за първият рожден ден

  • 2 773
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 586
Изобщо не го разбирам това,прочетох за пръв път тук във форума,че не се празнувал.Според мен това е изключително важен ден  Crazy,първата годинка,за пръв път празник и голямо удоволствие за родителите.

# 76
  • Мнения: 135
И за мен това са абсолютни глупости,моя син след няколко дни също става на годинка и нямам търпение,тА това ще е най хубавия празник

# 77
  • у нас
  • Мнения: 5 716
и аз скоро го чух за първи път ooooh!

# 78
  • Мнения: 566
аз също го чувам за първи път Shocked,но ми се иска някой да посочи причината поради която не се празнува? : newsm78

# 79
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Това е такъв хубав момент,защо да не се празнува.Веднъж детенцето става на 1г.Всъщност празника е по скоро за възрастните,но съм сигурна че остава като хубав спомен.
И на нас скоро ни предстои и ще го празнуваме и дори тогава ще кръстим малката.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
 Rolling EyesКак така не се празнува!Празнува се,разбира се!

# 81
  • Мнения: 6 442
Здравейте мами! Другата седмица моето малко момиченце ще навърши една годинка.От няколко седмици се подготвям за празнуването на този така щастлив момент, но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?
Няма да изпусна купон,заради едно суеверие.
Днес само на подобни теми попадам  Crazy
Празнувала съм и за нищо на света не бих пропуснала. Party

# 82
  • Мнения: 129
Е и ние го изпразнувахме. Беше страхотно и много весело. Който казва ,че това е повече празник за родителите - не е така. Малкото ми момиченце беше толкова щастливо и доволно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт