Слънцето жарко пече ли, пече, а Януарчето малко расте ли, расте

  • 11 734
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
Амо точно заради това хубавият договор е важен. Не, че ще ги спре де, ама поне уж може да си търсиш правата после.. В полза на банка ли е ипотекиран? С агенция ли го взимате? Коя, ако не е тайна.. И ако е с агенция те трябва да ти разяснят всичко. Аз също се чудих как аджаба ще го купуваме с ипотека, но всъщност съвсем нормално се оказа. Говори и с агенцията за всичко, което те притеснява  Peace

Абе вие деца нямате ли? Аз докато ги изкъпя моите и...мерси на Сиската, че ме е отменила.  Hug

Моля, моля, за теб винаги Wink  Hug Сложих вече снимка и на моя убавец  bowuu

Редакция: То много рано още, но снощи ме осени музата за ново заглавие - "Пролетта дойде зелена и красива, Януарчето расте край мама най-щастливо"

# 31
  • Мнения: 36
Данинце, честит рожден ден!!! Много здраве и щастливи мигове ти желая!!!
Днес дали ще вали??? Излиза ми се. Мисля да врътна едно кръгче на Джъмбо, защото Васи като най-малък се е засилил да става най-дълъг и не ни стават вече гащеризоните, пък аз ританките не ги обичам много.
Той пие вече по едно шише чай (125 мл.) и вода като свърши чая и майка му я мързи да направи нов...  Embarassed

# 32
  • Мнения: 1 102
Данинче,честито миличка! Много щастие,здраве и любов в семейството ви.  bouquet

Кафето и аз не съм го спирала, като гледам не и се отразява много.
Вода и аз не давам, но 4-е педиатри с които съм говорила тази тема са на различни мнения. Двата лекаря ми викат че детето има нужда от вода за да утоли жаждата си, не можело със сладко мляко да стане това. Другите 2 лекаря пък ми казват че няма нужда щом памперсите са пълни.
Аз за сега не давам, чая го пия аз, но не упреквам друг някой ако дава, всеки има свое мнение и вътрешно чувство при гледането на детето си. Моята братовчедка на 2 мес. си дъщеря даде супа... Shocked детето е живо и здраво, но аз не бих го напавила.
Моля ви да бъдем по-толерантни една към друга, тука сме се събрали разумни хора... Peace

Патилина, браво с постиженията по Ебх.  Peace
Днес идва мама, юппи вече има с кой да си бъбря и да се   разхождам по цял ден... Heart Eyes
Мини и аз не искам да ни напускаш.  Hug

# 33
  • Мнения: 375
Мила Дани,Честит Рожден Ден!Много щастие,здраве и живот!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютру Simple Smile

Редакция: То много рано още, но снощи ме осени музата за ново заглавие - "Пролетта дойде зелена и красива, Януарчето расте край мама най-щастливо"[/b]

Тъкмо ще е в унисон с темата, която съм подготвила Simple SmileЧакай да си го драсна някъде,че...старост не радост.
Иники, коткофона е страшен и ще заеме лично място в колажа WinkДано откриете най-подходящото за вас жилище.
Аз вече спор видя ли и прескачам постовете...Не ми се затормозява и стова. Все пак влизам във форума за развлечение. Свате, дай сега поговорим за козунаци - пък захранването - има време. Днес -пак ще тероризирам домочадието с поредния. Всеки ден ще е така до победата...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 389
Всеки ден ще е така до победата...

Ха-ха, това ми хареса... Дупе да им е яко.... Laughing

Аз сега прочетох за споровете и мисля, че форума е за развлечение....дори мисля, че много за бебета говорим:)

А аз да питам  - ЗАЩО в цяла Б-я е над 20, само по Черноморието е 13 и то без слънце и с прилично много вятър Crossing Arms Не, че ме плаши...Simple Smile

# 36
  • Мнения: 36
Моля някой да ме светне как да си направя снимка за аватар. Как да я смаля........ Да сложа една за пример  Grinning

# 37
  • Мнения: 7
Данинце, честит рожден ден!!!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Токущо преведохме на вашата банкова сметка 365 дни с късмет,здраве и щастие.Използвайте ги с любов и оптимистично настроение.
newsm47

Малко инфо за кафето Инка - Кафето "Инка" представлява екстракт (извлек) от изпечени корени на цикория, брашно от житни растения и захарно цвекло. Благодарение на съдържащите се в него инулин, гроздена захар (фруктоза), минерални соли и горчиви вещества кафето "Инка" усилва стомашната секреция и повишава перисталтиката на червата, в резултат на което се подобрява функцията на храносмилателната система. Установен е също така благоприятен лечебен ефект и при някои чернодробни и бъбречни заболявания поради диуретичното му (пикочогонно) действие. То оказва благотворно въздействие и върху сърдечносъдовата система, тъй като увеличава амплитудата на сърдечните съкращения, без да повишава кръвното налягане. Кафето "Инка" притежава и известно тонизиращо въздействие върху централната нервна система. Противовъзпалителното и успокояващо лигавицата на гърлото действие на кафето "Инка" го прави подходящо и при тонзилит, фарингит и други заболявания на гърлото и дихателните пътища.
От тук http://www.polezno.info/kafe-33.html

Хубав ден на всички.  Hug

# 38
  • Мнения: 147
Здравейте Simple Smile Хубав и усмихнат ден желая и пращам много слънце   Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 63
Данинце, Честит рожден ден! Най- вече ти пожелавам да си здрава и оптимистично да гледаш на света!

Аз мисля днес пак да не пропускаме разходката. При нас , като гледам, няма да вали.
Гледахте ли " Беднякът милионер"? Нещо не ме впечатли.

# 40
  • Мнения: 164
Здравейте Simple Smile Хубав и усмихнат ден желая и пращам много слънце   Heart Eyes


И по-малко караници Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249

А аз да питам  - ЗАЩО в цяла Б-я е над 20, само по Черноморието е 13 и то без слънце и с прилично много вятър Crossing Arms Не, че ме плаши...Simple Smile
Лъжааат, втори ден се точа за разходка, а то пръска дъжд. Поне да валеше като хората Sad
А къде го намирате това кафе Инка. Аз не съм виждала от 100 години. Много обичах като малка , когато баба ми(лека и пръст) ми правеше и аз пиех кафе с големите...

# 42
  • Мнения: 45
Днес дали ще вали??? Излиза ми се.
Понеже си мислех как днес ще се разхождаме дъъъъълго, дълго и ще е чудно времето, та най-много да завали кротък дъждец #Cussing out А щеше да е 22 градуса (ама това сигурно за Гърция Joy)
Алекс, кога ще ходиш до Джъмбо?

Форума е чуден за забавление и разнообразие, ама ми се струва малко дразнещо някой да се държи като ментор (да не кажа като свекърва), особено, когато знанията не се базират на емпиричен опит, а на много четене...пък и не става ясно какво, от кого и къде е четено Laughing...тук споделяме и коментираме, не натрапваме, а и не е лошо да избираме тона, с който го правим...хич не е добре някой да размахва пръст кое е правилно и кое не - питам се от позицията на какво - на опит, на практика?...който иска може да ми се разсърди, но това е моето мнение и както беше казано в един пост: "когато искам да кажа нещо на някой го правя..."....възпитанието, обаче, изисква нещото да е казано по подходящия начин....освен, ако не е налично прекалено самочуствие, високо самомнение и мислене тип "къде съм аз, къде сте вие"...

# 43
  • Мнения: 61
 Вие верно ного на сериозно се взехте вече - не им харесвал сърказъм. Ето ви прав текст, като не можете в крив. Стига сте си обяснявали, че никой не бил тъп, а следващото ви мнение да е с тон на килиен даскал. Вие пишете като на идиот, значи сигурно съм идиот, не се оплаквайте, че ви отговарям като такъв. Това не е спор, това е натякване.

 Агенцията се казва ЛЮГЕР. До сега не ги бях чувала. Ипотикиран е в банка, но не разбрах дали са направили ипотека, за да го купят или след това. Те обясняваха от агенцията, ние кимахме и уж всичко ни беше ясно, ама после започнахме да мислим и се оказа, че не е толкова просто (в потвърждение на горните особено сериозни мъдрости). Паричките сме ги събирали със зор (лишихме се от почти всакакви по-сериозни харчове последните няколко години), та ме тресе от всякъде да не ме метнат, защото и офертата изглежда прекалено хубава. Много хубаво, не е на хубаво.

 Уф, айде, че ме ядосахте, ще зема нещо да се повредя. Как ме уцелихте точно в цикъл, бе. Отивам да си купя нов телефон, за да ми мине.

ПС:
Честит рожден ден, Дани! Да си жива, да си здрава, много пари и секс да правиш. Mr. Green

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора. - ибааа

pavlina_k , да ще вали.

# 44
  • Мнения: 45

Ами да, много ясно, това е за да ми изгние д...то от седене в къщи......и за да се изпокараме още по форумите Joy

Иники, що не се консултираш с адвокат?

Общи условия

Активация на акаунт