IKEA в България

  • 22 102
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 477
аз пък от толкова време ги чакам, само заради мечтаните ми  органайзъри за играчки детски...толкова хубаво нещо с тези кутии, просто, прибрано, ефикасно...как пък никой друг у нас не реши да ги прави и продава толкова време не знам. Simple Smile
Я покажи, какво представляват?

Предполагам, че става дума за тези на 227 и 228 стр от каталога.

Страхотни са,дали има и в други  цветове?

# 91
  • София
  • Мнения: 44 129
би трябвало, аз в годините си ги гледам често, имало и като форми и като размери ицветове и други, предполагам и в магазина няма да са само тези двете, от този тип...

# 92
  • Мнения: 13 512
Наистина не разбирам какво им търсите кусури толкова на ИКЕА.
Ще ме извините,но в кой магазин в България имате 40 дни на разположение да решите дали ви харесва стоката или не, за да я върнете? А откъде сте си купили ел.уреди с 5 г. гаранция? А мебели с по 10 и 15 г. гаранция? Цените при тези условия пък изобщо няма да ги коментирам! И не, не е по-скъпа от румънската ,както тръбят по медиите. За съжаление софийската ми е далече и ще продължа да пазарувам от Букурещ,но се надявам и във Варна да направят. Яд ме е само,че гърци я направиха и че парите ни ще изтичат натам,но...нейсе!

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 18:55 от АссолИ ВилАр

# 93
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Яд ме е само,че гърци я направиха и че парите ни ще изтичат натам,но...нейсе!
И мен лично най-вече за това ме е яд.

# 94
  • Мнения: 2 249
фен съм-и 4акам откриването....и падането на цените Rolling Eyes-нещо не ми допаднаха на първо четене(

# 95
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Цените са си такива, едва ли ще паднат.
И аз хубаво си правех едни сметки преди 3 години как за 700 лв. общо ще купя спалня + едни скрити изтеглящи се етажерки зад нея, както и тоалетна масичка към тях, само че оттогава валутата на държавата, от която смятах да пазарувам подскочи двойно и хич не ми излиза сметката.
И тук не ми излиза.

# 96
# 97
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.blitz.bg/news/article/117911
Подигравка.

# 98
  • Мнения: X
Това са тенденциозни извадки от различни каталози. Има много цени, които са по-ниски в българския каталог и други, които там са по-високи. Има регионални промоции, има някаква неясна за нас ценова политика, но преди всичко - има свободен пазар и никой не задължава пазаруването на мебели от ИКЕА. Не разбирам тази драма с цените.

Чак пък подигравка... Давайте го по-спокойно!

# 99
  • София
  • Мнения: 1 595
Това са тенденциозни извадки от различни каталози. Има много цени, които са по-ниски в българския каталог и други, които там са по-високи. Има регионални промоции, има някаква неясна за нас ценова политика, но преди всичко - има свободен пазар и никой не задължава пазаруването на мебели от ИКЕА. Не разбирам тази драма с цените.

Чак пък подигравка... Давайте го по-спокойно!

Абсолютно подкрепям  Peace

# 100
  • Мнения: 3 642
аз им гледах каталога, не знам в другите страни колко са бебешките кошарки, но в каталога им са на по-ниски цени от тези, които гледах тук по другите магазини
така че нямам търпение да отворят  smile3508

# 101
  • Мнения: 5 001
Във фейса преди малко публикуваха че, кухнята в България е с повече компоненти, гардеробът е по-голям и т.н некоректни са сравненията цитирани от БЛИЦ.

# 102
  • Мнения: 538
http://www.webcafe.bg/id_1645328912_IKEA_-_prebroyavane_na_divite_balatsi

Аз прегледах онлайн каталога на UK и Canada повечето цени се припокриват или  са с разлики 5 до 20 лв, истината е че тук доходите са твърде ниски.

# 103
  • Мнения: 228
Цитат
истината е че тук доходите са твърде ниски
да, това е истината и в това е проблема. ИКЕА няма какво да направят по въпроса Simple Smile)

# 104
  • София
  • Мнения: 3 816
На последната страница на каталога пише, че всички цени са максимални и важат до 15.08.2012 г.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт