Имате ли компания за разходки?

  • 6 259
  • 169
  •   1
Отговори
Когато излизате на разходки с количката имате ли си компания - в екип с една или повече майки или предпочитате да сте сама?

# 1
  • Мнения: 2 013
В повечето случаи не!  smile3518
Но се надявам скоро да си намеря!  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 195
Да  Peace
Винаги съм имала компания   Party
Имам дружка чието дете е със същия график като на сина ми и редовно обикаляме докато спят или сядаме на кафенце като бели хора  Mr. Green
А иначе в градинката до нас се събираме следобед около 10-15 майки с дребоси, а отделно и тук от форума съм завързала много приятелства с майките от отчетната ни тема  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Нямам скоро се преместихме и още нямаме никакви познати тук.На малкият много му се отрази беше свикнал по цял ден на вън и лете и зиме с приателчетата си. Даже започва да се затваря в себе си и ме плаши малко.  Cry

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нямам компания за разходка, но и предпочитам да си излизам сама. Когато реша излизам, когато реша се прибирам. Не завися от никого. Така ми е по добре

# 5
  • Мнения: 2 448
Да имах, 4 майки бяхме, заедно си отгледахме бебоците до 2 години по градинки, по кафета. Беше весело.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 325
Нямам,но и ми е най-удобно да излизам сама. Всеки има различен график.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
Сама е скучноооооо - рядко ми се случва.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Имах,бяхме 4-5 майки.Беше много забавно.На всичкото отгоре сме от един вход,а децата са с разлика от 1-2 месеца.И днес са в една група и веселбата е пълна,знаят си и кътните зъби Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 897
Имах.
Излизах обикновенно  сама, но в градския парк  се събирахме цяла тумба майки с бебета. Споделяхме проблемите и радостите си покрай отглеждането на децата, давахме си съвети и напътствия, а бебоците ни  винаги имаха комапния от връстници и купища нови и интересни играчки(естествено чужди), които да изучават.Празнувахме заедно прощъпулниците и първите рожденни дни на децата...
Беше хубаво и ми липсва това време.

# 10
  • Мнения: 266
винаги имам компания,2 приятелки с деца колкото мойто,и ние правим мохабет Mr. Green Mr. Green,и децата се забавляват заедно Laughing

# 11
  • Мнения: 6 039
с Малена имах страхотна компания от приятелки. Събирахме се между 4 и 7-8 майки. Хубавото е, че се познавахме от години и разговорите ни си бяха чисто женски, не винаги се въртяха около бебетата, храненето и спането.
Определено, ако не успея да се включа в сегашната вълна от бременни, няма да имам такава компания.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Определено, ако не успея да се включа в сегашната вълна от бременни, няма да имам такава компания.

И аз така  Confused Много бременни около мен, много нещо  Grinning

Имах компания- винаги имах с кого да изляза, ако реша.

# 13
  • Мнения: 9 814
Бяхме компания от 4-5 майки с бебета почти на еднаква възраст, които се събирахме в кварталната градинка.
Но с една от тях се разбирах най-много, а пък и сякаш режимът на децата ни съвпадаше.

# 14
  • Мнения: 822
В началото като млада майка нямах, но се запознах с доста майки и като излезем с бебка все някоя е навън и някак е по-весело.

Общи условия

Активация на акаунт