Вижте коя фирма произвежда киселото мляко от 15 ст.

  • 11 679
  • 186
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 394
Цитат
Кажете ми,как да не ходя да пазаря от Кауфланд и Карфур,след като вчера влизам в магазина,който е на 5 мин от нас и посягам да взема кисело мляко за детето,но бях принудена да го върна на момента защото срока на годност е до 12/04/09,а бяхме дата 16/04/09. Реших да взема плодово кисело мляко,но същата работа-срока на годност изтичаше в същия ден.
Незнам как е при вас,но в магазинчето до нас всичко е прясно.Стока идват и им зареждат всеки Божи ден фирмите и досега не е имало нищо,което да е с изтекъл срок.Аи да кажа още нещо:До преди 2-3 години точно стока с изтекъл срок и то не веднъж или два пъти съм вземала именно от хипермаркет,така,че...не е гаранция.Сега ги позатегнаха и нали трупат "точки" хиперите,та затова няма.И то не,че няма да има,а просто я пускат на безценица -два-три дни преди да изтече годността.Баба ми на скоро си беше купила херинга маринована за 1.20-250 гр. с един ден срок на годност,при положение,че такава със срок е 1.90 най-евтино...

# 166
  • Мнения: 24
Флауър Бургас, прости ми за офтопика, но да сложиш този аватар е все едно да облечеш фланелка с номер 23 в залата на Чикаго Булс...имай малко уважение!!!

# 167
  • Мнения: 4 585
Нали? И аз й разправях, ама не би.

# 168
  • Мнения: 17
Флауър Бургас, прости ми за офтопика, но да сложиш този аватар е все едно да облечеш фланелка с номер 23 в залата на Чикаго Булс...имай малко уважение!!!

Първо - слагам си аватар по мое желание и избор
Второ - и на какво се дължи забележката ти?

P.S. Не че ще тръгна да го сменям де  Mr. Green

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 23 740
Флауър Бургас, прости ми за офтопика, но да сложиш този аватар е все едно да облечеш фланелка с номер 23 в залата на Чикаго Булс...имай малко уважение!!!
Нали? И аз й разправях, ама не би.
Спокойно момчета, тя е нова. Не може да познава всички стари кучета, особено отсъстващите!

# 170
  • Мнения: 4 585
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5091;sa=showPosts
Ами да почете малко. Просто сме свикнали от тая белозъба
лисича усмивка да очакваме хумор, сарказъм, цинизъм, поднесени в бял стих.

# 171
  • Мнения: 4 380
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5091;sa=showPosts
Ами да почете малко. Просто сме свикнали от тая белозъба
лисича усмивка да очакваме хумор, сарказъм, цинизъм, поднесени в бял стих.

Аз пък ужасно се радвам че вече от белозъбата усмивка не се ръсят простотии. Онази беше просто непоносима.

# 172
  • Мнения: 17
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5091;sa=showPosts
Ами да почете малко. Просто сме свикнали от тая белозъба
лисича усмивка да очакваме хумор, сарказъм, цинизъм, поднесени в бял стих.

Аз пък ужасно се радвам че вече от белозъбата усмивка не се ръсят простотии. Онази беше просто непоносима.

xenia,за теб    bouquet

# 173
  • Мнения: 17
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5091;sa=showPosts
Ами да почете малко. Просто сме свикнали от тая белозъба
лисича усмивка да очакваме хумор, сарказъм, цинизъм, поднесени в бял стих.

Ами представи си,че не ме интересува. Щом този аватар е в списъка с аватари,не виждам къде е проблема да се използва от който и да е потребител,не мислиш ли?

# 174
  • Мнения: 1 394
Ееее,айде да си говорим за млекцето от 15 ст,а?И за промоциите в хиперите.Във форума има страшно много еднакви аватари на различни хора.Просто...вярно е,че и аз по аватарите се ориентирам,кой кой е и не чета много имена,освен,ако не се налага да направя обръщение към конкретна личност,но не мисля,че това е чак такъв проблем,че двама човека са с еднакви аватари,единият е по-цапнат ,а другия по-културен...затова ,в крайна сметка си имат и имена...не само аватари.
А между другото тази предишната не съм я заварила...какво е станало с нея???Да не са я баннали???

# 175
  • Мнения: 17
Цитат
До преди 2-3 години точно стока с изтекъл срок и то не веднъж или два пъти съм вземала именно от хипермаркет,така,че...не е гаранция.Сега ги позатегнаха и нали трупат "точки" хиперите,та затова няма.И то не,че няма да има,а просто я пускат на безценица -два-три дни преди да изтече годността.Баба ми на скоро си беше купила херинга маринована за 1.20-250 гр. с един ден срок на годност,при положение,че такава със срок е 1.90 най-евтино...

dodyniki,днес минахме през Пикадили и се убедих в твоите думи. Там също за съжаление,видях стока с изтекла годност  newsm78. Наистина,срока е изтекъл преди 2-3 дена,но все пак.....особено когато става дума за храна за малко дете.

# 176
  • Мнения: 17
Ееее,айде да си говорим за млекцето от 15 ст,а?И за промоциите в хиперите.Във форума има страшно много еднакви аватари на различни хора.Просто...вярно е,че и аз по аватарите се ориентирам,кой кой е и не чета много имена,освен,ако не се налага да направя обръщение към конкретна личност,но не мисля,че това е чак такъв проблем,че двама човека са с еднакви аватари,единият е по-цапнат ,а другия по-културен...затова ,в крайна сметка си имат и имена...не само аватари.
А между другото тази предишната не съм я заварила...какво е станало с нея???Да не са я баннали???

 Peace И аз не виждам смисъл да се заяждат някои хора за такива дребни нещица като кой,какъв аватар си е сложил,но както и да е Laughing

# 177
  • Мнения: 0
Те големите маркети си имат брошурки, вестници, сайтове, от които лесно и бързо може да се видят цени и промоции.
А който иска да си обикаля, аз чета у дома и ако си харесам нещо, тогава потеглям.

А знаете ли брошура или сайт където да излизат промоции на повече от една фирма. Отива ми цяла вечер докато разгледам брошурите по всеки отделен сайт а да не говорим че няма как да ходя и да събирам брошурите по самите хипермаркети.  newsm12

# 178
  • Мнения: 4 585
Вчера купих мляко по 19 ст от Кауфланд на промоция. И тикви цигулки на 39.

# 179
  • Мнения: 1 394
Абе,Вълчо ти сега ще ни кандардисваш да пазаруваме ли?... Mr. Green...Къде пък я изрови тая тема...от Софията та дойде в Кауфланд... Laughing Mr. Green...
 Wink
Айде сега сериозно.И аз преди две-три седмици си купих кисело мляко от Кауфланд на 22 ст. за айрянче направо.Не беше кой знае какво ,но както и да е.Забравила съм забутана една кофичка в хладилника и вчера ,като го чистих погледнах.Млякото беше годно до 30.09....Викам си-ще го хвърлям.Ама ей така реших да го отворя....... Shocked...нищо му нямаше бе...даже и не се беше вкиснало.....ами хвърлих го по принцип,щото децата да не попаднат на него,ама нищо му нямаше-представи си какви ли боклуци има вътре..... Sick

Общи условия

Активация на акаунт