ДБМ - Русе - 10

  • 37 651
  • 807
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 168
И аз не знам по кое времеще се класирам утре. Ще бързам, дано успея!

# 781
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Пускам албума с част от нещата,които ще предложим на търга утре,има недобавени снимки,защото не разполагам с експонатите или техни фотографии.Ще ги добавя,веднага щом мога

           
                                                                 ТУК

# 782
  • Мнения: 541
страхотни са нещата!!!сигурна съм че търга ще има невероятен успех!!!
утре по кое време ще имате нужда от помощ?

# 783
  • Мнения: 2 502
Горен Дунав изпраща  на Долен  Дунав много позитивни  мисли и  енергия !
 И не забравяйте  -Доброто зарязява !
Обичаме Ви !
Успех утре !

# 784
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Пускам албума с част от нещата,които ще предложим на търга утре..
          
                                                                
[/size]

Накога Едуард Евърит Хей е казал-
"Аз съм само един, но все пак ме има!
Не мога да направя всичко, но има какво да направя.
И защото не мога да направя всичко,
няма да откажа да направя това, което мога!"


Прекрасно, вълнуващо.... търся думи, но не намирам, затова ще ми простите, но ще цитирам -

"Една от най-великите тайни на живота е, че единственото, което си заслужава да бъде правено, е това, което правим за другите."
"Когато изпълваш живота на другите със светлина, не може да не бъдеш озарен и ти."


Стискам палци Русе !   lovekiss Two Hearts





# 785
  • Русе
  • Мнения: 611
Днес в 11ч. започваме да подреждаме нещата във театъра.Малко късно го съобщавам, но който иска да помага да заповяда.
Благодаря за пожеланията момичета дано имаме голям успех и продадем всичко на подобаваща цена Mr. Green

# 786
  • Мнения: 395
Днес в Доходното здание ще трябва да има постоянно наше присъствие-който може да идва Simple Smile
И успех

ПП Моето сърце е тотално свито на кълбо

# 787
  • Мнения: 2 502
Долен Дунав ,хайде повдигнете завеската с новинките ,де !
Цяла вечер проверявахме дали няма новини !
Как мина търга ,със сигурност има хубави вести !Споделете !

# 788
  • Мнения: 1 287
Извинявам се първо за забавянето на информацията.

И така дълго чаканият отчет:

Първо искам да благодаря на всички вас,които участвахте в подготовката на благотворителния търг и като творци,и като организатори и вложихте сърцата си,за успешно организирания търг!БЛАГОДАРИМ  ВИ,помощта ви е безценна!
Благодарим и на застрахователна компания ING,които които осигуриха кетъринга!


Както знаете,бяхме раздали 150 покани.От тези поканени,присъстваха едва около 10%,което малко ни разочарова.
Експонатите,които предложихме на търг бяха 28 на брой,от тях бяха продадени 10 експоната на обща стойност 1500лв.

В кутията за дарения събрахме 728,10лв.

От щанда за сувенири събрахме 325лв.

Общата сума от вчерашното мероприятие е 2 553,10лв.

Благодарим на всички,които присъстваха на търга и спомогнаха да съберем и тази сума!Не на последно място искаме да благодарим и на кмета на гр.Русе г-н Божидар Йотов за оказаната ни подкрепа като ни предостави фоайето на Доходното сдание,където проведохме търга и за присъствието му на самото мероприятие!

Също така,тук е и мястото да благодарим на медиите,които отразиха събитието!

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 13:18 от kabzimalka

# 789
  • Мнения: 758
Браво на всички  smile3501
По мое мнение, като за начало резултатът е много добър.
Дано да имаме и успешна кампания на новогодишния търг.
Поздравления момичета - чудесни сте!   bouquet

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 12:30 от MagieA

# 790
  • Мнения: 1 270
Не е лош резултата за ситуацията в която се намираме
Браво  newsm10

# 791
  • Мнения: 1 287
Браво на всички  smile3501
По мое мнение, като за начало резултатът е много добър.
Дано да имаме и успешна кампания на новогодишния търг.
Поздравления момичета - чудесни сте!   bouquet

Маги,ще има новогодишен благотворителен базар НА 18,19 И 20 декември.

# 792
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Поклон на всички момичета,дали толкова много от себе си за перфектната организация. newsm20 (много го мразя тоз емот)
Всичко бе на изключително високо ниво за организация с вЪзможности като нашата.Положихме неимоверно много услилия и доказахме,че можем да се справим блестящо.
Може би точно за това огорчението в душата ми е толкова силно....защото за пореден и сигурно не за последен път се уверих,че ние,хората от народа можем много,че сме с големи и щедри сърца и с души....за разлика от болшинството от персоните с положение.Както искате,така ме разбирайте.Това е най-нежният вариянт на негодувание и разочарование,който бих могла да изразя в писмен вид.
Няма да спрем да търсим и да работим,да постигаме набелязаните цели и да влагаме цялата си обич в действията ни.Не и аз Peace

Бих искала да благодаря на всички,които ни подкрепиха матерялно- със закупуване на творба,с дарение или оборот на щанда.Моля,не спирайте да го правите,знайте че си заслужава и че в ръцете ни са нечии животи,не ги изпускайте!

Ето и снимките от вчерашния ден ОТ ТУК ДО КРАЯ НА АЛБУМА

# 793
  • Мнения: 6 624
Не е лош резултата .

# 794
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Браво, страхотен резултат!   bouquet   bouquet  bouquet Видях страхотни творби, дано и базара мине така успешно!   bouquet
Djasta, всичко има смисъл, ако не са обикновенните хора света няма да продължава да се върти  newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт