жените.  Tired Тюх. То било заради подслушвателните устройства.  hit

# 23
  • Мнения: 2 759
Любопитството убило котката...
                        Не всички са родени да ги лъжат в очите пък  Crossing Arms.

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
за да проверявам какво се прави с моя компютър, когато аз не съм на него Peace
Crazyтова го асимилирах без думата "коппютър"  Sunglasses


Любопитството убило котката...
                        Не всички са родени да ги лъжат в очите пък  Crossing Arms.
Peace Даммм

Общи условия

Активация на акаунт