За да спазвам Дюкан следя стриктно всичко, което ям - 170

  • 23 862
  • 512
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 328
merito Мила разбира се че те знам  Wink Hug.Страхотна си и така,даже и повече да не сваляш   bouquet Hug.Макар че чак сега се наканих и аз да я почна тази диета,отдавна си ви следя  Wink Blush.Още от август-септември 2008 си ви поглеждам от време на време. Wink Whistling Още тогава се канех да почвам,но ...... така и не я почвах тогава Embarassed, та ето сега вече се наканих  Crazy Blush.Имам спомен че и ти точно тогава беше начинаеща, а сега си направо Страхотна  Heart Eyes Hug
Тумба_Лумба Промяната ти е страхотна и то само за 4м Браво,продължавай все така  Hug  bouquet
Хайде лека и от мен на всички   bouquet Heart Eyes

# 496
  • София
  • Мнения: 3
ЗдравейтИ!
 Едвам ви изчетох. Пиша само да се отчета, че нали така трябва, за да се сваля  Wink Обаче ... доста се изнервих от постовете на Лола, а не знам вие по-отдавнашните как я търпите, дано Злата Вещичка се появи скоро. В началото, когато търсих повече инфо за Дюкан-а и попаднах на блога на този Белчо (без Сивушка), отврати ме - остави в мен впечатление на човек, който плюе всичко и се превъзнася колко е велик. Ако се държеше по-нормално може би човек би го послушал за нещо, но ...
 Исках да кажа нещо и на Айнур - на снимките си страхотна, просто ми останаха очите (няма да ги показвам на гаджето)  Heart Eyes
 ТумбаЛумба - страхотен резултат, да продължаваш все така.   bouquet
 Аз се бях постреснала от ПЗ дните, обаче ми се видя сутринта нещо като -500гр. Но кантара е механичен, а и вече бях закусвала, така че ще проверя и утре поне.
 Днес отказах едни ядки, които трябваше "само да опитам", гордея се и съм малко изнервена от такива хора.
  Благодаря ви, че ви има! Надявам се поне вие да не сте нерваци като мен (не е от диетата, много проблеми ми се натрупаха напоследък). Желая ви приятна и отслабваща нощ!  newsm51

# 497
  • Мнения: 158
Тумбе,супер си,да не си криеш сладката муцунка гълъбче Hug

Хм,пък аз се притеснявам,че още нямам хемороиди,но пък имам пуканки hahaha hahaha hahaha

Днес научих от една приятелка,лаборантка в мандра, за едно мляко,пуснато е скоро, Здраве 0,1% ,производител Лазарова от село близо до Плевен.Наистина  0,1%.Ст другите млека само Верея гарантира 0,1%.Получихме отговор от тях,ако помните.

Исках още нещо да кажа,но след разкошната оперета мозъка ми е тотално размазан от кеф,пък може и да не е от туй моето овчеслабоумие.
В началото на форума пише,че мненията могат да се изтриват от модератор.Ще уведомя.писна ми от тъпизми.

Уф,с тия 2 кила за смъкване,.....
Това е режим за дебели бре,спрете се.Чули-недочули и айде Дюкан.Първо трябва четене и после мотивация.Като си сигурен ,че го искаш и можеш,започваш.Не е семки на пазара да си взимаш,когато искаш.Ей такива малоумни,като вземат да отслабват щото чули от някой друг,лошо ми става.
Едно циганче казало на друго,че много обича луканка.Ти откъде знаеш кво е това луканка ????питало второто.Ами татко ми каза.Говорил с един,който видял друг как яде луканка.
Обикновени неща трябва да разясняваме,при положение,че всичко е написано на първа страница,но дори и то не се чете.Какво говори това,не че не искаме да отговаряме,няма да ви четем на глас.Това го написах за тези,които влизат в режима НЕпрочели и НЕподготвени.И все диета повтарят ,думата е режим.Това показва,колко е четена книгата.
Туй да не мъ изби от скритата агресия???
Станахме популярни и се обози положението.До вчера трици нямаше по магазините.............айде,де,стана конфекция да отслабват с Доктора.
Ако някой се е познал в поста ми,не му се извинявам.Напъна ме от вътре.


П.П. И мен Луси ме вкара в пътя с два шута относно ДюкЯн.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 23:49 от zorita-zoraide

# 498
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Млякото на Лазарова се прави в Обнова. Аз днес видях за първи път такова в нашия магазин и си купих. Момичета наистина е много хубаво.

# 499
  • Мнения: 170
Момичета, милички, прекрасни сте, благодаря ви от сърце - Цвети Heart Eyes, Светлат Heart Eyes,Весито5 Heart Eyes, Мирка Heart Eyes Heart Eyes, Мими Heart Eyes, Михи69 Heart Eyes Heart Eyes, YuNi Heart Eyes, Мандаринката Heart Eyes, Викито Heart Eyes, Филюдка Heart Eyes Heart Eyes, Мименсита Heart Eyes, Боби1973 Heart Eyes, Гарденийка Heart Eyes Heart Eyes, Есен Heart Eyes, Ванеска Heart Eyes Heart Eyes, Рошавко Heart Eyes Heart Eyes, Мис Тайра Heart Eyes, gachoni Heart Eyes, Пепеляш(н)ка Heart Eyes, Зорита Heart Eyes!


ПП Лола, много ми е неприятно да чета постовете ти, както и да понасям обидите ти спрямо нас! Очевидно не си наясно нито с режима, нито с това което ние правим, както ми се струва не си наясно и със себе си и собствения си организъм. Затова свидетелстват хаотичната ти и неподредена мисъл и здравословните проблеми, които оставам с впечатлението, че си си навлякла сама, най вече поради неинформираност и лутане между всякакви диети за сваляне на килограми, каквито очевидно нямаш излишни! Защо имам спомен, че ти искаше да се включиш в нашия режим, а сега излиза, че още преди да си го започнала си се разболяла от него newsm78. Не мога да те разбера! Моля те, ако искаш си пиши, но спри да ни предупреждаваш, ние сме големи хора и носим глави на раменете си!

ПП Вещи Hug, ако постовете на Лола продължават да се сипят в същия дух, ще те помоля да направиш нещо по въпроса!

Хубава вечер на всички прекрасни момичета, които знаят какво искат и как да го постигнат! Гушки за всички вас Hug Hug Hug, от сърце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 23:49 от Tumba_lumba

# 500
  • Мнения: 157
мале момичета не мога да стигна да ви изчета...

някой беше обяснявал как се прави дюкански крем карамел в микровелето - я ми кажете точно как го правите и в какъв съд го слагате че аз още в началото като почвах се опитах да го направя и ми уля цялото микровеле Sad и от тогава само във фурната ама много го чакам Sad

и друго да питам нашите гъркини, че утре и други ден ще сме в Гръцко (но ще си дойда за срещичката Naughty) има ли дюкански неща за хапване които в БГ ги няма че така и така ще сме там да взема да си купя туй онуй режимно за хапване Simple Smile


# 501
  • Мнения: 63
Крем карамела го слагам в йенски съд или в малки купички, че даже и в прости стъклени чашки. Номера е да изчакаш повече време (15-20мин) на по-ниска мощност  Hug

“Крем-карамел” в микровълнова

250 мл. прясно мляко 0,1 %
2 яйца
подсладител на вкус
ванилия

ДРУГА ДОЗИРОВКА

350 мл. прясно мляко 0,1%
3 яйца
подсладител
ванилия
Сипвате всичко в йена с капак и пускате на 450 мощност за 7 минути.

Бележка от Ангуа: при моя опит стана за по-скоро 15 минути на 450 вата или 20 минути на 300 вата (по-гладък, без шупли).

Исках и аз да поплача мъничко, че съм незабележима. От два-три дни като се поздравява балкона, ми няма името  Sad Започнах да мисля, че умишлено няма "гушки" за мен (дори за гостите и скрите има), ама сега Тумбето, така миличко се е обърнала към мен, че ме и гушнала, че мога да си лягам с усмивка.
 Hug за всички (с едно малко изключение, което дойде да всява смут)

ПП. Михи, ще те изям и Зорето също Heart Eyes  ама така ми да се стопля сърцето, от такива малки жестове  Hug

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 00:10 от Gardenia

# 502
  • Мнения: 0
Gardenia Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugАз ще те нагушкам много Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 503
  • Мнения: 158
Гардения, Hug  remybussi за лека нощ.
Проучвам въпроса с киноата и амарант.Ниала така ми бутна масло с тия варива.....,че и брашно от същите намерих да предлагат.Лека и отслабваща нощ на всички Hug

# 504
  • Мнения: 243
             Една от гъркините - задай въпросите си на лични моля - веднага ще ти отговоря!
             ГАРДЕНИЯ - такова хубаво момиче, такова хубаво име - такова хубаво цвете - давам ти хиляда гушки да не плачкаш - ВЕЩИ - сори ама темата почти се изчерпа .  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 505
  • Мнения: 157
хм ще пробвам пак - моето микровеле има 4 степени (не броя грилестите щурави степени дето така и не се научих да ги ползвам Sad) и аз го бях сложила на 2-рата, освен сега да пробвам да го сложа на 1-вата и да видим дали пак ще чистя омазано микровеле или тоя път ще вземе да стане

10х Гардениа и гушки и от мен  Hug

и за всички други също  Hug



# 506
  • Мнения: 20
Филюдке, много ти благодаря  Hug Hug Hug

Сега разбрах точно какво е имал предвид под това, че може да се ползва 1-2 пъти в живота!

ОХ, а в тия дъвки Орбит наистина имало сорбитол, аз без тях не мога - стигам и до 1 пакетче на ден  Banghead

# 507
  • Мнения: 63
Много ви благодаря сладурки  Hug Михи, Зори, Филюдка, Майлс, не се шегувам, наистина ми е по-добре, по-топло такова.... мога ли да ви почерпя с по един ранен петъчен протеин
И за Туни, ако се появи - протеинка

ПП. Не исках да вземам отношение или да участвам в "театъра", но четох внимателно и ще отговоря с цитат от дискусията, която любезно ни е предоставена:

"Как да решим проблема?
1. Простия /необразован/ човек е лесен за манипулиране. От това следва, че е добре да не вземаме съвети от хора, които са научили нещо заради парите, които дипломите осигуряват сиреч от дипломирани глупаци, а да търсим съвет от хора, които обичат това, което правят.
"

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 01:05 от Gardenia

# 508
  • Мнения: 5
алоха от родна земя, фидани/ки и калпазани/ки  Hug Hug Hug Hug
дано не сте ме забравили вече  ooooh!
след кошмарно пътуване благодарение на домашното изчадийце съм минус още 2кг. и нещо  Crazy Flutter Party
сега отивам да се хоризонтирам, че кръвчицата ми изпи дребното  Confused а утре ще сменям лентичката...

да не забравя да се похваля, че пътуването мина изцяло режимно с 2 страхотни сандвича и 2 шепи мини-телешки кюфтенца... ммммммммммммляс....  Crazy всичко мина за бебешка храна, даже двулитровата бутилка вода  Blush

много цунки и гушки на всички вас!!!

ох - за малко да забравя:

моля, дайте идея за протеиново рожденническо меню Blush

# 509
  • Мнения: 819
 Леле- мале много мозък се сипал тук бееее. ЛОЛА ЛИ СИ ГОЛА ЛИ СИ НЕ ТЕ ЗНАМ, АМА НЕ ПРАВИ ТАКА ЧЕ СА НИ СЛАБИ АНГЕЛИТЕ И ЩЕ ТЕ ИЗЯДЕМ, ЩОТО СМЕ УМРЕЛИ ОТ ГЛАД.Лека и слабееща нощ на всички.

Общи условия

Активация на акаунт