И З Р А Е Л 31

  • 22 159
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Според мен , до някъде не е много добре всички които са живяли там или родени в Израел да им се дава гражданство , защото така или иначе там си имат проблеми с местните араби които са кореняци , а представяте ли си какво ще стане тогава. Те така или иначе ги има толкова много палестинци се женят за местни араби и получават гражданство . Ние с мъж м ми си спомням веднъж чаках ме пред кабинета на шефката на мисрада пним и около нас имаше само палестински араби .  
Ей с това го сравняваха и мой мъж

# 286
  • Мнения: 0
хаг самех и песах кашер на всички ви  bouquet Hug newsm44

Моля, пишете на български език!

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:48 от Дивиана

# 287
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Исках да ви поздравя с песничката а като сложа линк-а тук и после като кликна не тръгва директно песента  newsm45

# 288
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
http://www.youtube.com/watch?v=WaQgrG_FOi4
Ето яяяяяяяяяя Simple Smile
Поздравче

# 289
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мента, дано да не е нещо тежко със свекър ти и по-бързо да се възстанови! Хаг Песах самеах!

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 292
        
                         חג  שמח


песен

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 15:51 от perah

# 291
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Бубе - Борянка, на мен песента ми тръгва  Peace Не би трябвало да има проблем, в youtube си натискаш знака за play и се прослушва цялата без проблем  Hug

Бубе - Барон, гражданството и брака с палестинци от окупираните територии са със съвсем други условия заради закон, който няма да коментирам, туко виж сте ме изгонили в арабската тема  Laughing, приет, ако не ме лъже паметта, 2005 година
http://www.arabhra.org/hra/Pages/PopupTemplatePage.aspx?PopupTemplate=92
Маркерът трябва да се свали до: ב) שינויים נוספים במדיניות איחוד המשפחות




Тигър, мерси много!   bouquet
Приеха го по спешност, но е само на наблюдение сега (маакав рефуи как да го преведа...), ще изчакаме да мине празника и тогава ще има повече яснота...  Confused
Мъжете излязоха с мотопеда, защото задръстването заради Седера не пропуска никакви коли, здраве да е (като пожелание за всички го казвам)  Flowers Four Leaf Clover

# 292
  • Мнения: 13
Мента линка не се отваря .  Peace

Бубее песента е мноогоо готина  Heart Eyes   Може ли текст с латински букви как се произнасят думите ,че с еврейските няма да разчета  Laughing
пуснете си песента и после погледнете ананасчето на  барон , как денси в такт  Joy

# 293
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Незнам защо Ментичка,но с copy-paste не тръгваше даваше ми само началната страница та се наложи линка да го сложа във вмъкни връзка  newsm78 Голяма битка падна ама е много весела тази песен  Grinning та си струваше  Peace

На мен линка на Мента ми се отваря но е на иврит Хард  Mr. Green Текста трябва да го напиша аз,имам го в тетрадката

# 294
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Симха раба,симха раба
Авив игия,песах ба
Таферу,таферу,таферу ли
Бегед им кисим
Милеу,милеу,милеу
кисай бе егозим
Симха раба симха раба,
авив игия песах ба
Шаол,ешал,шаол ешал
арба кушийот
Шато,еще,шато еще
арба косот
Симха раба симха раба
авив игия песах ба Simple Smile

Приемам корекции всякакви !!!

Моля, пишете на български!

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:49 от Дивиана

# 295
  • Мнения: 490
Новата тема още не е готова, Наина разбирам, че искаш да си първа, но линк още не е даден и 31 си още активна Peace

# 296
  • Мнения: 1 526
Симха раба,симха раба
Авив игия,песах ба
Таферу,таферу,таферу ли
Бегед им кисим
Милеу,милеу,милеу
кисай бе егозим
Симха раба симха раба,
авив игия песах ба
Шаол,ешал,шаол ешал
арба кушийот
Шато,еще,шато еще
арба косот
Симха раба симха раба
авив игия песах ба Simple Smile


Вехос гдола, вехос гдола ими тавии
ле Е- лиау, ле Елиау анави
Симха раба симха раба
авив игия песах ба


Не поправка, а допълнение   bouquet



# 297
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ох забравила съм го  Embarassed Голяма съм ряпа  Party
Как да говорим иврит:Ейладим,аба пита каква щия искате за Кенерет Grinning да си върна бъзика аз...Който го е казал ще си признае сама...

# 298
  • Мнения: 1 526

Как да говорим иврит:Ейладим,аба пита каква щия искате за Кенерет Grinning да си върна бъзика аз...Който го е казал ще си признае сама...

 Blush  Blush  Blush

Леле, какъв "чист" български говоря  ooooh! Лошото е, че не се усещам, особено когато съм с повишен адреналин, като вчера  Crazy!

# 299
  • Мнения: 490
Момичета и момче ето го линка за новата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387183.msg10821847#msg10821847 Заповядайте там! Съжалявам за забавянето и недостатъците, но за първи път я пускам аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт