"Лингвистично кенгуру"

  • 22 329
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 330
А отговорите съвпадат ли с тези, публикувани от таткото?

# 46
  • Мнения: 12
Ами това са официалните отговори по които е правена проверката!!! Какво е това недоверие? Като не вярвате, чакайте един месец тогава. Hug

# 47
  • Русе
  • Мнения: 2 153
абсолютно съвпадат. Благодарим на таткото, както казах и вчера Hug
нашите излязоха в сайта на училището в което се проведе състезанието

# 48
  • Мнения: 4
И при нас излязоха резултатите . Отговорите на таткото абсолютно съвпадат. Както писах по-горе имаме 175 точки и сме на трето място. Благодаря на Е. Стоянов.

# 49
  • Мнения: 339
И аз благодаря за отговорите. Моят син има 165 точки и съм много приятно изненадана от резултата , понеже знанията му са само училищни - т.е никога не е ходил на допълнителни уроци.

# 50
  • Мнения: 43
Здравейте! Къде мога да проверя за класирането в Сливен?

# 51
  • Мнения: 330
Днес госпожата казала, че класирането ще излезе в понделник, а в четвъртък ще им каже верните отговори, които вече имаме благодарение на таткото. И от нас благодаря!

# 52
  • София
  • Мнения: 6 094
Не успях да открия отговорите за 1ва и 2ра група - френски език.

Ако може някой да ми ги посочи, моля ви.

# 53
  • Мнения: 330
От кой клас може да се участва с френски?

# 54
  • София
  • Мнения: 6 094
От кой клас може да се участва с френски?

Първият тест е за ІІІти - ІVти клас, но не зная дали става въпрос за всички училища или за тези с ранно чуждоезиково обучение.

# 55
  • Мнения: 132
Здравейте - някой може ли да ми изпрати теста за 4 клас - ние пропуснахме състезанието но бих се радвала да се пробваме в домашни условия   email: k_pip@abv.bg  има долна черта между първата и втората буква

# 56
  • Мнения: 330
Някой ходил ли е днес на националния кръг на лингвистичното кенгуру?

# 57
  • Мнения: 1
За всички които се интересуват, ето резултатите от Лингвистичното кенгуру за 2010г.
http://mladabg.org/lists.php?ListTypeID=7&ID=58

Общи условия

Активация на акаунт