Има ли фенове на лабрадорите?

  • 17 492
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Момичета, вижте какво преживява едно лабче, останало без стопани, нека който  има възможност да помогне  Sad
http://forum.dog.bg/-t28696.html

Alexiana, страхотно бебе си имаш  Crazy

# 46
  • Мнения: 15
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се .

# 47
  • Мнения: 641
44Dani, всякаква може да е причината. Кога вие – като е сам или по друг повод? Да не би да тъгува за хората, които са го гледали преди – куче на година и половина, сигурно е било привързано към предишните стопани. Може и нещо да го боли...
Успех дано откриете какво го тревожи.

# 48
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 206
Имаме си лабрадор и просто си го обожаваме!
Запознайте се с най-обичания член на семейството ни.
Пази стаята на децата.


С "колегата си" Мъри (живее при майка ми)


Не може този красавец да устои на вода и храна. Винаги е готов за още една порция...  Laughing

# 49
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 206
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се.

Нашият вие когато страда за разгонена кучка. Може би имате наоколо такава и той си го изживява.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Моля за помощ,купихме си  лабладор ,мъжки на год и шест месеца няколко дни вие,каква е причината.Тревожим се .

Аз съм гледала само женски кучета и не мога да ти дам съвет, но може да попиташ в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441985.0;topicseen
Radika, много красив пазач си имате на детската Crazy

# 51
  • Мнения: 3
Espa,Radika,Violenza-    bouquet  :bouquet:44Dani  Ви благодари за  отзивчивостта,помогнахте .

# 52
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 206
88_Jaki, 44Dani  , какво му беше на лабчо? Защо е страдал?

# 53
  • Мнения: 15
Radika,кучето виеше,но сега е добре,по-вече внимание,игри,разходки решиха проблема.Тъгуваше по старите стопани ,там е бил в компанията на още две  кучета.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 141
И ние от петък сме горди приятели на лабче. Много е кротък нашия, чак се притеснявам. Яде, спи, пишка, ака, играе 10 минути с играчките си и основно с моите чехли и пантофи, хапва и се оттегля да поспи. Нормално ли е това? на 36 дни е, тежи 2.700. Взехме го в петък 2.500. Не е ли малко дребничък?

http://kali08.snimka.bg/animals/archibald.443458.15943272

# 55
  • Мнения: 678
кали 08,не е слабичък.Нашата я взехме на 56 дни 4,500 тежеше.Лабрадорите са склонни към напълняване.

И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 141
И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

Ох, дано да е вярно твърдението, че на мързеливи стопани им се падат мързеливи кучета, че нещо толкова много ентусиазъм като на Зарка, ще ни дойде повече. Малчо спи уж кротко, но при всеки лек необичаен шум скача и е готов за игра.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
кали 08, много е сладък бебока Crazy
Малки сте още и това е нормално, нашата до 4 месец спеше много и по цяла нощ, щом си играе нямате проблем  Peace

# 58
  • Мнения: 678
И да кажа,Зарка  никога не съм я виждала да спи така кротко,тя постоянно дивееше,чак сега на 1г, започва да се успива,но като чуе лек шум и скача.

Ох, дано да е вярно твърдението, че на мързеливи стопани им се падат мързеливи кучета, че нещо толкова много ентусиазъм като на Зарка, ще ни дойде повече. Малчо спи уж кротко, но при всеки лек необичаен шум скача и е готов за игра.


А не е вярно това твърдение,преди имах подобие на болонка,тя спеше постоянно,и като речеш да я закачиш зада игреете,само изръмжаваше и се усамотяваше на някой друг диван.Толкова мързеливо куче нямаше.Ти го извеждаш на разходка,то сядаше на пейката и гледаше как играят децата в пясъчника.

А лабрадорите  са игриви,весели и любвеобилни кучета.

# 59
  • Мнения: 641
44Dani, много се радвам, че сте открили причината и лаби се чувства добре вече.
кали 08, много ви е сладко малкото лабско дете. Но твърдението не е вярно за мързеливите стопани и кучетата Simple Smile. Малките лабчета (както и всички други малки кученца) са много игриви и имат нужда от много внимание и игра и отделено време за възпитание. Хубавото е, че това после се отблагодарява многократно. Лабчетата се подават много лесно на обучение и след това имате едно прекрасно, любвеобилно и дисциплинирано дете. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт