Боя за коса blond 5

  • 51 931
  • 356
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 415
GodaiVa мен пък ме боядисва мойто мило  smile3521 Много е добър вече. Едвам го накарах, а сега не мога да го откажа, че ми маца ушите  newsm47  Но боядисам ли се ще сложа снимки.
Сега един тъп въпрос, ама  Blush  задължително ли трябва снимката да е качена някъде в нета, не може ли от компа да я кача?
Хах,пък мойто мило последни път мебоядисва и всичко станаааа newsm28
А относно снимките,и аз бях в голяма чуденка,ама май май не може от компа
Naughty

# 61
  • Мнения: 37

и аз си купих блондор ама да видим какво ще се получи. Никол много ти е хубава косата Peace

# 62
  • Мнения: 3 415
Не знам дали успях да кача. Момичета тука съм с Кюн, но не помня какъв номер или май фризьорката мешеше няколко цвята  Simple Smile
Чудесна коса имаш  smile3501

На фризьор са ме правили няколко пъти преди 2-3 години с блондор,след това с боя на Yunsey. Получаваше се страхотен цвят,но не ме питай как съм стояла след блондора с боята-все едно стадо биволи тичаше през главата ми.Преди една година в продължение на 7-8 месеца, на фризьор ме правеха с Majiblond 901s,докато установих един път ,че резултата беше същия с Garnier 111.Когато оставя корените да поизрастнат повече-4 или 5 седмици, след това винаги рижавеят,с каквато и боя да ги намажа.Бях си намерила боя, която да ги изсветлява достатъчно ,ако ги мажа през 4 седмици-Рилкен синемакс 1201,но вносителите и спряха да внасят оригиналния оксидант и го замениха с български и резултата вече не е същия.Не стига ,че корените рижавеят, ами ми изгори и косата.Затова сега съм решила да видя какво ще стане на фризьор.
От коя боя си най-доволна/когато се нанася без предварително обезцветяване?

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 13:20 от kopche

# 63
  • Мнения: 155
Цитат
Чудесна коса имаш

Мерси  Blush  ама сега е по-тъмна. А така бях до скоро с Гарниер 111.  smile3503

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:28 от Tatti

# 64
  • Мнения: 4

Ами бях най-доволна от Rilken cinemax 1201,но след като вносителите и ме прецакаха ,следващата е Garnier Nutrisse 111-хем изсветлява достатъчно,хем не гори косата.Но трябва да се нанася по-често - на 2-3 седмици ,иначе рижавее.Сега при фризьорката мисля да пробвам в корените с блондираща паста и да матирвам с матиращ шампоан.Ако не ми се получава много светло и не гори косата ще остана на този вариант.Ако ли не - започвам наново да търся подходящата боя. Crazy

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:28 от Tatti

# 65
  • Мнения: 3 415
Цитат
Чудесна коса имаш

Мерси  Blush  ама сега е по-тъмна. А така бях до скоро с Гарниер 111.  smile3503


Корените обезцветяваш ли ги?

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:29 от Tatti

# 66
  • Мнения: 155


И аз останах мн доволна от тази на Гарниер 111, може да ми видиш цвета по-нагоре в темата. Но изсветлявах корените с лилав прах. Не съм пробвала без изсветляване, направо я потъмних и не знам какво ще стане, ако пробвам без изсветляване, а направо нанеса боята. Но сега първо ще пробвам с Лореала, мисля, че е по-добра, ама само мисля, ще видим

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:27 от Tatti

# 67
  • Мнения: 0

и аз си купих блондор ама да видим какво ще се получи. Никол много ти е хубава косата Peace
Благодаря ти,на Денис ли си взе?Обаче отиди във салона за да стоиш под каска Simple Smile.

# 68
  • Мнения: 155
Тука не са обезцветявани

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 17:56 от kopche

# 69
  • Мнения: 0
Не ти ли се изтощава много косата?Колко мин. стоиш с него?
Изтощава я но не си личи,фризьорката ми слага един лосион и косата ми изглежда страхотно.

# 70
  • Мнения: 0
Nikol__ много готин цвят.  Peace
 Това първо обезцветяване ли ти е или и преди това си я правила?
не,само супра

# 71
  • Мнения: 37
Отново съм аз . Вие много пишете днес и ме зарибихте. Ето моята коса ,дето питах как да махна жълто-рижавото! Какво да правя натам....
http://media.snimka.bg/2575/011405951-big.jpg

# 72
  • Мнения: 3 415
Отново съм аз . Вие много пишете днес и ме зарибихте. Ето моята коса ,дето питах как да махна жълто-рижавото! Какво да правя натам....
http://media.snimka.bg/2575/011405951-big.jpg
Преди да те посъветвам нещо,първо да те питам: преди нанасянето на русата боя,косата ти била ли е боядисвана и какъв цвят?Апо принцип какъв ти е естествения цвят?

# 73
  • Мнения: 37
Естественият ми цвят е кестеняв. Но, не съм го виждала от 20 години. Преди да се опитам да се изсветля бях в червената гама ! Това го постигнах с римулвър на Виталитис !

# 74
  • Мнения: 155
Отново съм аз . Вие много пишете днес и ме зарибихте. Ето моята коса ,дето питах как да махна жълто-рижавото! Какво да правя натам....
http://media.snimka.bg/2575/011405951-big.jpg

Миличка, имаш страхотна коса, ама цвета верно е кофти. Не смея да ти дам съвет. Но мен ако питаш ходи на фризьор и там да ти дадат професионален съвет   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт