ДБМ - Русе - 10

  • 37 639
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 758
Браво на всички  smile3501
По мое мнение, като за начало резултатът е много добър.
Дано да имаме и успешна кампания на новогодишния търг.
Поздравления момичета - чудесни сте!   bouquet

Маги,ще има новогодишен благотворителен базар НА 18,19 И 20 декември.

Деси искрено се надявам да мога да се включа. За сега има малко разминаване от предишната ми заявка - за 18-ти съм под въпрос, на 19-ти ще съм свободна следобяд, а на 20-ти цял ден. Така че за сега можете така да ме планирате, където мога да се включа.

# 796
  • Мнения: 541
за хората,които са дошли според мен резултата е страхотен.Друг е въпроса,че са дошли толкова малко хора  Rolling Eyes Важното е,че разпростряхме възможностите си в нова насока,която може да доразработим  Wink
за пореден път съм много горда,че ви познавам   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 797
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета справили сте се блестящо!  smile3501 Прекрасни неща, перфектна организация!
Не мислете за хората, които не са дошли  Naughty те са тези, които трябва да си задават въпроси!
Мислете само за хората с големи сърца, които въпреки нелеката ситуация в страната имаха и желанието и силата да станат част от носителите на прекрасните човешки чувства - любов, щедрост и доброта   

 Two Hearts

# 798
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
  bouquet за резултатите! Чудесни сте!

# 799
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
   Момичета, newsm20  Невероятни сте! Поздравления!   bouquet

# 800
  • Мнения: 1 523
Поздравявам ви за перфектната организация, стилната подредба и невероятната атмосфера, която сте създали! newsm51
Благодаря на всички, които под една или друга форма са спомогнали за осъществяването на този проект! newsm51

# 801
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Благодаря на всички за окуражителните думи Hug При нас се получи конкретно в този случай борба с вятърните мелници,но...здраве  да е.Продължаваме напред Peace

# 802
  • Мнения: 1 168
Мацки, аз не можах да се включа, но искам да кажа, че организацията беше перфектна и всичко беше много изискано, Виенския бал на Бойко Борисов пасти да яде .... Направо думи нямам! Hug

Аз да питам в Брестовица кога ще ходим?

# 803
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моми4ета,казах и на Деси днес,пиша го и на вси4ки ви:
"Не се ядосвайте,гледайте напред с надеждата скоро българският манталитет да се промени.По-важното е,4е ВИЕ сте се справили и имате подкрепата на медиите и местната власт.Парите не са малко,не бъдте прекалени оптимисти ,защото този оптимизъм понякога е най-големят ни враг.Моля ви, не го приемайте като поражение,всеки следващ път ще е по-голям успех ,просто се усмихнете ,по4инете и не се от4айвайте"

Ина4е........поздравления за положените усилия и резултатите  bouquet

# 804
  • Мнения: 395
Благодаря на всички, които ни подкрепиха   bouquet....смятам, че от наша страна предложихме едно стилно и изискано мероприятие, поставихме си високи цели .....и паднахме от високо...така най-боли.
Аз все още съм в процес на реанимация след 2 поредни безсънни нощи....изключително наранена се почувствах и цяла нощ си припомнях всички хора, с които говорих и които ме гледаха в очите и обещаваха как ще ни подкрепят.....и в крайна сметка се изпокриха като мишоци....мисля, че и други изпитват същото в момента. На себе си и на вас пожелавам никога да не ставаме като тези хора- коравосърдечни, малки душици......И дано скоро да успеем заедно да преборим вятърните мелници.....за себе си категорично мога да кажа, че ще продължавам  да правя каквото мога и че ще съм с вас във всяко едно начинание.
Радвам се, че ви има и че съм част от вас.....а не от онези  "другите".  bouquet

ПП. Кабзи мисля, че е време за ново начало с една хубава нова предколедна темичка  Heart Eyes

# 805
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря на всички, които ни подкрепиха   bouquet....смятам, че от наша страна предложихме едно стилно и изискано мероприятие, поставихме си високи цели .....и паднахме от високо...така най-боли.
Аз все още съм в процес на реанимация след 2 поредни безсънни нощи....изключително наранена се почувствах и цяла нощ си припомнях всички хора, с които говорих и които ме гледаха в очите и обещаваха как ще ни подкрепят.....и в крайна сметка се изпокриха като мишоци....мисля, че и други изпитват същото в момента. На себе си и на вас пожелавам никога да не ставаме като тези хора- коравосърдечни, малки душици......И дано скоро да успеем заедно да преборим вятърните мелници.....за себе си категорично мога да кажа, че ще продължавам  да правя каквото мога и че ще съм с вас във всяко едно начинание.
Радвам се, че ви има и че съм част от вас.....а не от онези  "другите".  bouquet

ПП. Кабзи мисля, че е време за ново начало с една хубава нова предколедна темичка  Heart Eyes

Подкрепям Flutter

# 806
  • Мнения: 214
Здравейте!
Моите комплименти към всички вас момичета, които организирахте търга! Беше не просто без забележки, а на изключително ниво. Поздравления!
Според гостите, които дойдоха успеха на начинанието не беше лош.
Вече знаем пътя -така, че смело напред към следващата акция!
Сигурно съм споменавала, че с моите близнаци посещаваме дневния център в Майчин дом. Психоложката Ани, която работи с тях каза, че води група по приложни изкуства на студенти и могат да измайсторят нещо за базара. Кажете моля, кой координира работата по базара, за да се свържа с него?
Кой весник ще отрази търга и коя ТВ?
Поздрави Hug

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 21:33 от galini

# 807
  • Мнения: 1 287
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449821.new#new

Общи условия

Активация на акаунт