Кандидат мами над 35 години- нека си дадем кураж Тема7

  • 14 370
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 485
Охо,още една рожденничка си имаме за днес newsm44
Ифче,Честит Рожден Ден!!!Много здраве,щастие и многооооооо сбъднати мечти!!!!
Наздраве!!!

# 256
  • Мнения: 1 169


Мила Иф-ка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН да си жива и здрава. Живо и здраво пухкаво бебоче. Много любов и щастие

# 257
  • Мнения: 1 152


If-че, много здраве, много слънце и море от четирилистни детелини, в което да кацне и вашето щъркелче! bdbaloni

# 258
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Ето и обещаните цветя за нашите скъпи рожденнички:

http://www.flickr.com/photos/37285789@N06/

# 259
  • Мнения: 337
if-че честит Рожден Ден миличка.Желая ти здраве, щастие и збъднати мечти!
      Лека вечер и приятни почивни дни.  Hug

# 260
  • Мнения: 13 809
Здравейте ненагледни
прелитам на бързи обороти.

Цветенце- честит рожден ден - много здраве, късмет и любов. Възрастта е само цифра , при това незначеща. Пожелавам ти да намериш онзи вътрешен комфорт, който да озарява лицето така че да грее за всички .

Иф-че. Честит празник и на теб. Остана още малко време и вашето пътешествие наречено бременност ще приключи с появата на една малка кукла която ще радели живота ви на "преди" и "след".Бъди смела и с положителна нагласа, споделяй страховете, но се зареди и с оптимизъм.бъди смела, не остана много.
Относно тоскоплазмозата, писах и преди, ще пиша и сега- тя се разпространява не само от котки а от не добре обработено месо или неизмити зеленчуци. Принципно изследванията за токсоплазмоза СЕ ПОЛАГАТ НА БРЕМЕННАТА И СЕ ПОЕМАТ ОТ ЗДРАВНА КАСА. Правят се при регистрацията т.е. 12-13 седмица. За съжаление се правят тези които определят дали си болен в момента. Има и такива които могат да покажат по изработени антитела дали си бил болен някога. Ако си я преболедувал не боледуваш повече и не е опасно при бременност. Самата болест е опасна в първите 12-16 седмици и води до физически увреждания.Принципно плода е несъвместим с живота и затова обикновено се помята. Малформациите за видими на ФМ.
Иф-че в твоите седмици ми се струва че вече е безопасно, както примерно варицелата, която  е опасна също само в първите месеци.

Таня, ние сме с теб, сподели болката за да ти олекне. Всеки от нас е минал през надеждата , разбита от разочарование, тук имаш толкова сродни души. Дано следващия път е успешен за Вас.

Любима банда. Днес съм споходена от невъобразимо щастие - пристигна свекърва ми , което повод за масови народни тържества. Joy Понеже ще трябва малко да си подменя дневния график няма да имам възможност толкова често да ви пиша но ще се старая да ви чета.
Всички, всички -  целувам ви и ви желая отморяваща петъчна вечер. Аз лично много обичам петъка защото е първата свободна вечер а предстои цял weekend.

# 261
  • Лондон
  • Мнения: 449
Благодаря на всички за пожеланията, ще се постарая да изпълня повечето от тях Laughing Heart Eyes

Много приятна почивка и да не забравяте, че следва Цветница, както е казано "Празници, празници..."

# 262
  • Мнения: 1 586
Много приятна почивка и да не забравяте, че следва Цветница, както е казано "Празници, празници..."
Ама моля ти се  Crossing Arms Как ще забравим?!? Пак  ще почерпиш  Joy Joy Joy Само бъди здрава и усмихната  Hug Heart Eyes Hug

# 263
  • Мнения: 379
Добро утро на всички!Честит ЛАЗАРОВ ДЕН!!! Желая ви един прекрасен ,разтоварващ и енергичен ден изпълнен с забавления и положителни емоции... balloon balloon balloon

# 264
  • Мнения: 2 617
Иф-че, честит рожден ден! на патерици Embarassed Embarassed Embarassed
 newsm59  party023  bigdance2
Да си жива и здрава, всичко да е наред и да гушкаш живо и здраво съкровище!

Добро утро и честит Лазаровден на всички!   bouquet Желая ви прекрасни празници, здраве, бодрост и много усмивки!

паполино, цветята са невероятно красиви! Прелестен подарък за всички ни по случай идващите празници, не само за цветенцата утре.  HugНикога не съм виждала такова съчетание на различни видове на едно място, смесени. Струвало си е да пресушат езерото с патките, ако питаш мен.

Хубав, весел, отморяващ уикенд на всички ви!

# 265
  • Мнения: 510
Здравейте банда .Благодаря за пожеланията .Честит Лазаров ден.Аз все пак ще си пусна едни изследвания.Но си мисля че все пак трябва да имам имунитет тъи като винаги е имало котки на двора.А като малка съм ги мачкала доста и си мисля че туй чудо сигорно съм го изкарала но......божа работа.Пък аз съм една стръхла неземна и още 4 месеца докато си видя човечето сигорно цял куп щуротии ще измисля. Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 1 586
 newsm62 Само така ви искам - никакви форуми и компове с това временце навън  newsm47
Аз имам да измия още около 162 кв.м. стъкла в къщи и  една тераса. След това се мятам на ролерите и отивам на среща с  приятели, които ще свирят в морската на всякакви инструменти.
Уфффф...хайде оставям ви, че нямам търпение да свършвам с трупането на точки в къщи, че след това с лека ръка да ги разпилея с едно небрежно, зверско напиване с тайфата  Crazy
Варненските девойчета - вече няма нужда да се пазите из морската. Съвсем съм задобрял и дори мога почти да спирам с ролерите. Ако видите около "кривото дърво" някой да прави "тройни аксели", "двойни тулупи" и "рокери" можете да сте сигурни, че съм аз  smile3506 newsm62
Приятен ден на всички  Hug Heart Eyes Hug Абе днес имаме ли си именичка  newsm78
А утре само Цветето ли е. Някой потаен?!? Обадете се ей, да не ни се покриете  Crossing Arms

# 267
  • Мнения: 7 263
Хеййй Ифче,
честит рожден ден и на теб миличка!!!
Много здраве и късмет да те следват навред!!!
Усмихната и ведра бъди и чакаме най-сладкото бебче!!




newsm62 Само така ви искам - никакви форуми и компове с това временце навън  newsm47
Ако видите около "кривото дърво" някой да прави "тройни аксели", "двойни тулупи" и "рокери" можете да сте сигурни, че съм аз  smile3506 newsm62

Вече започвам да съжалявам, че не съм от Варна гледката ще да е интересна  newsm62 newsm62 newsm62

# 268
  • Мнения: 1 152
Ако видите около "кривото дърво" някой да прави "тройни аксели", "двойни тулупи" и "рокери" можете да сте сигурни, че съм аз 

  Joy JoyJoy
Дали пък няма да дадат репортаж във вечерните новини за този странен субект newsm78
И току-виж "висш пилотаж на  ролери" стане дисциплина за следващите олимпийски игри  newsm08

Варда-а-а-а   ruporuu

# 269
привет!  съвсем слу4айно попаднах на темата и това, което про4етох ми даде кураж, 4е не съм "изтървала последния влак". Имам син на 11 и си мислех, 4е е късно за второ понеже съм "стара". Като про4етох, 4е има жени с доста по големи деца и мислят за бебе реших да пробвам и аз за второ ( пък и син4ето иска брат или сестра). Успех на вси4ки!

Общи условия

Активация на акаунт