Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 35-та тема

  • 39 212
  • 370
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 22 867
 
  Лабрекс,сега ще погледна рецептичката на скумрийката!Голяма фенка съм на тази риба! Crazy Grinning Нещо, не я намерих на първата страница...... newsm78

Селма, извинявай, не знам къде съм гледала, на 5 стр. е, оправих линка.

Ето ТУК.  Не разбирам какво става - какъвто и линк да сложа, отваря се  стр. първа.............. newsm78 newsm78 newsm78 Някой може ли да обясни?

DessiJ, справедливо си обрала овациите, толкова много слънчеви мъфинки си направила, страхотно изглеждат!  chef  bouquet

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 16:43 от labrex

# 346
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте мили момичета  Hug !
   
Много ми липсвахте всички  Hug   , но   имах  малко  неотложна  работа  smile3534   и  не  смогвах  да  вляза  да  ви  поздравя  и  да  ви  благодаря   Hug  за  милите  поздравления  и  пожелания  към  мен  и  моето  бебенце  Hug !

В  къщи  сме си  вече  и  се  гледаме  и  кърмим. Успявам  и  да  сготвя ,но  не  успявам  да  сваля  снимките  . То  не ,че  и  нещо  кой  знае  какво  готвя  тези  дни  Mr. Green . Все  се  въртя  около  меню  картофи  и  месо  в  различни  вариаций  Laughing ,че  е  най-лесно  Blush .
Прегръщам  ви  всички  Hug  и  особено  Мама  Цо  Hug няколко  пъти !

# 347
  • Мнения: 769
DessiJ,как можа бе момиче smile3516,тъкмо бях решила да ги поизоставя тези мъфини че са голяма краста и като видях твоите,пак ме хвана мерака newsm62
Vivian*  love001

# 348
  • Мнения: 2 950
Наистина са голяма краста.  Joy Аз се зарекох малко да спра с тях.  Laughing

# 349
  • Мнения: 1 777
За закуска соленки и по чаша домашен кефир. Simple Smile

# 350
  • Мнения: 804
Сега влизам и ето Селма-масленото тесто-замесва се от 200г разтопена мас,1яйце и един жълтък,100г пудра захар,кората и сока на един лимон,400г брашно/абе за меко тесто/ и 1ванилия.Омесва се,правят се топчета и в кошничките се оформя тестото по стените и дъното,слага се по едно бобче,за да не се надуе и да си запази формата-кошничка.Пекат се до порозовяване.Пълнят се с крем-моят беше нишесте портокал,става и с други кремове,отгоре поръсвам с кокос и шок.пръчици.Като престоят са супер.

# 351
  • Мнения: 2 082
яйца по панагюрски

и лесен сладкиш без яйца

# 352
  • Мнения: 804
Скромното ни меню тази вечер за празника ми      зелена салата с яйца      майонезена салата с макарони,рулца раци,червен пипер и краставички    свински шницели    печено пиле с картофи и гъби

# 353
  • Мнения: 679
Lina dmbdbaloni !
Kafenceto, честито бебче!  ylinfant     smile3525

Пеп-4о, искам да изям  всичко, което си приготвила!   eat
Краси.мира, страхотна торта! Обаче тоя шоколадов сладкиш... ммм! Може ли рецептата? И за бадемовите бисквитки?
Лабрекс, чудесно изглежда скумрията!   bouquet
Ееее, nell@, този киш много вкусно изглежда. Рецепта има ли? Simple Smile
Офф, и тия кексчета на DessiJ...  Heart Eyes

Лабрекс - за линковете: и при мен не става?!??!  Rolling Eyes
 

# 354
  • Мнения: 22 867
Lina dm, честито! Да си жива и здрава, щастлива, обичана и късметът да е винаги с тебе! Весел купон довечера! Чудесно меню си спретнала!   Heart Eyes  bouquet

# 355
  • Мнения: 7 420
За закуска соленки и по чаша домашен кефир. Simple Smile


Пети,познай,какво ще те питам сега! Laughing
 Имаш ли страничка с твоите рецепти,да не ти досаждам всеки път? Simple Smile

# 356
  • Мнения: 7 420


Селма, извинявай, не знам къде съм гледала, на 5 стр. е, оправих линка.

Ето ТУК.  Не разбирам какво става - какъвто и линк да сложа, отваря се  стр. първа.............. newsm78 newsm78 newsm78 Някой може ли да обясни?
 
    Верно,че все на 1 се отваря... newsm78 Нищо де,видях рецептата къде е!Благодаря ти!  bouquet

# 357
  • Мнения: 1 777
За закуска соленки и по чаша домашен кефир. Simple Smile

Пети,познай,какво ще те питам сега! Laughing
 Имаш ли страничка с твоите рецепти,да не ти досаждам всеки път? Simple Smile

Селма рецептата не е моя ,а на една адашка.Ето я рецептата

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,874.msg98082.html#msg98082

Моите рецепти са в подписа ми. Wink

# 358
  • Мнения: 22 867
Пети,познай,какво ще те питам сега! Laughing
 Имаш ли страничка с твоите рецепти,да не ти досаждам всеки път? Simple Smile

А на мен соленките на Пети ми напомниха за руските сочники, много ги обичам. Pety, чудесно изглеждат!  Heart Eyes    bouquet

# 359
  • Мнения: 7 420


Селма рецептата не е моя ,а на една адашка.Ето я рецептата

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,874.msg98082.html#msg98082

Моите рецепти са в подписа ми. Wink
    ooooh!  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт