Траен и не много скъп парфюм

  • 37 436
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
аз казвам от ЛИЧЕН опит Peaceимам и на БиЮ,и на Ейвън(само онзи червения за 70лв бива),и въобще на много други,но просто забелязвам,че не са трайни!Все пак със сигурност има някой по-евтин и траен,но аз не съм срещала такъв.Имам розов БиЮ,който използвах преди няколко дена,сигурно половината го изпръсках и след половин час - нищо #Cussing outА и специално като дадох пример Гучи,нямах предвид парфюм 150-200лв.Аз си взех за 45лв,който държи цял ден и има супер миризма.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 801
Като ученичка ползвах парфюмче на Адидас- 20-30 лв и много ми харесваше. Трайни са.

# 62
  • Мнения: 930
ще разгледам темата, за да си създам и аз мнение newsm78

# 63
  • Мнения: 120
Бяха ми подарили Клин дойл /червен/на Borjua и беше страшно траен-усещах аромата му през целия ден,наскоро подуших в един магазин и розовия -с много свеж аромат.Цената им е към 15 лв.

# 64
Имам един парфюм от 13 лева, който е много по - траен от марков Gucci au de Parfum, който получих като подарък, така, че цената и марката не са определящи,а намирането на хубав парфюм става с  опитване на много парфюми.

# 65
  • Перник
  • Мнения: 728
Според мен BU и C-TRU са с хубави аромати и са около 20-25 лв.
Перкулез също е много хубав и траен(както парфюма, така и дезедоранта)  Peace

# 66
  • Мнения: 37
aз много харесвам оранжевото БИЮ и  е много трайно

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Miss Dior Cherie, не си права, Dior просто са сменили надписа на шишето и сега изглежда точно по този начин( като втората снимка ). Много от компаниите след известно време променят не само надписа на шишето ами и опаковката а има случаи дори и аромата- говоря за Версаче мен., така че това не е причина да си мислиш че парфюмат ти е фалшив.
Що се отнася до Ягодка влез в сайта им и виж снимката на тестера Miss Dior Cherie

http://us.strawberrynet.com/perfume/christian-dior/miss-dior-che … um/80090/?#DETAIL

и той изглежда по същия начин - този който си получила. Аз съм си поръчвала 3 пъти от http://www.parfumeria-bg.com/ и мога да ти кажа че надали ще намериш по коректен сайт за парфюми в България от тях.

Благодаря ти за инфото, наистина това е първия парфюм от тези които ползвам на който сменят опаковката. За това мога да се съглася, убеди ме на 100% обаче аромата наистина се различава и най лошото е че не е така траен. Незнам ползвала ли си точно този, но като правя сравнение, много неща се губят  Sad . Както и да е, аз останах разочарована от този сайт, дано съм единствена   bouquet



А защо не го върна щом мислиш,че е фалшив?
Не го ли отвори още щом ти го донесоха?

Отворих го разбира се, дори пред куриера, но първоначално си помислих, че е с тези етикетчета, защото е тестер, макар, че до сега съм ползвала много тестери (на други парфюми)  и единствената разлика между тестера и този за продажба е това че не винаги, но най често тестера е без капачка. Първия път като се напръсках бях хремава и не усетих много какво става, обаче после  ..... направих разликата.  Rolling Eyes . Та не го върнах защото го приех. Трябваше да го върна директно на куриера, но..... това ще ми е обица на ухото  Peace

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 23:05 от Miss Dior Cherie

# 68
  • Мнения: 13 627
Този е на прилична цена и беше за мое учудване много траен

# 69
  • София
  • Мнения: 4 801
И Cat Deluxe e траен ама са по-скъпички..

# 70
  • варна
  • Мнения: 564
Miss Dior Cherie, не си права, Dior просто са сменили надписа на шишето и сега изглежда точно по този начин( като втората снимка ). Много от компаниите след известно време променят не само надписа на шишето ами и опаковката а има случаи дори и аромата- говоря за Версаче мен., така че това не е причина да си мислиш че парфюмат ти е фалшив.
Що се отнася до Ягодка влез в сайта им и виж снимката на тестера Miss Dior Cherie

http://us.strawberrynet.com/perfume/christian-dior/miss-dior-che … um/80090/?#DETAIL

и той изглежда по същия начин - този който си получила. Аз съм си поръчвала 3 пъти от http://www.parfumeria-bg.com/ и мога да ти кажа че надали ще намериш по коректен сайт за парфюми в България от тях.

Благодаря ти за инфото, наистина това е първия парфюм от тези които ползвам на който сменят опаковката. За това мога да се съглася, убеди ме на 100% обаче аромата наистина се различава и най лошото е че не е така траен. Незнам ползвала ли си точно този, но като правя сравнение, много неща се губят  Sad . Както и да е, аз останах разочарована от този сайт, дано съм единствена   bouquet



А защо не го върна щом мислиш,че е фалшив?
Не го ли отвори още щом ти го донесоха?

Отворих го разбира се, дори пред куриера, но първоначално си помислих, че е с тези етикетчета, защото е тестер, макар, че до сега съм ползвала много тестери (на други парфюми)  и единствената разлика между тестера и този за продажба е това че не винаги, но най често тестера е без капачка. Първия път като се напръсках бях хремава и не усетих много какво става, обаче после  ..... направих разликата.  Rolling Eyes . Та не го върнах защото го приех. Трябваше да го върна директно на куриера, но..... това ще ми е обица на ухото  Peace
Аз съм имала подобен случай с този сайт!Не купувайте от там #2gunfire

# 71
какви са отзивите за този сайт ?
http://www.parfiumionline.com/catalog/index.php?cPath=28&osC … 20881b8eee84b6ca3
промоциите заслужават ли си ?

# 72
  • Мнения: 178
какви са отзивите за този сайт ?
http://www.parfiumionline.com/catalog/index.php?cPath=28&osC … 20881b8eee84b6ca3
промоциите заслужават ли си ?
Е за този сайт пък,мисля че няма смисъл да се коментира Mr. Green

# 73
т.е. ?
 защо да не се коментира ??
някой поръчвал ли е ? отзиви ?

# 74
  • Мнения: 178
Не намирам смисъл да коментирам,защото не може С. Тачини и Шанел да са на една цена Mr. Green Това са така наречените реплики-или както ги наричат търговците Дубайски оригинални парфюми ! Не съм поръчвала от там,но съм виждала Дубайско менте Sick В повечето случаи ,нямат и най малка прилика с действителността.Ако са го докарали на аромат,то пък трайността му е 3 мин.
Също не е логично да се предлагат само 100 мл парфюми.
А С.Тачини за тези пари можеш да си купиш и от нормалните магазини!

Общи условия

Активация на акаунт