Споделете 102

  • 25 184
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 409
Аз така си отглеждам цветят, но името му на туй дърво ме респектира и си мисля, че иска някакви специални грижи. Дърво на живота, пък нефелно- не върви. И дебела мара не му отива Simple Smile

# 721
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Абе, и аз тъй ги респектирам, високомерно и с пренебрежение, но опитът показа, че на третия-четвъртия месец умират. Майка ми отсъди, че трябвало да ги поливам все пак поне понякога.

# 722
  • Мнения: 3 216
Направих няколко опита да отглеждам цветя и все неуспешни. Пък взех, че се отказах. Стигнах до извода, че когато не ти идва отвътре, просто не се получава. Размотавам няколко изкуствени китки из къщи, но в скоро време планирам и тях да изхвърля, че събират много прах.

# 723
  • Мнения: 4 371
Честито на Рони, да й е жива и здрава Мария Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 5 370
Очаква ме ходене на зоопарк с едно мамче от форума и две....зверчета. Ще има гонене по алеите, ама.....дано поне му се изтощи поне част от енергията после.

# 725
  • Мнения: 183
Браа-во, Роо-ни! Честита да е Мария!

Моя колежка засадила на вилата си дебела мара до пиян турчин и мъжът й бил възмутен.
Вкъщи имам едно дърво, което има досадния навик да оплешивява до голо и когато реша, че пътят му към кофите е постлан с червен килим, то вземе та цъкне някое листе.И, аз нали съм милозлива, от двадесет години го дебна. Леле, как прозвуча.Не съм на сто, честна дума.

Жозефина, миналата седмица паркирахме през два квартала в трети от зоологическата.Тръгнете по- рано.Приятно изкарване.
Весел ден!

# 726
  • Мнения: 4 586
У нас умират българските цветя, не понасят Вълчицата. Иначе разни префърцунени, дето не им знам имената, живеят, даже много добре. Палма юта, мраморна бегония, ала бала.
На работата една дупка с пръст да направя и да пъхна едно мушкато, се хваща и цъфти. Като го занеса у нас, решава да умре и умира.
Сега обаче мре мангото ми, или иска да е есен. Листата му изсъхнаха полека лека, пускаше си от върха нови, но като станат два см увисват и изсъхват. Местих го, поливах го, спирах да го поливам - нъц. Още го държа, да видим.

# 727
  • Мнения: 5 370
Ел, благодаря за съвета, но аз съм с....такси! Mr. Green
Така че то ще ме паркира, а после-отпаркира.

# 728
  • Мнения: 4 586
http://media.snimka.bg/1877/010009677.jpg Eй на, още като беше добре.
Искам да изненадам Вълчицата, за 25г съпружеска преданост, тя все примрънква да си купим кола.
http://cars.bg/u217 - тая добре ли е? Чувал съм, че другите вълци карали такива.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 08:34 от Вълкът с дълъг ник

# 729
  • Мнения: 3 405
Дайте си цветята на мен. Аз ги карам да избуяват и да цъфтят, дори и трудноцъфтящите  Grinning
Дебела Мара се оказа, че знам какво е, дори съм я отглеждала някога в саксия.

# 730
  • Мнения: 4 371
Питате ли ме как се чувствам, като един ден ще живеем до зоопарка Tired Там на 1-ви юни муха не може да бръмне, отврат е. И после кочината е на ниво. 

Вълк, вчера от тоя банер си харесах едно жълто мини, много са ми сладки.

# 731
  • Мнения: 1 212
Вълк, ако искаш да минеш тънко - става  Simple Smile
За да покажеш класа , вземи и това :

http://cars.actualno.com/news_231149.html

Добро утро !
Моя мъж пък иска да "ми" вземе мотор  Rolling Eyes
Щял да ме кара на работа с него, ама аз се противя защото си мисля как от каската като пристигна там
прическата ще ми е супер смачкана . Не , не ща мотор  Naughty
Освен, ако като "ми" купи мотор  .... остави разбира се колата "ми" да си я карам спокойно  Hug
Хубав ден ви пожелавам .... ей дано не вали  днес и утре !

# 732
  • Мнения: 516
Много бих искала да споделя, че не гледам цветя. Но след като съм съм ви разказвала, как уморих едни риби и как не готвя, се страхувам, че ще затвърдя имиджа си на тотална глезотия и мързел.

# 733
  • Мнения: 5 370
Лошо, много лошо става, когато се налага да си прилагам служебното ноу хау у дома.

Мисля, че ПиСи-то ми е олепило нещо, та...сега съм пуснала цялата тежка артилерия в опити да чистя. ooooh! ooooh!

Ако е Конфикърът....кофти.

# 734
  • Мнения: 4 371
Е, има толкова много домакинска работа... Не ми казвай, че не переш, гладиш, чистиш и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт