Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 237
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 473
Подстригахме сина ни след като навърши годинка. Не толкова от суеверие изчакахме, а просто ни харесваше с дългите къдрици. Сега чакам с нетърпение  да му порасне косата.

# 166
  • Мнения: 1 900
На година и половина.

# 167
  • Мнения: 521
На година и осем месеца Simple Smile

# 168
  • Мнения: 27
НА ГОДИНКА ГО ПОДСТРИГАХМЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ

# 169
  • Мнения: 1 740
Преди два дни го подстригахме за първи път.
Ама голямо реване падна.

# 170
  • Мнения: 998
Скоро ще имаме кръщене и смятам до тогава да не го подстригвам ,
жал ми е ,защото има много сладки къдрушки отзад на вратлето.

# 171
  • Мнения: 565
Още не сме я подстригвали. Чакам с нетърпение да й порасне косата, че да слагам фибички. А и идея нямам как ще стане първото подстригване.  Laughing

# 172
  • Мнения: 266
Жоро се роди с голяма и гъста коса,която растеше с големи темпове,та се наложи на 3 месеца да му спретна една прическа.От тогава до днешна дата всеки месец е с постриган

# 173
  • Мнения: 4 546
преди 10ина дни, защото вече ен можех да му сресвам къдриците. иначе бретонът съм го подстригвала няколко пъти, за първи път - като беше на 8-9 месеца, влизаше му в очите.

# 174
  • Мнения: 2 110
Около годинка !

# 175
  • Мнения: 194
Дъщеря ми още не е подстригвана Peace

# 176
  • Мнения: 92
Косата на дъщеря ми е много права, но още от раждането се виждаше че отзад се събира на опашка, на завъртулки както го наричаш. На 4м и поурязах врата защото беше почнала да се обрива от жегите, сега е на годинка и само и подстригвам бретона докато спи.
Мен ме притеснява по скоро как ще стане самия процес на подстригване, защото види ли ножици настава въртене и циврене. Thinking

# 177
  • Мнения: 245
След 1 годинка.

# 178
  • вкъщи
  • Мнения: 704
към годинката понеже нямахме много коса

# 179
  • Мнения: 93
около година и няколко месеца. Преди това нямаше нужда.

Общи условия

Активация на акаунт