За да спазвам Дюкан следя стриктно всичко, което ям - 170

  • 23 868
  • 512
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 243
            АЛЕКС - Добре дошла - виждам там една сладка муцунка в подписа ти;
            ТАНЯ МАНЯ - уфсъ такава - къде ти е снимкътъ в розАво;
            ТУМБЕ - тъй като вече съм в час - този път няма да се ЗЛОЖА като преди - да разлика има и тя е огромна - точно на половинка си моето момиче - браво на тебе - резултата за четири месеца и 17 дни е поразителен, да знаИш радвам ти се страхотно!  Heart Eyes Hug
            Съветвам момичетата да седнат и да прочетат внимателно книгата, на пак  една новичка искала да отслабне с 2-3 килца - я да се взимате в ръце, кви са тия глупости бееееееееее - амън бееееееееее!
             Ако сменИте розАвото с черно, да знаИти че много ша съ разсърдя!  Heart Eyes

                                                                                       ФИЛЮДКИ!

# 451
  • София :(
  • Мнения: 215
  Tumba_lumba, как да не личат  Hug Супер промяна има   bouquet
  svetlat, щом може ще го мислим. То друго таквоз оцветено нямам, ама ако трябва ще се повтарям, тъкмо ще видим има ли разлика в "стоежа"  Peace
  Gardenia, я ме осветли, моля те, за микровълнова с или без грил иде реч, че хич не съм на ясно с тази точно кухненска утвар  Embarassed

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 21:23 от mimensita

# 452
  • Мнения: 1 575
Извинявайте за въпроса,но последно може ли да се яде кисело мляко Култура?
Пълномаслено е - ти си решавай!

През деня, че Филюдка беше писала, че режима може да се приложи 2 пъти в живота и сега много се замислих...  Rolling Eyes

Къде го е написал това- нямам спомен в книгата да го пише, и каква е обосновката му - дори си спомням, че пишеше, че организма няма как да привикне към чистите белтъчини???

Много ви моля пояснете, че Филюдка малко ме стресна, но е хубаво да има яснота!
Написал го е, да, но смисъла не е, че се привиква към действието на белтъчините, а, че е вредно за здравето, защото докато отслабваме в кръвта ни плуват мазнини.
Моето наблюдение е, че в момента тялото се дава с повече отпор, отколкото в началото, но в крайна сметка се предава...

Tumba_lumba , естествено, че си личи разликата  Hug!

# 453
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте момичета. Днес бях по пътешествия и нямах време да ви чета, така че имам да наваксвам. Връщам се да ви чета, да видя какво съм пропуснала. Купих си днес от МЕТРО Ескусияза, повече ми прилича на топено сирене, но определено много ми хареса. Сутринта се теглих кантара ми пак ме зарадва с 1кг. надолу.

# 454
  • Мнения: 63
i xondri, Да ти е честита първата месечинка   bouquet И успех нататък!
tumba lumba, страшна си сладурана, много ти личи даже    bouquet  и никога повече не си крий лицето  Hug
Jenusha, специално заради теб реших да пиша, че аз много често правя крем без карамел. Ето рецептите, които ползвам, но предпочитам по-ниската мощност, че става наистина гладък и плътен:

Рецепта L е о

“Крем-карамел” в микровълнова

250 мл. прясно мляко 0,1 %
2 яйца
подсладител на вкус
ванилия

ДРУГА ДОЗИРОВКА

350 мл. прясно мляко 0,1%
3 яйца
подсладител
ванилия
Сипвате всичко в йена с капак и пускате на 450 мощност за 7 минути.

Бележка от Ангуа: при моя опит стана за по-скоро 15 минути на 450 вата или 20 минути на 300 вата (по-гладък, без шупли).

                                                                                                                                   Да ти е сладко! 

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Извинявайте за въпроса,но последно може ли да се яде кисело мляко Култура?
Пълномаслено е - ти си решавай!

А какво да си купувам?

# 456
  • Мнения: 1
Веси5 Hug ,тук съм- супер стриктна и режимна както винаги!Заковах от 3 дни на 89 , но съм в МЦ ,така че не се тревожа.Нямам много време за писане,че компа все е зет .Сани3 Hug видяхме снимките ти с дъщеря ми,тя се разплака и каза :Мамо,през какво е минала тази жена!Страхотна си  Hug винаги си мисля за теб ,като ми минат нережимни мисли през главата Hug и за това как ти и другите бургазлийки ми дадохте и давате кураж! Hug Hug Hug

# 457
  • Мнения: 3
Брей,много изписано ,едва смогнах.
Поздравявам всички с месечинки и минусчета !
Tumba_lumba имаш огромна промна.За волята ти   bouquet
irina_boneva ,ще ти отговоря моето лично решение-ползвам си го въпреки ,че е 1 %,.
Зареждат го в магазина ,от който пазарувам , а й ми харесва.Когато пазарувам в големите вериги си купувам друго мляко ,което е 0,1%.
При мен след последния ПЗ ден днес задържам сваления кг в началото на седмицата.
Да ви се оплача от моя позната,която се опитва да ми вкара фобии относно диетата.Вчера ми зададе следния въпрос с особена интонация:Чудно ми е какво ли ще покажат изследванията ако си ги направиш сега,как ли ще е холестеролът ти?Все ки ден ми изважда някакви аргументи, с които да ме разколебае.Как нейни познати след месец и половина на режима ,като си направили изследвания всички показатели били лоши и се отказали и др.подобни.
Въпреки това съм режимна и не мисля да се поддавам на такива провокации.Незнам дали и вие сте се сблъсквали с подобни неща.
Май ще започна да избягвам да се срещам с нея. Sad
Лека и отслабваща вечер на всички!

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 21:31 от esen

# 458
  • Мнения: 63
esen, ако не ти е проблем, направи си изследванията - хем сама ще се успокоиш, че ти влияе добре, хем ще й затвориш устата  Peace

# 459
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте, момичета!  Hug Hug
Благодаря много на всички, които бяхте мислено с мен и ме подкрепихте в първия работен ден, който беше вчера! Много ви благодаря, високо го оценявам! Hug Доволна съм, всичко е дори по-хубаво, отколкото си представях и май... наистина съм щастлива! И най-хубавото е, че е в сферата, която ми се искаше!  Hug Освен това, на обяд мога да ползвам нещо като стол-ресторант и има режимни неща  Grinning Така че, светофарът светна зелено!  Sunglasses
Светна зелено и на кантара - вчера ми беше 5-тият ПЗ и съм посмъкнала, а съм и в МЦ. Утре ще се премеря като хората, че днес вече бях закусвала, като се сетих, но въпреки това - имах минус! Laughing През двата дни се опитах нещо да прочета, но много съм пропуснала, така че направо ще продължавам нататък, поне да надниквам от време на време. То се знае, че в началото няма да мога да пиша, но поне да следя как вървят нещата при вас. Нищо, нали ще се видим скоро! С част от вас  Grinning
Много хубава вечер!  Hug Обичам ви!  Hug  bouquet

# 460
  • Мнения: 3
Gardenia , мноого ти благодаря! Ще пада кремкарамелено ядене Thinking Само да го опазя от домашните животни  Simple Smile

esen, аз като новичка непрекъснато се сблъсквам с този проблем. Ама ежеднвевно, по няколко пъти. Хората са много лоши, уж да ти направят добро, а те изкарват извън релси за дни...При това, без да са се запознали с нещата. И аз престанах да се срещам с по-досадните, а даже престанах да споделям, че съм на режима. Но много ми тежи, признавам си. Не се давам, но ми тежи.

# 461
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
ЕСЕН, миналата седмица във в-н"Стандарт" имаше статия за Дюкан. В нея пишеше, че в тази диета се яде само месо, което увреждало бъбреците и тем подобни. Една приятелка която знае, че спазвам режима ме увика, увика, но след като и дадох книгата на Дюкан и стана ясно за кво става въпрос. Така, че не се впрягай на хорските приказки. Карай смело напред.

# 462
  • Мнения: 3
Gardenia ,мога да си направя изследвания .Чувствам се добре и за сега няма да предприема такава стъпка.Още повече ,че някой се дразни от това че имам успех с кг ,а той не.
Jenusha то нестига ,че трябва да се борим с изкушенията ами с подобно отношение.Също като теб избягвам да споделям ,това е най-доброто решение.
Снежка така е не се поддавам ама понякога ми идват в повече такива приказки.
Добре ,че ви има та човек да може да  сподели !
 Благодаря ви за подкрепата! Hug

# 463
  • Мнения: 52
Стадоооо привет...завърнах се от Хасково, а вие писали, писали...до сега четох Hug
колегите не ме познаха, е как да мина преждевременно в трета....
На всички с поводи  smile3525
Дори...евала за труда  love001
и сега за срещата розово newsm78, Кри Hug, Люси Hug... що не ми звъннахте по телефона да ме предупредите, аз си взех в червено Joy
 Весито, Деница, Сани Hug Hug Hug, ще бъда в Бургас следващата седмица (7-9), надявам се да се видим отново, а и да се запозная и с останалите бургазлийки  bouquet
Филюдче, Вани ник, gulbenur, Нелсън, Татит, Глухарчева, Кате, Светле, Мирка, Рошавка спирам да изброявам, да не пропусна неволно,  за всички  bouquet
Лека и отслабваща Hug
До срещата 3 дни  lalalala

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 21:54 от Dari68

# 464
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Есенче, аз затова не казвам и не приказвам много много на ква диета съм и тъй нататък. На никого не давам обяснение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт