Кандидат мами над 35 години- нека си дадем кураж Тема7

  • 14 362
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 586
Може да ви изглеждам типично глупавичък както всеки мъж, но усещам леката ирония в оценката на уменията ми  Crossing Arms

Ако много искате да знаете днес се научих да жонглирам с три топки. Не е никак трудно, но е добре да има човек, който да ти обясни някои основни положения. Малко упоритост. Малко непукизъм спрямо присмеха на околните и само след 1,5-2 часа им запуших устите.
Вече съм уговорил следващите уроци с пича, да ме учи с четири топки  Mr. Green
Очаквам нов взрив от иронични забележки, но ... ще дойде Видовден и на колене ще ме молите да развеселявам бъдещите ви деца с акробатичните си умения  Mr. Green

danitooo, късмет и на теб "старче"  Mr. Green Когато имаш нужда се отбивай насам  Hug

# 271
  • Мнения: 2 617
Ааа, ARGHT, добре че се появи, че вече се бях притеснила.  Laughing Сега остава и всички варненки да се отчетат, че са останали невредими от поразяващите ролери (о, сега пък и някакви топки се появиха), и всичко ще е ок.  Wink

danitooo, здравей! Както си видяла от темата, тук сме се събрали да си даваме кураж и да се подкрепяме в мечтите си. Simple Smile

Аз пък днес точно на този хубав празник бях изпаднала в лека депресия по интересуващия всички ни въпрос, ама ми мина. Няма как - ако се тръшна и се отдам на отчаяние, доникъде няма да го докараме.

Лека вечер вам желая!  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 6 302
Мили мои ненагледни, толкова съм уморена и краката ме болят, но като ви прочета и сърцето ми се изпълва с радост. Толкова ми е хубаво с вас.  Hug
Иначе ние  се местим. Два дни чистим , пренасяме багаж и подреждаме. Вече имаме бойлер, даже и топла вода. Само дето фирмата с матрака се издъни. И така ще си останем в старото жилище до сряда, няма как. Дано само го донесат в сряда този пусти матрак...... Praynig А пердетата наистина са ужасни  Mr. Green, и закачени не изглеждат по-добре. Особено плътните.... цвета им не се връзва хич, но.... гледам да не им обръщам внимание. Като ми дойде музата, ще купя нови.
Честито на рожденичките от вчера, макар и с голямо закъснение. Само здраве, усмивки и сбъдване на най-смелите мечти!   bouquet
ARGHT, аз съм другата именничка утре. Малко ще празнуваме, малко ще работим..... Но се надявам като изпратим надвечер майка ми, да седнем с милото и да изпием по едно питие за мое здраве. А може и на ресторант да отидем, че той нали пости, а утре е ден, в който може да се яде риба. Макар че едва ли ще имам сили за ресторант.
Таня, с теб сме, няма да се поддаваш на лошите мисли, моля те.  Hug
Пожелавам на всички ви приятна вечер и утре един прекрасен слънчев празник, изпълнен с вълшебства.  Crazy

# 273
  • Мнения: 1 152
Може да ви изглеждам типично глупавичък както всеки мъж, но усещам леката ирония в оценката на уменията ми  Crossing Arms

Ирония? Ние? Нищо подобно  newsm03
Аз тъкмо мислех да пускам подписка в подкрепа на идеята "С ролери на Олимпиада!", а ти... Crossing Arms

Ако много искате да знаете днес се научих да жонглирам с три топки. ...
Вече съм уговорил следващите уроци с пича, да ме учи с четири топки 

И всичко това докато караш ролери   newsm78 Mr. Green

П.П. Не ми забелязвайте- мога още много глупости да изпонапиша. Даже едва се сдържам. Те "умнотиите" като тръгнат и... бликат, бликат... В този пореден неуспешен месец (има време до лелката, но вчера доки ми каза да не се надявам и този месец Sad) вместо на депресия, ме избива на ку-ку-ру-ку ФаФла чудна... Старост- нерадост  Rolling Eyes какво да се праЙ ooooh!

# 274
  • Мнения: 1 586


ЦВЕТНИЦА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да са ни живи и здрави цветята в темичката tzvetak, Zazolinka и всички, които не са си признали пожелавам ви да сте красиви като имената си и да се сбъдне най-съкровената ви мечта  Hug Heart Eyes Hug



Отивам да пийнем по една биричка с моето пиле  Heart Eyes Днес и ние имаме празник Mr. Green Девета година откакто се запознахме - спря ме на улицата да ме пита, колко е часа  Joy Joy Joy Голяма "грешка" - не прощавам такова нахалство   Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 11:53 от ARGHT...

# 275
  • Мнения: 7 263
Честит имен ден мили цветенца!!!
Живи и здрави да сте и от много късмет да не се отървете чак до догодина!!!
tzvetak, Zazolinka
  Hug Hug Hug Hug Hug





А за всички вас един специален линк, който днес ми изпрати една приятелка!  Hug Peace
http://stork.stamb.net/index.htm

# 276
  • Мнения: 1 152
  bouquet Честит празник на имениците и на всички, които имат повод да празнуват!
Бъдете усмихнати, красиви, цветни и слънчеви! Раздавайте и получавайте обич и светлина!
  bouquet

# 277
  • Варна
  • Мнения: 756
Честит празник на всички!     

# 278
  • Мнения: 4 358
Честита цветница мили момичета и момче.Момчето ни има да почерпи нещо.
Имаме и две именнички Зази и Цветето.Къде са бонбоните хораааааааа.Да сте живи и здрави мили момичета, много усмихнати, много слънчево настроение Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Момченцето Whistling къде е бирата бе човек.Дай малко и на нас.
Да сте живи и здрави с твоята девойка и скоро да сте стримца Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes или четеримца Hug.Много красива история и виж как няма случайни неща.Не вярвам тя да е първата която те спира да те пита колко е часа ама точно за нея си имал очи.Нека тази любов да е вечна и винаги да я гледаш с тези очи с които си я погледнал тогава Hug Hug Hug

# 279
  • Мнения: 1 586
... ама точно за нея си имал очи...
Joy Joy Joy Така е, така е... Забелязах я 100м преди да стигне до мен, а тя някак си направо ми налетя  newsm78 Сега да ме убиете не мога да измисля смешен и духовит отговор на въпроса "Колко е часът", но тогава някакво вдъхновение в ленивия ми мозък,  ни накара да се хилим 10 минути през сълзи...
Пита ме колко е часът някъде около 7 вечерта, а се разделихме някъде около 7-8 сутринта на другия ден. Пихме вино на плажа, бира по разни градинки, а беше дъждовна вечер - дори не помня какво изобщо сме си говорили през това време. Трябва да съм бил погален от съдбата тази вечер  Crazy какъвто съм срамежлив, а и тя също ... ама доколкото си спомням се скъсахме да си довършваме мислите и да се хилим като малоумни, делящи една стая в лудница от 20-на години.
От тогава  съвсем обичам Цветница  Heart Eyes Един такъв светъл  и жизнеутвърждаващ  празник е  Hug
Хъни-Бъни, какви са тези въпроси за бонбоните. Това струва ми се е твое задължение, така че запрятай ръкави  Crossing Arms Crazy Mr. Green

Варненските девойки, хайде към Чифлика на р. Батовата - спретваме пикник - поканени  сте Hug

# 280
  • Мнения: 4 358

Хъни-Бъни, какви са тези въпроси за бонбоните. Това струва ми се е твое задължение, така че запрятай ръкави  Crossing Arms Crazy Mr. Green

Е хайде отменете ме един път де Whistling.
Пък що така извратихме ние тая идея.На гости се ходи на пълна маса.Все ни карате да си носим ей hahaha Heart Eyes Hug
Мене нещо не ми е баш като хората днеска.И ще си престоя в къщи.Но мъж ми ми донесе клонче върба от църквата и съм много доволна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 281
  • София
  • Мнения: 6 302
Ето ви почерпка
http://www.dw-world.de/image/0,,3136081_4,00.jpg
Гледам да е нещо по-диетично, пролет е все пак, лято идва, да помислим за фигурата......  Wink

На всички честит празник! Дамите - да са красиви и уханни като цветята! На кавалера - да е жив и здрав и да се грижи за своето цвете. Щом на такъв празник сте се срещнали, не е случайно, да знаеш......  Grinning

# 282
  • Мнения: 4 358
Ох хора дожаля ми така сега без сладичко Embarassed Embarassed Embarassed

Заповядайте Hug и от мене.За здравето на нашите цветенца Hug Hug Hug
Зази Hug хапнах си виртуално от плодовата тортичка

# 283
  • Мнения: 510
Честит празник на Цвети и Зизи бъдете живи и здрави и само слънце да грее по пътеката на живота ви. newsm51 smile3525 newsm51  Nature Sunny

# 284
  • Мнения: 1 045
Честит празник на всички именици - Зази, Цвете и всички които си имат цветенца в къщата. Бъдете здрави и много щастливи!


И аз днес си имам именик - синът ми, така че и ние ще празнуваме.
ARGHT... честит празник и на вас. Пожелавам ви от сърце на десетата ви годишнина да сте поне трима.
Пожелавам ви на всички приятно изкарване на вечерта!

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 17:40 от roslem

Общи условия

Активация на акаунт