Стоматолог Д-р Николета Маркова приема ли без записан час?

  • 3 760
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Мами днес се обадих в клиниката  да запиша час за сина ми и ми казаха, че има свободен такъв чак средата на месец май. #Crazy Ако отидем без час ще ни приеме ли???

# 1
  • Мнения: 781
Ако става дума за Доц. Николета Маркова от Медсторм, наистина е трудно с часовете, но е мноооого добра Peace Дори и с час се чака доста и ако не е спешен случая, едва ли ще ви приеме....винаги има много чакащи! Успех  Wink

# 2
  • Мнения: 93
Аз пък не останх доволна от отношението й към моето дете. По средата на манипулацията си го взех и го заведох при друг стоматолог. Бях чела доста постове в този форум за нея, но очакванията ми не се оправдаха и си водя мъника при друг стоматолог. Хубавото е, че сяда с кеф на стола и си тръгва усмихнат и винаги с подаръци.

# 3
А кой е твоя детски стоматолог ако не е тайна. Моя син също съм го записала при Маркова за 26.05 и незнам какво да правякато чета тези мнения за нея!!!!!!!!!!!!1

# 4
  • Мнения: 93
Тя не е детси стоматолог. Работи си с възрастни. Д-р Николова е моят стоматолог. Много добре работи и сигурно сто пъти съм я хвалила и съм давала координатите й. Телефонът й е 0898 79 76 20. Малкия си мисли, че му е набор, твърди, че е на 5 години Laughing Истината е, че много се лигави с децата и така им влиза под кожата, а и е запозната с последните (поредните) любими детски герой.

# 5
  • Мнения: 2 382
Аман вече от самореклама ooooh!.
Eni-ba, отчитам това , че си новак и не си запозната с порядките във форума, но постовете ти са доста прозрачни и натрапващи.
Тук се споделят мнения от пациенти, мястото за реклама е друго.
А плюенето по колеги е доста неетично.

# 6
  • Мнения: 93
Аз се занимавам със съвесем различни неща от стоматологията и моля не приемай постовете ми като самореклама. Ако трябва да се рекламирам, то мамешки форум не е подходящ за моята дейност.
Казвам от кого съм доволна и защо. Виждам, че и други зъболекари се споменават с адреси и телефони, дори с цени. Ако е проблем, че и аз го правя, ок, няма да го споменавам повече.
Не плюя по д-р Маркова. Просто за моето дете не я смятам за подходяща. Може да е страхотен специалист и сигурно е така, много хора са доволни от нея, но аз не я харесах. А и не смятам, че съм длъжна да харесвам някой само защото другите го харесват.

Общи условия

Активация на акаунт