DE е тема 119?

  • 11 106
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 567
отиваме да ядем тортички във фишбахау, във винкелщюберл..........там са трепач...............http://www.winklstueberl.de/
Grinning Явно е много известно това място, препоръчват ми го вече от 2 места Grinning Давайте следващата среща да си направим там, да поядем торти, децата да щурмуват баирите Simple Smile

Никой ли няма идея за моята питанка-сумата, която се дава при конфирмацион?! Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 3 880
Никой ли няма идея за моята питанка-сумата, която се дава при конфирмацион?! Rolling Eyes
Шоши, към 50 евро долу-горе стигат, ама пак зависи какви са ви отношенията, ако сте много много гъсти, тогава може и повече....
Ние другата седмица сме на Jügendweihe (това е нецърковния вариант на конформацията в източна Германия Simple Smile) на един братовчед на мъжа ми и решихме толкова да дадем...

# 287
  • Мнения: 1 768
Никой ли няма идея за моята питанка-сумата, която се дава при конфирмацион?! Rolling Eyes
Шоши, към 50 евро долу-горе стигат, ама пак зависи какви са ви отношенията, ако сте много много гъсти, тогава може и повече....
Ние другата седмица сме на Jügendweihe (това е нецърковния вариант на конформацията в източна Германия Simple Smile) на един братовчед на мъжа ми и решихме толкова да дадем...
Ние бяхме на Jügendweihe на първа братовчедка на мъжа ми и оставихме 100 евро,но сме много близки.  Peace

Добро утро,момичета!

Насладете се днес на слънчевия ден. 

# 288
  • Мнения: 32
Аз бих избрала Туран-а, може би защото е немско.

Зоо в неделя - може, само да се разбере дали няма тогава мъжлето да сменя гумите. Нали за Нюрнберг говорим newsm78 ?

А това място с тортите ммммммммммм, дори гледах къде е да го посетим, ама от понеделник пак започнах диетата или по точно ВВ, така че
Ходи ми се някъде на немския Великден, моят мъж ме навива за Хайделберг и сега търся апартамент или хотел. Да имате някакви препоръки. Мерси.

Бибит изчезна нещо.

# 289
  • Мнения: 9 052
Между 3-4-5 годишен хубав Туран и Корола Версо със същите параметри, кое бихте избрали?

стара кола не бих купила, но ... ако сте решили кажи кое за теб какви предисмства има и недостатъци и ще мога да преценя какво да ти отговоря.
аз се целя в доста по евтини, но нови автомобил;ета пак с подобни параметри  Wink
ве;е си избрах - функционалността избрах и ще поръ;вам, но да видим кога , другата седмица.

# 290
  • Мнения: 3 521
Нали за Нюрнберг говорим newsm78 ?

Ахм - Нюрнберг. И при нас седи въпросът с гумите Laughing

# 291
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Това с тортите и на мен ми хареса Mr. Green Моя мъж е навит да ме заведе Laughing
Сърфи - за зоологическа градина ли иде реч newsm78

# 292
  • Мнения: X
Жабке - както се вижда от подписа - голяма кола ни трябва, още удобна, сигурна и здрава. Не скъпа поддръжка.
Ти каква кола ще поръчваш?

# 293
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Сбъдваща, моя мъж препоръчва и Хонда Стрийм, 7 местна, с надежден двигател - от Хонда акорд е.

# 294
  • Немция
  • Мнения: 6 877
Днес съм тук, ще се включа по-късно- отивам по задачки. Flutter

# 295
  • Мнения: 9 052
Жабке - както се вижда от подписа - голяма кола ни трябва, още удобна, сигурна и здрава. Не скъпа поддръжка.
Ти каква кола ще поръчваш?

Какви са ти предпо;итанията към външния вид и марката на колата?
Аз ли;но ще взема ПежоПартнер от 1 . Март в каталога са с опция за 7 местни , хубав дизел, 110 PS , огромен багажник , има място за багаж дори когато е 7 местна  просторна, висока , с доста място, климатик и аудио , от секюрити гледна то;ка вси;ко е вкл. ... излиза ми под 20 000 някъде към 19 мисля . мъжа ми знае с подробности.
Аз нямам намерение да купувам скъпа кола с иденти;ни параметри, защото сме решили, ;е ни е по удобно да поддържаме 2 коли, вместо една скъпа и да сме и двамата мобилни  Hug

# 296
  • Мнения: 3 521
Сърфи - за зоологическа градина ли иде реч newsm78

Да, айде и вие - лъвовете и тигрите вече са тук Hug

# 297
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ако става дума за неделя - супер, съгласни сме  Peace Аз мислех да ходим до Плеймобил, ама като знам предния път как с шутове го изкарахме от там, сега се въздържам Thinking

# 298
# 299
  • Мнения: 4 138
диво цвете, вземвай турана Peace

аха, винкелщпберл е много гот, а тортите са известни в цяла бавария. нямам нищо против за среща там, в неделя ще я обсъдим. чудя се, ако си организираме един бус от цайлер да речем, дали няма да ни излезе по евтинко и да е по-голяма веселбата. или пък всеки с колата си. при всички положения ще е по-умвелтфройндлих.

ииииииииииии, сърфо. език..........ша му ударя един бой Mr. Green

подарих му подарък, музикална кутийка да си свири на уше Flutter

Общи условия

Активация на акаунт