АприЛскО-СофиЙскА сРещА нА БебеиСкаЩитЕ!!!

  • 6 464
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 860
Оппааа  Joy
кате-пате сколаса да пише  Mr. Green нямам нещо много възможност на работа напоследък да се включвам Sad
кате-пате потвърждава че ще доди  Joy
аз съм до 18 часа на работа и мисля че към 18:15 ще стигна до Дивака Simple Smile аз ще съм със червен суитчър (това го не знам как се пише на български  Embarassed ) зелен шал и зелена блуза и зелени обувки и дънкова пола  Embarassed моля ако ме разпознаете махайте  Mr. Green че аз и имената на никой не знам и да не ми се наложи да обикалям по масите и да питам хората дали искат бебета че ще вземат да ме приберат в някоя институция  Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 1 780
моля ако ме разпознаете махайте  Mr. Green че аз и имената на никой не знам и да не ми се наложи да обикалям по масите и да питам хората дали искат бебета че ще вземат да ме приберат в някоя институция  Joy
Joy Joy Joy

# 92
  • Мнения: 3 695
спокойно момичета, ще се намериме - масата с най красивите девойки това ще сме ние  Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 1 197
caritas  Hug Rolling Eyes Blush благодаря за милите думи, за съжаление плитките вече не са ориентир Rolling Eyes сигурна съм че ще се познаем от групата на форумските срещи винаги лъха една енергия и позитивизъм, който не може да се пропусне!!! все пак мисля да кажем коя е масата на форумската среща и ако .... да се пита! идеята с балоните също е свежа! и аз ако срещна по пътя ще взема  Hug Hug Hug
дата - 8.04 - сряда / засега/
час - 18.00
място - Дивака
записали се -
1. atadar
2. kate-pate
3. Mileto
4. неземната*
5. снуки
6. комикс
7. bibi76
8. ♥ KorNeliq ♥  
9. fanta
10. caritas
11. po 
12. *MILADY*
13. me4ekle4e    
14. .♥.Прасковката.♥.   
15. ˙·٠ pretty٠·˙
16. *Jeny*
17. ♥ Жълтурчо ♥    
18. rainy...
19. vanja74
20. elpet
 .....до тук 14 Crazy

# 94
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Да, ако неземната гледате, със сигурност  Laughing

кате пате , ти ще си много патриотично облечена. Лек акцент бяло няма ли да има? Да е пълна картинката.

# 95
  • Мнения: 3 695
Да, ако неземната гледате, със сигурност  Laughing

кате пате , ти ще си много патриотично облечена. Лек акцент бяло няма ли да има? Да е пълна картинката.
ех Миле, недей така изчервих се  Flutter  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 617
Миле, по план аз, Атадар и Жени (ох, и още някой каза, че ще дойде, ама не помня кой) ще сме там по-рано, така че ти ще ни намериш. А аз като не познавам никого... Crazy
Катеееее Joy

# 97
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Рали, което си е истина, истина си е!

Леле, нямам търпение да ви видя.

И Жени, и биби, винаги усмихнати, и другите, дето не ги знам, ама още отсега си ги обичам  Hug

# 98
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
caritas, влез в темата на предишната среща. Там има снимки и можеш поне с Жени виртуално да се запознаеш.
Има едни такива красиви косииииии  Flutter

# 99
  • Мнения: 3 695
Миле, в страхотно настроение си  Hug много ти се радвам

# 100
  • София
  • Мнения: 1 197
за срещата на съдебната палата в 17.30 за сега сме 4!!! atadar , *Jeny* , caritas , po !!! не за друго да си знаем кого чакаме  Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 5 258
Така... дано всичко съм разбрала....

влизам и питам за масата на форумската среща. Дано само не ме изгледат  Shocked
Аз не знам как ще съм облечена.. но ако не си ходя до вкъщи, по раничката ще ме
познаете- толкова е голяма, че си има собствен живот и въобще не отива на дрехите,
с които се обличам  Crazy

# 102
  • Мнения: 2 617
caritas, влез в темата на предишната среща. Там има снимки и можеш поне с Жени виртуално да се запознаеш.
Има едни такива красиви косииииии  Flutter
Аааа, Миле, аз съм влизала вече, и поне по физиономия познавам бая народ, твоята персона включително. Hug
Атадарче, точно така, и аз толкова преброих.

# 103
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Ехееее, то оттогава време минааа, на мене трето око ми излезе  Crazy

rainy, какво носиш в тази раница  Shocked

# 104
  • София
  • Мнения: 119
При мен изникна нещо непредвидено и незнам дали ще успея за съдебната, така че не ме чакайте ако не съм там в 17.30.
Ще дойда направо в Дивака. Още незнам как ще съм облечена, затова ще се оглеждам за вас и ще питам разбира се.
Ще ви открия, където и да се скриете.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт