Има ли фенове на лабрадорите?

  • 17 486
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Щом така ти се струва, мисля, че му е време да го изкъпеш Mr. Green (шегувам се де). Иначе, точно такъв цвят искам, да Peace.
Благодаря за пожеланието.

# 16
  • Мнения: 1
има има
това е дара на 2 години от Несебър. Hug



Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 11:35 от дара11

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Бриджит завижда на Дара за морето  Wink
Чух, че козината много им миришела от морската вода, как е при вас?
Питам, защото много искахме да вземем и кучето на море, но ме разобедиха заради козината и разстройството, което получавали от водата  Laughing

# 18
  • Мнения: 1
На Дара козината не и мирише
тя всеки път пие морска вода но неполучава разстройство
ако някой идва на сам да се обажда за среща Simple Smile

Бриджит от къде е

# 19
  • Мнения: 678
Когато разхождаме Зара на поляната точно там минава канал,чиято вода  прелива при дъжд или сняг.Усетили вода под краката си пощурява.Прибираме я кална до ушите,а пусна ли вода с душчето не престава да се вре отгоре му.Тази година ще я водим и ние на плаж.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202

Бриджит е от Магден, баща й е от Бургас  Grinning

Абе и ние си имаме река Марица, но  не е същото  Laughing

# 21
  • Мнения: 1
Щом сте от Магден това би трябва ло да ви е братче
http://dcforum.info/viewtopic.php?f=26&t=3373

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Да, Каспар е братче на Бриджит  Grinning

А бе вашата Дара да не би скоро да е имала рожден ден и да е същата Дара от форума за лабчета newsm78

# 23
  • Мнения: 1
http://dcforum.info/
от тук ли?
ако да значи сме ние Laughing

П.П видях темичката на Бриджит
ходили сте на изложба . чудя се как се справяте с другите кучета  #Crazy . Дара ако беше щеше да съм като пияна напред  назад  из ринга Naughty

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 19:53 от дара11

# 24
  • Мнения: 13 512
Не разбирам от лабрадори, но имаме в къщи една Багира .

# 25
Здравейте всички.Аз сам голяма почитателка на кучетата но лабрадорите са моята слебост.Имам си един в кащи и го обожавам.Той се казва Лео,златист е и е на 2 години(за жалост в момента нямам снимки да ви го покажа).На Лео му е време да си намери партньорка ако има някой заинтересуван да ми пи6е-Florena_5@abv.bg (ние сме от пловдив)

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
дара11, ами нямахме проблем с поведението й на изложбата, лежеше си и си чакаше реда  Mr. Green

monda, много ви е слаба госпожицата, незнам с какво я храните, но може да има и паразити !
И на мен лично ми стана неприятно, като видях в какви условия я гледате  Shocked

# 27
  • Мнения: 13 512
дара11, ами нямахме проблем с поведението й на изложбата, лежеше си и си чакаше реда  Mr. Green

monda, много ви е слаба госпожицата, незнам с какво я храните, но може да има и паразити !
И на мен лично ми стана неприятно, като видях в какви условия я гледате  Shocked

Ами гледаме я в двор, с още едно куче. Какви трябва да са условията? Храним я с гранули, с каквито храним и маламута. E, не мога да кажа,че ми е четвъртото слънце, но все пак се полагат грижи за нея .

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
И ние живеем в къща , но нашата живее с нас и не би се чувствала добре никъде без нас! Много е привързана. Това са кучета, селектирани за да живеят с хората и в помощ на хората и затова търсят близостта им и вниманието им непрекъснато. Обичат да вършат някакви неща за вас и да получават одобрението ви...под форма на някакво лакомство, глезотия, гушкане... Crazy
Извинявай, не искам да съм груба, но на снимката се виждат доста боклуци около нея  Confused
А, относно храната, може би има някакъв проблем, за да е толкова слаба, по-принцип тази порода са все пълнички, гледам, че имаш дечица, я по-добре й дай нещо обезпаразитяващо, да би да има глисти  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 493
Междудругото и аз мисля,че е слабичка..лабрадорите по принцип имат склонност към напълняване,но зависи как го храниш.Но Багира наистина е слабичка..
А нашия Рой миналата година си отживя на морето..такъв кеф беше във водата,направоо.. полудяваше! Като влезе във водата,си пийва от нея и след това като излезе и се въргаля в пясъка  #Crazy  голям идиот..

Общи условия

Активация на акаунт