Отговори
# 15
  • Мнения: 150
Здравейте мами, май не сте много активни днес. Най-после и тук времето започна да напомня пролет, дано се задържи по-дълго така, защото от тези дъждове ми е дошло до гуша. Панталони за бременни засега се отказах да търся, просто тук сякаш за крави са шити, или пък аз трябва да изчакам да се поналея малко. Единствените прилични, които видях струваха около 100 евро. Ще поизчакам малко и ако се наложи ще се купят такива.

Освен пак да се отчета с някое и друго предложение за заглавие:
Първата третина неусетно се изниза, ОКТОМВРИйка в поредния месец навлиза.
Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава
Времето тече, минава, ОКТОМВРИйка на бебешки покупки се отдава.
ОКТОМВРИйче щедро пола си показва, мама, татко, то безумно радва.
Лястовички бързокрили стрелкат се в небето, ОКТОМВРИйка очаква с трепет детето.

Лек ден на всички  bouquet

# 16
  • Мнения: 851
Лелеле, не мога да ви насмогна да изчета всичко.
И аз да се включа в новата темичка. Утре сме на преглед- да се видим как растем...
Относно дрехите - много ме естрах от сега, мъжут ми ще ме помисли за луда. Мисля да се отпусна повече от юли натам. НИе с близнаците понеже по-скоро ни броят за септември стаята ще трябва да е готова на 15.09, че татакото иначе множко ще му дойде и с това да се оправя - и без това е паника невъобразима, кой знае какви ще ги свърши!
Предстои пътуване на майка ми в Щатите и мисля да се възползвам - хем на нея ще и доставя удоволствие, хем ще натрупаме дрешки..там ще е и летен  SALE...чудесно.
За мен както вече казах - имам 3 панталона за бременни. Единият ми донесоха от Дубай и се преродих от удобство - тогава реших, че няма да правя компромис със удобството за сметка на парите и си взех още два от бенетон - единият е много летен обаче. Това ще е за сега. Аз съм с бая коремче, но на крачета и дупе не се оплаква  много (само да не ме чуе дяволчето, че и без това лесно дебелея).
КОличка - аз бях луднала по Стоке-то, но имам приятелки с такава количка и реват ли реват - няма място къде да слагат играчките за децата защото няма  багажник, ако детето бързо наддаде му е тясна, крачетата му висят след определен момент. Аз по скоро я класифицирам като количка 0-6 месеца. Като дизайн обаче, няма коя друга да я задмине!
Аз се обърках малко с количките - мислех peg perego , но в тази която харесах близнаците стоят един зад друг. Показах ч на мъжът ми в неделя и той не е съгласен едното да гледа гръбчето на другото...може би е прав, не знам.
Имам нова придобивка, с която спинкам като "заклана" последните 2 дни ( а днес срам не срам - до 11:30) - възглавница за бременни. МНого и се чудих още от месец, но не изсържах. Много удобно се спи и вече не мачкам бебета нощем Simple Smile
Хубав ден момичета Simple Smile

# 17
  • Мнения: 103
mnbvcx, жестока си! много сладки заглавия!

# 18
  • Мнения: 3 641
mnbvcx, наистина имаш талант. Какви хубави заглавия Hug
Днес едва изтрайвам в офиса, други като мен има ли Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 419
да, аз! И шефа си не мога да понасям вече!

# 20
  • София
  • Мнения: 463
И аз съм като теб. Нямам търпение да си тръгна.А и днес незнайно защо ми е супер гадно и лошо. Сто пъти излизах на терасата ,особено когато имаше слънце,приготвила съм си нещата за тръгване ,ама до 18ч има да почааааакам Cry

# 21
  • Мнения: 311
*Jeny*  и питаш  Mr. Green, само чакам 18:00 и да си плюя на петите  Mr. Green
Как сте с хранителния режим, в определн час, с определени храни, имате ли меню за деня, с какво отбягвате да се храните, на какво наблягате, чай пиете ли.... ?

mnbvcx   bouquet

# 22
  • Мнения: X
mnbvcx, наистина имаш талант. Какви хубави заглавия Hug
Днес едва изтрайвам в офиса, други като мен има ли Laughing

 Peace Да и аз. Пет дни не бях на работа покрай пътуването за изпитите и ми дойде сравнително добре почивката, но днес не мога да свикна

# 23
  • Мнения: 15
И аз съм тук!!!

# 24
  • Мнения: 3 641
Мдааа, трудно минава времето. Искам да си лежа и чета някаква книжка. Ама, мечти , мечти.... Tired
icyangel , нямам специален хранителен режим. Чай пия ,н оен всек иден. Сутрин например хапва медна меденка, след това на обяд супа или салата някаква или пък мляк ос бисквити. Понякога си препичаме филийки в офиса.Следобяд задължитлено плод.
Вечер ми е по-трудно ,гади ми се и мога само кус-кус със сирене да ям или плодове. Месо не искам да видя Rolling Eyes
Избягвам всичко с тесто, газирано, полуфабрикати, сладко. Рядко ми се дояжда сладолед или шоколад. Чакам с нетърпение нашите плодове-ягоди, черешки. Хапвам в промишлени количества от тях
 Simple Smile

# 25
  • Мнения: 103
Джени, и аз- в банка.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Хранителен режим - сутрин геврек (в къщи нямам време да закусвам), или в най-лошия случай баничка. Към 11.00 съм вече вълчи гладна и хапвам бисквита или солета. Към 12,30 хапвам нещо готвенко (в едно кръчме до офиса). Към 15 съм отново вълчи гладна - и тук е вече според зависи - или е плод, или е краставица, или бисквити и солети. Към 17.30 съм вече в къщи и гледам да хапна филийка с нещичко (или домашно кисело мляко със домашно сладко), и към 19.30-20,00 часа - вечеря. И на другия ден в 7,30 умирам от глад.
Та в общи линии това е моя хранителен режим.

# 27
  • Мнения: 68
Хранителен режим - сутрин геврек (в къщи нямам време да закусвам), или в най-лошия случай баничка. Към 11.00 съм вече вълчи гладна и хапвам бисквита или солета. Към 12,30 хапвам нещо готвенко (в едно кръчме до офиса). Към 15 съм отново вълчи гладна - и тук е вече според зависи - или е плод, или е краставица, или бисквити и солети. Към 17.30 съм вече в къщи и гледам да хапна филийка с нещичко (или домашно кисело мляко със домашно сладко), и към 19.30-20,00 часа - вечеря. И на другия ден в 7,30 умирам от глад.

Eми същата работа съм, само че не си позволявам солети и бисквити.... Нещо съм в лека депресия тази бременност, все си внушавам че съм 100 кила  Confused Предния път хич не ми пукаше.

Благодаря много на всички за милите думи и подкрепата. Не мога да Ви опиша колко е важно за мен  Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ами, аз досега не съм мръднала от килограмите си, само панталоните в талията ми отесняват. А, и блузите в гръдната обиколка.

# 29
  • Мнения: 3 641
Ами, аз досега не съм мръднала от килограмите си, само панталоните в талията ми отесняват. А, и блузите в гръдната обиколка.
Браво, а ме ме водиш с една седмица Hug Аз съм качила 1 кг със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт