Боя за коса blond 5

  • 51 993
  • 356
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
Още веднъж благодаря Vividas ! Маи не трябва да правя домашни експерименти !Трябва ми нещо да неутрализирам това жълто-оранжево !И това маи е фризьор!

# 76
  • Мнения: 155
Ооо, била си в червената гама, ясно. Аз бях с черна коса, преди да съм такава, каквато ме виждаш на последната снимка публикувана от мен. Но ето стъпките през които минах. Бях кестенява:

После станах черна

После ми "праха" косата в Кало и бях такава смешничка

И накрая станах ей такава каквато съм на последната снимка, после на предпоследната. А на първата съм с цвета, с който бях преди да се направя кафява. Ох, дали ме разбра?  newsm78

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 13:46 от kopche

# 77
  • Мнения: 3 420
Естественият ми цвят е кестеняв. Но, не съм го виждала от 20 години. Преди да се опитам да се изсветля бях в червената гама ! Това го постигнах с римулвър на Виталитис !
Shocked Голям зор ще видиш,червеното винаги избива,дори на черни коси,пък представи  си на русото Tired

# 78
  • Мнения: 3 420
Ооо, била си в червената гама, ясно. Аз бях с черна коса, преди да съм такава, каквато ме виждаш на последната снимка публикувана от мен. Но ето стъпките през които минах. Бях кестенява:
После станах черна

После ми "праха" косата в Кало и бях такава смешничка


И накрая станах ей такава каквато съм на последната снимка, после на предпоследната. А на първата съм с цвета, с който бях преди да се направя кафява. Ох, дали ме разбра?  newsm78
К`ва жена си,бее всичко ти ходи  Shocked newsm10

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 13:45 от kopche

# 79
  • Мнения: 37
 GodaiVa ,еми тогава да се боядисам нещо в  кестеняво-пепелявата гама ? newsm78

Vividas,на мен навсякъде ми харесваш . Само с черна коса- не !

# 80
  • Мнения: 3 420
GodaiVa ,еми тогава да се боядисам нещо в  кестеняво-пепелявата гама ? newsm78

Vividas,на мен навсякъде ми харесваш . Само с черна коса- не !

Не знам..червеното все ще избива.Най-добре на фризьор Tired
На мен,пък много ми хареса чернокоса
Peace

# 81
  • Мнения: 155
Мерси и на GodaiVa   bouquet и на alleksa   bouquet , к'ва жена съм най-общо казано ЛУДА, ама обичам да експериментирам. Общо взето приятелите ми се разделиха на два лагера, едните ме искаха с черна, др с руса, но русото си е русо  Wink

# 82
  • Мнения: 155
Знаете ли, най ми харесва блондинка в розово  Party

# 83
  • Мнения: 37
Хубави жени сте! Много ми помогнахте !
 newsm03

Утре съм на фризьор и ще покажа как съм станала !
 smile3519

# 84
  • Мнения: 46
Ооо, била си в червената гама, ясно. Аз бях с черна коса, преди да съм такава, каквато ме виждаш на последната снимка публикувана от мен. Но ето стъпките през които минах. Бях кестенява:
После станах черна

После ми "праха" косата в Кало и бях такава смешничка

И накрая станах ей такава каквато съм на последната снимка, после на предпоследната. А на първата съм с цвета, с който бях преди да се направя кафява. Ох, дали ме разбра?  newsm78
К`ва жена си,бее всичко ти ходи  Shocked newsm10
Съгласна съм,отива ти с всички цветове!

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 13:46 от kopche

# 85
  • Варна
  • Мнения: 456
И аз така мисля русото си е русо,обаче червеното си е проблем.Аз миналата година бях на редени кичури-червени руси и горещ шоколад.Беше перфектно,но за един месец и после стана ужас.От червеното се матира русото абе трагедийка. И така 8 месеца ми трябваха ,за да се видя русичка пак червеното си избиваше.

# 86
  • Мнения: 3 420
Хубави жени сте! Много ми помогнахте !
 newsm03

Утре съм на фризьор и ще покажа как съм станала !
 smile3519
И да пишеш  Praynig

Абе момичета, да ви питам, вие как реагирате на вицовете за блондинки?  Laughing
Гордост за блондинките съм  Laughing
Пък това е калкулатор за блондинки,да ни е честит -

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 15:54 от GodaiVa

# 87
  • Мнения: 37
Естественият ми цвят е кестеняв. Но, не съм го виждала от 20 години. Преди да се опитам да се изсветля бях в червената гама ! Това го постигнах с римулвър на Виталитис !
Shocked Голям зор ще видиш,червеното винаги избива,дори на черни коси,пък представи  си на русото Tired

и аз бях червена винаги съм била червена
и започнах с гарниер не стана русо но поизсветля само един път съм я обезцветявала и само с гарниер съм я правила и вище резултата но я постригах до ушите Simple Smile

# 88
  • Мнения: 37
вярно че краищата още червенеят но слабичко Wink

# 89
  • Мнения: 155

Мерси   bouquet

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 13:47 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт