Вижте коя фирма произвежда киселото мляко от 15 ст.

  • 11 656
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 585
 Embarassed Не ми се карай, моля те. Не бях аз, който я изрови. Bombandil беше.

# 181
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Те големите маркети си имат брошурки, вестници, сайтове, от които лесно и бързо може да се видят цени и промоции.
А който иска да си обикаля, аз чета у дома и ако си харесам нещо, тогава потеглям.

А знаете ли брошура или сайт където да излизат промоции на повече от една фирма. Отива ми цяла вечер докато разгледам брошурите по всеки отделен сайт а да не говорим че няма как да ходя и да събирам брошурите по самите хипермаркети.  newsm12
Аз не обикалям за брошури, пускат ми ги в пощата.

# 182
  • Мнения: 1 394
Те големите маркети си имат брошурки, вестници, сайтове, от които лесно и бързо може да се видят цени и промоции.
А който иска да си обикаля, аз чета у дома и ако си харесам нещо, тогава потеглям.

А знаете ли брошура или сайт където да излизат промоции на повече от една фирма. Отива ми цяла вечер докато разгледам брошурите по всеки отделен сайт а да не говорим че няма как да ходя и да събирам брошурите по самите хипермаркети.  newsm12
Аз не обикалям за брошури, пускат ми ги в пощата.
И на нас така-пълно е всеки ден...а аз си чакам ли чакам писъмце от някой забравен вуйчо ,живеещ в Америка,да ме извести, за наследство.... Sad Tired
 Laughing
Embarassed Не ми се карай, моля те. Не бях аз, който я изрови. Bombandil беше.
Вълчо,не ти се карам бе човек,просто се майтапя!Има разлика !  Simple Smile Peace

# 183
  • София
  • Мнения: 13
Те големите маркети си имат брошурки, вестници, сайтове, от които лесно и бързо може да се видят цени и промоции.
А който иска да си обикаля, аз чета у дома и ако си харесам нещо, тогава потеглям.

А знаете ли брошура или сайт където да излизат промоции на повече от една фирма. Отива ми цяла вечер докато разгледам брошурите по всеки отделен сайт а да не говорим че няма как да ходя и да събирам брошурите по самите хипермаркети.  newsm12

Имам точно това което ти трябва  smile3548 - Промоции - Кауфланд, Била, Фантастико, Пикадили, Pro Market и т.н.

# 184
  • Мнения: 0
Цитат
Имам точно това което ти трябва  smile3548 - Промоции - i …  т.н.

Много ти благодаря - точно това исках наистина!!! newsm74

Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 16:49 от Bombandil

# 185
  • Мнения: 2 759
...Имам точно това...
                               Страхотно! Радвам се, че попита, Bombandil   bouquet!

# 186
  • Мнения: 1 152
Страхотно немско масло си купувам на тази фирма вносител.

Общи условия

Активация на акаунт