Моля за съвет относно бившата

  • 6 329
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Κατερινακι според мен пича въобще не му пука за теб, ако някоя бивша приятелка го притеснявала, щеше сам да се оправи с положението, това че и вдига телефона и се разправя още с нея означава, че не я е отписал още, а може би ще се върне при нея.
И щом след две години раздяла тя още го търси, значи той и е давал надежди, говорили са си, както ти самата каза,
защото ако една жена почувства, че един мъж я подминава като въздух, никога няма да драпа.
Май накрая ти че си потърпевшата от цялата ситуация.
 Whistling
[/qute]
Не си в час!Чети внимателно!Значи бившия ми сега ако превърти започне да ме търси да реве аз съм му давала надежди?

# 46
  • Мнения: 796
Momi4eta,za kakvi triagalnici govorim?tazi nenormalnata sno6ti ni zvanq v 12 da kaje 4e toi trqbvalo da se varne dori i nasila ot uvajenie kam minaloto t.t za vrazka priklu4ila predi dve godini.Toi q pomoli da ne ni pritesnqva.Zvanq sto pati i idva do tuk.golqma izlagaciq za neq.Kak e vazmojno da se izlaga taka jena?Nqkakvi priqtelki ni zvanqha.MNOGO NEPRIQTNO!I S CQLATA SI NAGLOST PI6E,4E MISLIL 4E E MAJ NA MQSTO A SE ZANIMAVAL S JENI.E DA JIVEE S JENA OT GODINA I 6TE SE JENI


 Shocked Shocked Shocked незнам за теб ама това вече би ме изкарало извън релси.  Тази жена май изобщо не е бивша. Той да се оправя с бившите си връзки добре...ама вече започват да тормозят и теб. Какви са тези обаждания в 12 часа, приятели, скандали и драми. Ако на мен ми се случи такова нещо такъв шут в гъза ще получи, че друг път няма да си и помисля за подобни глупости. Щяла да се самоубива ..ама да ходи да се хвърля..беси...там каквото намери за добре.  Аз лично ще и покажа най-високия блок в околността. Толкова съм ги слушала такива, че ми се повдига направо от селски изпълнения.  Налягай си парцалите и казвай на твоето момче да я разкара моментално... виж ако той не иска вече е друга работа. Успех  Peace

# 47
  • Мнения: 8
Momi4eta,za kakvi triagalnici govorim?tazi nenormalnata sno6ti ni zvanq v 12 da kaje 4e toi trqbvalo da se varne dori i nasila ot uvajenie kam minaloto t.t za vrazka priklu4ila predi dve godini.Toi q pomoli da ne ni pritesnqva.Zvanq sto pati i idva do tuk.golqma izlagaciq za neq.Kak e vazmojno da se izlaga taka jena?Nqkakvi priqtelki ni zvanqha.MNOGO NEPRIQTNO!I S CQLATA SI NAGLOST PI6E,4E MISLIL 4E E MAJ NA MQSTO A SE ZANIMAVAL S JENI.E DA JIVEE S JENA OT GODINA I 6TE SE JENI


 Shocked Shocked Shocked незнам за теб ама това вече би ме изкарало извън релси.  Тази жена май изобщо не е бивша. Той да се оправя с бившите си връзки добре...ама вече започват да тормозят и теб. Какви са тези обаждания в 12 часа, приятели, скандали и драми. Ако на мен ми се случи такова нещо такъв шут в гъза ще получи, че друг път няма да си и помисля за подобни глупости. Щяла да се самоубива ..ама да ходи да се хвърля..беси...там каквото намери за добре.  Аз лично ще и покажа най-високия блок в околността. Толкова съм ги слушала такива, че ми се повдига направо от селски изпълнения.  Налягай си парцалите и казвай на твоето момче да я разкара моментално... виж ако той не иска вече е друга работа. Успех  Peace

ААА  това казвам и аз!Тои я разкара,а от цялата история разбрах че се опитва да е любезен с жената с която е бил 6 години,а и мисля че така е нормална.Тя обаче прекали.Голяма излагация.Приятен ден!

# 48
  • Мнения: 8
Κατερινακι според мен пича въобще не му пука за теб, ако някоя бивша приятелка го притеснявала, щеше сам да се оправи с положението, това че и вдига телефона и се разправя още с нея означава, че не я е отписал още, а може би ще се върне при нея.
И щом след две години раздяла тя още го търси, значи той и е давал надежди, говорили са си, както ти самата каза,
защото ако една жена почувства, че един мъж я подминава като въздух, никога няма да драпа.
Май накрая ти че си потърпевшата от цялата ситуация.
 Whistling
Много си умна!Далеч ще стигнеш Laughing

# 49
  • Мнения: 702
Ами искам да кажа само 4е не езадължително, той да й е давал някакви поводи и надежди!Казвам го от опит намястото на бив6ата!Срам ме е, ама си признавам!Много се издъних и наистина той не ми е давал поводи!Паднах много низко, макар че никога не съм го правила и направих много грешки, сега съжалявам, но тогава бях като зомби!

# 50
  • Мнения: 8
Ами искам да кажа само 4е не езадължително, той да й е давал някакви поводи и надежди!Казвам го от опит намястото на бив6ата!Срам ме е, ама си признавам!Много се издъних и наистина той не ми е давал поводи!Паднах много низко, макар че никога не съм го правила и направих много грешки, сега съжалявам, но тогава бях като зомби!

Миличка,за това сме хора!Понякога оглупяваме от любов.За това сме хора и се учим.

# 51
  • Мнения: 702
Да, аз много съжалявам, затова което съм правила!
Но бях разбрала, че той и докато е бил с мен се е срещал с тази, с която е в момента де Simple SmileИ ми беше много тъпо!Защото аз се обвинявах, че връзката ни не върви и вината е в мен, а то какво било!И макар, че аз му казах, че за мен вече няма смисъл да сме заедно, много ме болеше и никог ан есъм искала да го нараня. Исках просто да ми каже истината, а той нищо не ми казваше и аз се побърквах още повече!Казваше ми ще видим, трябва ми време...за какво да си е с нея на спокойствие!Това ме побъркваше!Аз знаех истината, но исках да я чуя от него!

# 52
  • Мнения: 702
Е, аз не съм му звъняла по сред нощите, нито пък съм го тероризирала телефонно, но си имах други начини. Даже и сега като се видим ми става супер тъпо..Не че си говорим де Mr. Green То просто няма смисъл Confused

# 53
  • Мнения: 702
Ааа и само да вметна, че той не се занимаваше с мен, а приятелката му!Винаги тя ми пишеше, тя ми отговаряше!Той никога нищо не ми е казал!Което е доста тъпо от негова страна, защото можеше да ми каже истината в очите, а не да се крие първо зад лъжите си и после зад нея!

# 54
  • Мнения: 1 559
Бившата затова е бивша,за да си стои там в миналото...а не да напомня все за себе си.
Да тръгна да звъня,да се моля на някой..ужас Crazy.Наистина хората са казали-любовта е сляпа...ама все пак малко достойнство и себеуважение.

А че доста мъже са путioвци,и нямат смелостта да си кажат истината в очите,е вече друга тема.Повечето са на принципа-абе ще си мълча,пък тя може да се усети newsm78...или-абе ще си оставя аз една отворена врата..пък знаеш ли някой ден,може пак да вляза вътре Whistling.Мунioвци колкот си щеш. #2gunfire

# 55
  • Мнения: 702
Права си!И аз мислех така, но се прецаках!Сега, се пазя дори и от човека с когото съм!Парен кисело мляко духа!Никога повече не бих имала доверие на никого!
А относно тоша как да я разкарая - нямам отоговор!

# 56
  • Мнения: 1 559
Права си!И аз мислех така, но се прецаках!

Е то всички сме се прецаквали по един или друг начин #2gunfire.Важното е да си взимаме поука.
По добре да имаш повечко доверие на човека с когото си(и винаги едно наум Mr. Green)...карай я по спокойно,иначе само на твоите нерви ще се отразява. Hug

Общи условия

Активация на акаунт