Най-после и ние...

  • 2 679
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Liorena
Сега разгледах албумчето. Grinning

Браво за чудесните снимки Sign Exclamation

Ама този Цецо изглежда толкова спокоен Grinning

леле като порасне и тръгне по гаджета тогава ще те питам аз тебе, какво ще правиш, няма да има отърване от жени. Wink


Благодаря ти, Лио Grinning
Цецо по принцип си е спокоен, особето като става на неговото Wink  Sign Exclamation
Баща му каза, че първо ще минавали през него на изпит Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 500
Цитат на: bobolenta


ПП: А не те ли смъмриха за облеклото в църквата? Rolling Eyes  Защото мен, когато бях бременна, за една дъвка, която по невнимание не бях изплюла, една бабуела ме направи на бъз...



Ами нямаха време, защото аз влетях като торнадо и започнах: Студено е, няма ли да ми изстине детето като го топнете във водата и още много дъра-бъра и те да ми прекъснат тирадата, започнаха по-бързо да свършат и да ме разкарат Wink

# 17
  • Мнения: 3 927
най-после и аз ви разгледах, че предните дни снимките нещо не се сваляха.....такива сладури няма как да объркам на входа на морската, колкото и хора да има Wink

нали срещата остава, че аз така съм се навила..... Wink

# 18
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Taneto
най-после и аз ви разгледах, че предните дни снимките нещо не се сваляха.....такива сладури няма как да объркам на входа на морската, колкото и хора да има Wink

нали срещата остава, че аз така съм се навила..... Wink



Аз съм на линия, казвам го тук, че другата тема нейде се изгуби назад Cry  Sign Exclamation

# 19
  • Мнения: 255
Браво на хубавата майка Sign Exclamation Сигурно си много горда с двамата мъже, които те обичат Confused:  Sign Exclamation  Wink Разбирам те, имайки предвид съпруга си и сина ,който очаквам Laughing
Всичко най-добро Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

А малкия сладур е целия на майка си... Grinning

# 20
  • Мнения: 1 975
Супер  Wink

# 21
  • Мнения: 1 809
ЧЕСТИТО АЛБУМЧЕ !
Ама сте много сладички  Stuck Out Tongue
Снимките ви са чудесни, особено с тези облачета.  Stuck Out Tongue
 Да сте живи и здрави и все така чаровни , усмихнати и щастливи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт